Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы N 151 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 21 наурыз N 18-ө
"Қазақстан Республикасында тұтынушылардың құқықтарын қорғау жөнiндегi құқықтық базаны жетiлдiру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы N 151 R990151_ өкiміне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
кiрiспеде "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылдың екiншi жарты жылдығына және 2000 жылға арналған iс-қимыл бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 6 тамыздағы N 1108 қаулысына" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 15 қарашадағы N 1713 қаулысына" деген
сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта "2000" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген 1999-2000 жылдары жасалуы қажет
тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы нормативтiк құқықтық
актiлердiң тiзбесiнде:
тақырыпта "2000" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 1, 2, 5, 6, 7, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21,
22, 23-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бөлшек сауда   ЭСМ              2002 ж.     Бiрлескен
ережелерi      Монополия-       II тоқсан   бұйрық";
бизнесагенттiгi
реттiк нөмiрi 4-жолда:
"Жауапты жасаушылар" деген 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Монополиябизнесагенттiгi, ЭСМ";
реттiк нөмiрлерi 4, 8, 10, 11, 13-жолдарда "Қолдануға енгiзу мерзiмi"
деген 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың II тоқсаны";
реттiк нөмiрi 8-жолда:
"Жауапты жасаушылар" деген 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Монополиябизнесагенттiгi, ЭСМ";
реттiк нөмiрлерi 10, 11-жолдарда "Жауапты жасаушылар" деген 3-баған
мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМРМ, Монополиябизнесагенттiгi";
реттiк нөмiрi 13-жолда:
"Жауапты жасаушылар" деген 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Монополиябизнесагенттiгi, ЭМРМ";
реттiк нөмiрi 14-жолда:
"Жауапты жасаушылар" деген 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Монополиябизнесагенттiгi, ЭСМ";
"Қолдануға енгiзу мерзiмi" деген 4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылдың III тоқсаны".
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 151
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2002 года N 18-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 151 R990151_ "Вопросы совершенствования нормативной правовой базы по защите прав потребителей в Республике Казахстан" следующие изменения:
в преамбуле слова "постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 августа 1999 года N 1108 P991108_ "О Плане мероприятий по реализации Программы действий Правительства Республики Казахстан на второе полугодие 1999 года и 2000 год" заменить словами "постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1713 P991713_ "Вопросы Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса";
в пункте 1 цифру "2000" заменить цифрой "2002";
в перечне нормативных правовых актов в области защиты прав
потребителей, которые необходимо разработать в 1999-2000 годах,
утвержденном указанным распоряжением:
в заголовке цифру "2000" заменить цифрой "2002";
строки, порядковые номера 1, 2, 5, 6, 7, 9, 12, 15, 16, 17, 18, 19,
20, 21, 22, 23, исключить;
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"3. Правила             МЭТ,           II кв.       Совместный
розничной торговли  АРЕМЗК и ПМБ   2002 г.      приказ";
в строке, порядковый номер 4:
графу 3 "Ответственные разработчики" изложить в следующей редакции:
"АРЕМЗК и ПМБ, МЭТ";
в строках, порядковые номера 4, 8, 10, 11, 13 графу 4 "Срок введения
в действие" изложить в следующей редакции:
"II квартал 2002 г.";
в строке, порядковый номер 8:
графу 3 "Ответственные разработчики" изложить в следующей редакции:
"АРЕМЗК и ПМБ, МЭТ";
в строках, порядковые номера 10, 11, графу 3 "Ответственные
разработчики" изложить в следующей редакции:
"МЭМР, АРЕМЗК и ПМБ";
в строке, порядковый номер 13:
графу 3 "Ответственные разработчики" изложить в следующей редакции:
"АРЕМЗК и ПМБ, МЭМР";
в строке, порядковый номер 14:
графу 3 "Ответственные разработчики" изложить в следующей редакции:
"АРЕМЗК и ПМБ, МЭТ";
графу 4 "Срок введения в действие" изложить в следующей редакции:
"III квартал 2002 г.".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)