Жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 23 ақпан N 9-ө
"Agip КСО", "Теңізшевройл" ЖШС БК және "Қарашығанақ біріктірілген
ұйымы" мұнай компанияларымен өзара іс-қимыл мәселелері бойынша ұсыныстар
әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мәсімов                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы         Министрінің орынбасары, төраға
Аймақов                 - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы       Экономика және сауда вице-министрі
Жәмішев                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы         вице-министрі
Қанатов                 - Қазақстан Республикасының
Сәбит Сарқытұлы           Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Қарабалин               - Қазақстан Республикасының
Ұзақбай Сүлейменұлы       Энергетика және минералдық ресурстар
вице-министрі
Нәлібаев                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Әбдіқалық Зәкірұлы        Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары
Тұрмағамбетов           - Қазақстан Республикасының Табиғи
Мәжит Әбдіқалықұлы        ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау вице-министрі
Шамсутдинов             - Қазақстан Республикасының Әділет
Ринат Шарафутдинұлы       вице-министрі
Комаров                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Геннадий Григорьевич      министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары
Марабаев                - "Мұнай және газ көлігі" ҰК" ЖАҚ
Жақып Несіпқалиұлы        басқармасы төрағасының орынбасары
Иманбаев                - "Қазмұнайгаз" ҰК" ЖАҚ-тың теңіз
Нұрлыбек Сейітжанұлы      жобаларын дамыту жөніндегі басқарушы директоры
Сырғабекова             - "ҚазМұнайГаз" ҰК" ЖАҚ-тың экономика
Әсия Нариманқызы          және қаржы жөніндегі басқарушы директоры
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.18. N 27 өкімімен.
R020027_
2. Жұмыс тобы жұмыстың нәтижесі бойынша бір ай мерзімде Қазақстан
Республикасының Үкіметіне ұсыныстар берсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2002 года N 9-р
В целях выработки предложений по вопросам взаимодействия с нефтяными
компаниями "Agip КСО", ТОО "СП "Тенгизшевройл" и "Карачаганакская
интегрированная организация" создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                     - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович            Казахстан, председатель
Аймаков                     - вице-Министр экономики и торговли Республики
Бауржан Жанабекович           Казахстан
Жамишев                     - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Канатов                     - вице-Министр государственных доходов
Сабит Саркитович              Республики Казахстан
Карабалин                   - вице-Министр энергетики и минеральных
Узакбай Сулейменович          ресурсов Республики Казахстан
Налибаев                    - заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-
Абдукалык Закирович           Министра Республики Казахстан
Турмагамбетов               - вице-Министр природных ресурсов и охраны
Мажит Абдыкаликович           окружающей среды Республики Казахстан
Шамсутдинов                 - вице-Министр юстиции Республики Казахстан
Ринат Шарафутдинович
Комаров                     - заместитель Председателя Комитета
Геннадий Григорьевич          государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
Марабаев                    - заместитель Председателя правления закрытого
Жакып Насибкалиевич           акционерного общества "НК "Транспорт нефти и
газа" (по согласованию)
Иманбаев                    - управляющий директор по развитию
Нурлыбек Сейтджанович         морских проектов ЗАО "НК "КазМунайГаз"
Сыргабекова                 - управляющий директор по экономике и
Асия Наримановна              финансам ЗАО "НК "КазМунайГаз"
Сноска. Внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 18
апреля 2002 г. N 27-p
R020027_
.
2. Рабочей группе по результатам работы в месячный срок представить
предложения в Правительстве Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)