Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы І тоқсандағы мәжілістерінде қарауға арналған мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 27 желтоқсан N 103-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 13 ақпандағы N 7-ө өкімімен. ~R020007
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы
І тоқсандағы мәжілістерінде қарауға арналған мәселелердің тізбесі
бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және
енгізуді қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 27 желтоқсандағы
N 103 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы І тоқсандағы
мәжілістерінде қарауға арналған мәселелердің
Тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
Күні   !      Мәселенің атауы        !   Дайындауға   ! Баяндамашылар
!                             !   жауаптылар   !
---------------------------------------------------------------------------
1    !              2              !        3       !        4
---------------------------------------------------------------------------
15 қаңтар  2002 жылға арналған Заң        Әділет           И.И.Рогов
жобалау жұмыстарының жоспары   министрлігі
туралы
29 қаңтар  Қазақстан Республикасының      Мәдениет,       М.А.Құл-Мұхаммед
үкіметтік емес ұйымдарын       ақпарат және
мемлекеттік қолдау             қоғамдық
тұжырымдамасы туралы           келісім
министрлігі
29 қаңтар  Қазақстан Республикасындағы    Табиғи           Е.А.Досаев
2001 жылғы тарифтік саясат     монополияларды
туралы                         реттеу,
бәсекелестікті
қорғау және
шағын бизнесті
қолдау
жөніндегі
агенттік
29 қаңтар  Қазақстан Республикасы         Әділет            И.И.Рогов
Үкіметінің норма жасау         министрлігі
қызметін жетілдіру
мәселелері туралы
12 ақпан   2001 жылғы мемлекеттік         Қаржы министрлігі М.Т.Есенбаев
бюджетті атқарудың
қорытындылары туралы
(есепті кезеңді
есептемегенде)
12 ақпан   Қазақстан Республикасының      Экономика және    Ж.Ә.Құлекеев
2001 жылғы әлеуметтік-         сауда
экономикалық дамуының          министрлігі
қорытындылары және 2002
жылғы І тоқсандағы міндеттері
туралы
12 ақпан   Кедейлікпен және жұмыссыз.     Еңбек және        Г.Ж.Қарағұсова
дықпен күрес бағдарламасының   халықты
2001 жылы орындалуының         әлеуметтік қорғау
қорытындылары туралы           министрлігі
26 ақпан   Қазақстан Республикасының      Мемлекеттік       Қ.З.Сәрекенов
мемлекеттік материалдық        материалдық
резервтерін 2005 жылға         резервтер
дейінгі кезеңде дамытудың      жөніндегі
тұжырымдамасы туралы           агенттік
12 наурыз  Қазақстан Республикасының      Білім және       Н.С.Бектұрғанов
жоғары оқу орындарында         ғылым
студенттер контингентін        министрлігі
қалыптастыру туралы
26 наурыз  2001 жылғы мемлекеттік         Қаржы           Б.Ғ.Мұхамеджанов
сатып алу туралы               министрлігінің
Мемлекеттік
сатып алу
жөніндегі
комитеті
26 наурыз  Орталық және жергілікті        Әділет            И.И.Рогов
мемлекеттік органдардың        министрлігі
нормативтік құқықтық
кесімдерін мемлекеттік
тіркеудің кейбір мәселелері
туралы
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в I квартале 2002 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 103-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 13 февраля 2002 г. N 7 ~R020007
1. Утвердить прилагаемый Перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в I квартале 2002 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 декабря 2001 года N 103-р
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан в I квартале 2002 года
___________________________________________________________________________
Дата    !      Наименование вопроса     !Ответственные за! Докладчики
!                               !   подготовку   !
____________!_______________________________!________________!___________
1      !                2              !         3      !     4
____________!_______________________________!________________!___________
15 января    О Плане законопроектных работ   Министерство     Рогов И.И.
на 2002 год                     юстиции
29 января    О Концепции государственной     Министерство     Кул-Мухаммед
поддержки неправительственных   культуры,        М.А.
организаций Республики          информации и
Казахстан                       общественного
согласия
29 января    О тарифной политике в           Агентство по     Досаев Е.А.
Республике Казахстан в 2001     регулированию
году                            естественных
монополий, защите
конкуренции и
поддержке малого
бизнеса
29 января    О вопросах совершенствования    Министерство     Рогов И.И.
нормотворческой деятельности    юстиции
Правительства Республики
Казахстан
12 февраля   Об итогах исполнения            Министерство     Есенбаев М.Т.
государственного бюджета за     финансов
2001 год (без учета счетного
периода)
12 февраля   Об итогах                       Министерство     Кулекеев Ж.А.
социально-экономического        экономики и
развития Республики Казахстан   торговли
за 2001 год и задачах на I
квартал 2002 года
12 февраля   Об итогах выполнения
P000833_
Министерство     Карагусова
Программы борьбы с бедностью    труда и          Г.Д.
и безработицей в 2001 году      социальной
защиты населения
26 февраля   О Концепции развития            Агентство по     Сарекенов
государственных материальных    государственным  К.З.
резервов Республики Казахстан   материальным
на период до 2005 года          резервам
12 марта     О формировании студенческого    Министерство     Бектурганов
контингента в высших учебных    образования и    Н.С.
заведениях Республики           науки
Казахстан
26 марта     О государственных закупках в    Комитет по       Мухамеджанов
2001 году                       государственным  Б.Г
закупкам
Министерства
финансов
26 марта     О некоторых вопросах            Министерство     Рогов И. И.
государственной регистрации     юстиции
нормативных правовых актов
центральных и местных
государственных органов
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)