Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктерді ажырату және бюджетаралық қатынастарды жетілдіру тұжырымдамасының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 5 ақпан N 4-ө
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктерді ажырату және
бюджетаралық қатынастарды жетілдіру тұжырымдамасының жобасын әзірлеу
мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Қайрат Нематұлы              бірінші вице-министрі, жетекші
Бейсембетов                - Қазақстан Республикасының
Ескендір Қалыбекұлы          Стратегиялық жоспарлау жөніндегі
агенттігінің төрағасы (келісім бойынша)
Андрющенко                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Александр Иванович           және сауда бірінші вице-министрі
Шамсутдинов                - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ринат Шарафутдинұлы          Әкімшілігі Мемлекеттік-құқық бөлімі
меңгерушісінің орынбасары (келісім
бойынша)
Жанәбілов                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Мият Саттарұлы               Министрінің Кеңсесі Аймақтық даму
бөлімінің меңгерушісі
Қосжанов                   - Қазақстан Республикасының Президенті
Төрехан Бекболұлы            Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
даму бөлімі меңгерушісінің орынбасары
(келісім бойынша)
Жаңбыршин                  - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Қозыкөрпеш Есімұлы
Дүйсенова                  - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Тамара Қасымқызы             орынбасары
Рау                        - Қостанай облысы Лисаковск қаласының
Альберт Павлович             әкімі
Тұрғанов                   - Атырау облысы Атырау қаласының әкімі
Дүйсенбай Нұрбайұлы
Жабағиев                   - Жамбыл облысы Байзақ ауданының әкімі
Қожақан Көкірекбайұлы
Әбілғазин                  - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл
Қайрат Ахметжанұлы           ауданы Заречный ауылдық округінің әкімі
Байбақтынов                - Алматы облысы Қарасай ауданы
Қайрат Жұмаділұлы            Шамалған ауылдық округінің әкімі
2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде жоғарыда аталған Тұжырымдаманың жобасын әзірлесін және оны Мемлекеттік функцияларды орталықсыздандыру және бюджетаралық қатынастар мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссияның қарауына ұсынсын.
3. Орталық және жергілікті атқарушы органдардың басшылары жұмыс
тобының мүшелерін оның қызметі уақытына негізгі жұмыс орны бойынша
қызметтік міндеттерін атқарудан босатсын.
4. Жұмыс тобының жетекшісіне оның жұмысына қатысуға мемлекеттік
органдар мен ұйымдардың қажетті мамандарын тарту құқығы берілсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по подготовке проекта Концепции разграничения полномочий между уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных отношений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 февраля 2002 года N 4-р
В целях подготовки проекта Концепции разграничения полномочий между
уровнями государственного управления и совершенствования межбюджетных
отношений:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов            - первый вице-Министр финансов Республики Казахстан,
Кайрат Нематович        руководитель
Бейсембетов           - Председатель Агентства по стратегическому
Искандер Калыбекович    планированию Республики Казахстан (по
согласованию), заместитель руководителя
Андрющенко            - первый вице-Министр экономики Республики
Александр Иванович      Казахстан
Шамсутдинов           - заместитель заведующего Государственно-правовым
Ринат Шарафутдинович    отделом Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Жанабилов             - заведующий Отделом регионального развития
Мият Саттарулы          Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Косжанов              - заместитель заведующего Отделом
Турехан Бекболович      социально-экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан (по согласованию)
Джанбурчин            - заместитель акима города Алматы
Козы-Корпеш Есимович
Дюсенова              - заместитель акима Южно-Казахстанской области
Тамара Касымовна
Pay                   - аким города Лисаковска Костанайской области
Альберт Павлович
Турганов              - аким города Атырау Атырауской области
Дуйсенбай Нурбаевич
Жабагиев              - аким Байзакского района Жамбылской области
Кожахан Кокрекбаевич
Абулгазин             - аким Заречного сельского округа Есильского района
Кайрат Ахметжанович     Северо-Казахстанской области
Байбактинов           - аким Чемолганского сельского округа Карасайского
Кайрат Жумадилович      района Алматинской области
2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2002 года подготовить проект вышеназванной Концепции и представить его на рассмотрение Государственной комиссии по вопросам децентрализации государственных функций и межбюджетных отношений.
3. Руководителям центральных и местных исполнительных органов
освободить членов рабочей группы на время ее деятельности от исполнения
служебных обязанностей по месту основной работы.
4. Предоставить руководителю рабочей группы право привлекать к
участию в ее работе необходимых специалистов государственных органов и
организаций.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)