Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 103 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 13 ақпан N 7-ө
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы І тоқсандағы
мәжілістерінде қарауға арналған мәселелердің тізбесі туралы" Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 103
R010103_
өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 103
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 7-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 103 R010103_ "О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в I квартале 2002 года".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)