"Қазақстан Республикасының Парламенті және оның депутаттарының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 11 маусым N 73-ө
"Қазақстан Республикасының Парламенті және оның депутаттарының
мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық
Z952529_
заңына
өзгерістер мен толықтырулар енгізу бойынша ұсыныстар әзірлеу
мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шамсутдинов                     - Қазақстан Республикасының
Ринат Шарафутдинович              Әділет вице-министрі, жетекші
Фоос Владимир Карлович          - Қазақстан Республикасы
Орталық сайлау комиссиясының
мүшесі, орынбасар
(келісім бойынша)
Әбдиев Жазбек Ниетұлы           - Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Айталы                          - Қазақстан Республикасының
Амангелді Әбдірахманұлы           Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Мұқашев Рахмет Желдібайұлы      - Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Парсегов Борис Анатольевич      - Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда министрлігі
Ұйымдастыру-құқықтық жұмыс
департаментінің директоры
Мелдешов Бақыт Сәрсембайұлы     - Қазақстан Республикасының
Орталық сайлау комиссиясы Заң
бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Бейсембаева Диана Орынбайқызы   - Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі Заңнама
департаментінің заң жобаларын
сараптау және дайындау
басқармасы бастығының міндетін
атқарушы
Тримов Нариман Саматайұлы       - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Заң қызметі
департаментінің Құқықтық
сараптама, заңнаманы жүйелеу
және құқықтық жаппай оқыту
басқармасы бастығының орынбасары.
2. Жұмыс тобы "Қазақстан Республикасының Парламенті және оның
депутаттарының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық
заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу бойынша ұсыныстарды
белгіленген тәртіппен әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне
енгізсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по выработке предложений по внесению изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 июня 2002 года N 73-р
В целях выработки предложений по внесению изменений и дополнений в
Конституционный закон Республики Казахстан
Z952529_
"О Парламенте
Республики Казахстан и статусе его депутатов":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шамсутдинов                   - вице-Министр юстиции Республики
Ринат Шарафутдинович            Казахстан, руководитель
Фоос                          - член Центральной избирательной
Владимир Карлович               комиссии Республики Казахстан,
заместитель (по согласованию)
Абдиев                        - депутат Мажилиса Парламента
Жазбек Ниетович                 Республики Казахстан
(по согласованию)
Айталы                        - депутат Мажилиса Парламента
Амангельды Абдрахманович        Республики Казахстан
(по согласованию)
Мукашев                       - депутат Мажилиса Парламента
Рахмет Желдыбаевич              Республики Казахстан
(по согласованию)
Парсегов                      - директор Департамента организационно-
Борис Анатольевич               правовой работы Министерства экономики
и торговли Республики Казахстан
Мельдешов                     - заведующий Юридическим отделом
Бахыт Сарсембаевич              Центральной избирательной
комиссии Республики Казахстан
(по согласованию)
Бейсембаева                   - исполняющая обязанности начальника
Диана Орынбаевна                управления экспертизы и подготовки
законопроектов Департамента
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Тримов                        - заместитель начальника управления
Нариман Саматаевич              правовой экспертизы, систематизации
законодательства и правового
всеобуча Департамента юридической
службы Министерства финансов
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в установленном порядке выработать и внести в
Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений и
дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан
Z952529_
"О
Парламенте Республики Казахстан и статусе его депутатов".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)