Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 8 қазандағы N 80 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкімі 2002 жылғы 14 қаңтар N 1-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2002 жылғы 5 шілдедегі N 95 ~R020095 өкімімен.
"Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық қатынастарды жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 8 қазандағы N 80 R010080_ өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
үшінші абзацтағы "2001 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі" деген сөздер "2002 жылғы 1 сәуірге дейінгі" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 80
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 января 2002 года N 1-р Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 5 июля 2002 г. N 95-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2001 года N 80 R010080_ "О мерах по совершенствованию жилищно-коммунальных отношений в Республике Казахстан" следующее изменение:
в абзаце третьем слова "до 1 декабря 2001 года" заменить словами "до 1 апреля 2002 года".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)