Жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 20 мамыр N 54-ө
1. Жер қатынастарын жетілдіруге және реттеуге, ауыл шаруашылығы
мақсатындағы жерлерге жеке меншікті енгізуге бағытталған заң жобасын
әзірлеу мақсатында мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есімов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы           Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Оспанов                     - Қазақстан Республикасы Жер
Бақыт Сағындықұлы             ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігінің төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Айтекенов                   - Қазақстан Республикасының Табиғи
Қайрат Медібайұлы             ресурстар және қоршаған ортаны
қорғау министрлігі Экологиялық
саясат департаментінің директоры
Әмрин                       - Қазақстан Республикасының Табиғи
Асқар Кемеңгерұлы             монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары
Күрішбаев                   - Қазақстан Республикасының
Ақылбек Қажығұлұлы            Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Меньшаев                    - Қазақстан Республикасының
Александр Васильевич          Жер ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі жерге орналастыру
бөлімінің бастығы
Отаров                      - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Қадырхан Махмұтұлы
Райымбеков                  - Қазақстан Республикасының Жер
Каналбек Өтжанұлы             ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі жерге орналастыру және
жер кадастры басқармасының бастығы
Сатыбалдин                  - Қазақстан Республикасының
Әзімхан Әбілқайырұлы          Білім және ғылым министрлігі
Аграрлық зерттеулер ұлттық
академиялық орталығының бас директоры
(келісім бойынша)
Сизов                       - Қазақстан Республикасының
Александр Павлович            Жер ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі төрағасының бірінші
орынбасары
Тәжмақин                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дәулет Қауазұлы               шаруашылығы министрлігі Стратегия
және мемлекеттік реттеу
департаментінің директоры
Халмұрадов                  - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Розақұл Сатыбалдыұлы          орынбасары
Зверьков                    - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович                Сыртқы істер вице-министрі
Андрющенко                 - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович           Экономика және сауда бірінші
вице-министрі;
Қанатов                    - Қазақстан Республикасының
Сәбит Сарқытұлы              Мемлекеттік кіріс вице-министрі;
Коржова                    - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна            Қаржы вице-министрі;
Шамсутдинов                - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинұлы          Әділет вице-министрі;
Бисетаев                   - Қазақстан Республикасының
Серікбай Жұмабекұлы          Парламенті Мәжілісінің
депутаты (келісім бойынша)
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2002.06.27. N 86-ө
өкімімен.
R020086_

Об образовании рабочей группы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 мая 2002 года N 54-р
1. В целях разработки проекта закона, направленного на
совершенствование и урегулирование земельных отношений, введение частной
собственности на земли сельскохозяйственного назначения образовать рабочую
группу в следующем составе:
Сноска. Внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 27
июня 2002 г. N 86-p
R020086_
.
Есимов Ахметжан        - Заместитель Премьер-Министра
Смагулович               Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председатель
Оспанов                - Председатель Агентства Республики
Бахыт Сагындыкович       Казахстан по управлению земельными
ресурсами, заместитель руководителя
Айтекенов              - директор Департамента экологической
Кайрат Медыбаевич        политики Министерства природных
ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Амрин                  - заместитель Председателя Агентства
Аскар Кеменгерович       Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого бизнеса
Куришбаев              - вице-Министр сельского хозяйства
Акылбек Кажигулович      Республики Казахстан
Меньшаев               - начальник отдела землеустройства
Александр Васильевич     Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Отаров                 - заместитель акима Акмолинской области
Кадирхан Махмутович
Раимбеков              - начальник управления землеустройства и
Каналбек Утжанович       земельного кадастра Агентства
Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Сатыбалдин             - генеральный директор Национального
Азимхан Абилкаирович     академического центра аграрных
исследований Министерства образования и
науки Республики Казахстан
(по согласованию)
Сизов                  - первый заместитель Председателя
Александр Павлович       Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Тажмакин               - директор Департамента стратегии и
Даулет Кавазович         государственного регулирования
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Халмурадов             - заместитель акима Южно-Казахстанской
Розакул Сатыбалдиевич    области
Зверьков               - вице-министр иностранных дел
Вадим Павлович           Республики Казахстан
Андрющенко             - первый вице-Министр экономики
Александр Иванович       и торговли Республики Казахстан
Канатов                - вице-Министр государственных
Сабит Саркитович         доходов Республики Казахстан
Коржова                - вице-Министр финансов Республики
Наталья Артемовна        Казахстан
Шамсутдинов            - вице-Министр юстиции Республики
Ринат Шарафутдинович     Казахстан
Бисетаев               - депутат Мажилиса Парламента
Серикбай Жумабекович     Республики Казахстан (по
согласованию)

2. Жұмыс тобы:
1) заң жобасын әзірлеу кезінде мүдделі мемлекеттік органдардың, Қазақстан Республикасының Парламенті депутаттарының берілген ұсыныстарын, сондай-ақ таяу және алыс шет елдердің тәжірибесін ескерсін;
2) тиісті заң жобасын 2002 жылғы 1 қыркүйекке дейінгі мерзімде әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Жұмыс тобына министрліктерден, агенттіктерден және өзге де
ұйымдардан тиісті ақпараттық белгіленген тәртіппен сұрау және алу,
сондай-ақ қажет болған жағдайда жұмыс тобына жүктелген міндеттерді шешуге
жұмыс тобының құзыретіне кіретін мәселелер бойынша мүдделі мемлекеттік
органдардың мамандары мен сарапшыларын тарту құқығы берілсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Б.Ә. Мұхаметжановқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

2. Рабочей группе:
1) при разработке проекта закона учесть имеющиеся предложения заинтересованных государственных органов, депутатов Парламента Республики Казахстан, а также опыт стран ближнего и дальнего зарубежья;
2) в срок до 1 сентября 2002 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан соответствующий проект закона.
3. Предоставить право рабочей группе в установленном порядке запрашивать и получать от министерств, агентств и иных организаций соответствующую информацию, а также в случае необходимости привлекать к решению возложенных на рабочую группу задач специалистов и экспертов заинтересованных государственных органов по вопросам, входящим в
компетенцию рабочей группы.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мухамеджанова Б.А.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)