Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 20 мамыр N 53-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.24. N 228 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20-ө
өкіміне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Ақпараттық материалдарды Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ұсыну кестесінде:
реттік нөмірі 34-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 64-3 және 64-4-жолдармен толықтырылсын:
"64-3  Қазақстан             тоқсан            Өндірістік сала
Республикасында       аяқталғаннан      және инфрақұрылым
шағын бизнесті        кейінгі 15-күні   бөлімі;
дамыту мониторингінің Статистика        Жиынтық талдау
деректері             жөніндегі         бөлімі
агенттік
64-4   Қазақстан               тоқсан            Өндірістік сала
Республикасында         аяқталғаннан      және инфрақұрылым
шағын бизнесті          кейінгі 30-күні   бөлімі;
дамыту туралы           Табиғи            Жиынтық талдау
талдау баяндама         монополияларды    бөлімі
реттеу,
бәсекелестікті
қорғау және
шағын бизнесті
қолдау жөніндегі
агенттік                          ".
Премьер-Министр

О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 мая 2002 года N 53-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 24 сентября 2003 г. N 228
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20-р  R000020_   "Об утверждении графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан" следующие изменение и дополнение:
в графике представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 34, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 64-3 и 64-4, следующего содержания:
"64-3 Данные            15-го числа после         Отдел
мониторинга       окончания квартала        производственной
развития          Агентство по              сферы и
малого бизнеса    статистике                инфраструктуры;
в Республике                                Сводный
Казахстан                                   аналитический
отдел
64-4  Аналитический     30-го числа после         Отдел
доклад о          окончания квартала        производственной
развитии          Агентство по              сферы и
малого бизнеса    регулированию             инфраструктуры;
в Республике      естественных              Сводный
Казахстан         монополий, защите         аналитический
конкуренции и             отдел
поддержке малого
бизнеса                                 ".
Премьер-Министр