Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің жобасын жетілдіру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 9 шілде N 100-ө
Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің жобасын жетілдіру мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мұхаметжанов             - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бауыржан Әлімұлы           орынбасары, жетекші
Кәкімжанов               - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс
Зейнолла Халидоллаұлы      министрі
Рогов                    - Қазақстан Республикасы Президентінің
Игорь Иванович             Әкімшілігі Басшысының орынбасары -
Мемлекеттік-құқық бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Дауылбаев                - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Асқат Қайзоллаұлы          орынбасары (келісім бойынша)
Ушуров                   - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Игорь Арлиевич             Кеңсесі Заң бөлімінің меңгерушісі
Елшібеков                - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс
Серікбек Кеңесбекұлы       министрлігі Персоналмен жұмыс жөніндегі
департаментінің директоры
Райханова                - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс
Қатипа Әділжанқызы         министрлігі Заң департаменті директорының
орынбасары
Аңсарова                 - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс
Ирина Ынтымаққызы          министрлігінің Кеден комитеті Құқықтық
қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Тен                      - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс
Игорь Викторович           министрлігінің Кеден комитеті Кеден бақылауы
мен кеден режимдерiн ұйымдастыру бас
басқармасының бастығы
Ли                       - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс
Анатолий Алексеевич        министрлiгiнiң Кеден комитетi Кедендiк
инспекциялау басқармасының орынбасары
Ибрагимов                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс
Болат Сұлтанұлы            министрлiгiнiң Кеден комитетi Кедендiк
кiрiстер бас басқармасы бастығының орынбасары
Әбдiрахманов             - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк
Ғали Жаңатайұлы            комитетi Заң басқармасының бастығы
(келiсiм бойынша)
Байжанов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы
Дулат Байханұлы            агенттiгiнiң тергеудi ұйымдастыру бөлiмiнiң
бастығы
Нұрғазин                 - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Нұрлан Қадырұлы            министрлігi 9-департаментiнiң Экономика
саласындағы қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi
басқарма бастығының орынбасары
Құрманғалиев             - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әсет Қабиұлы               министрлiгi Заң басқармасы бастығының
орынбасары

О создании рабочей группы по доработке проекта Таможенного кодекса Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июля 2002 года N 100-р
В целях доработки проекта Таможенного кодекса Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мухамеджанов                        -  Заместитель Премьер-Министра
Бауржан Алимович                       Республики Казахстан, руководитель
Какимжанов Зейнулла Халидоллович    -  Министр государственных доходов
Республики Казахстан
Рогов Игорь Иванович                -  заместитель Руководителя
Администрации Президента Республики
Казахстан - заведующий
Государственно-правовым отделом
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Даулбаев Асхат Кайзуллаевич         -  заместитель Генерального Прокурора
Республики Казахстан
(по согласованию)
Ушуров Игорь Арлиевич               -  заведующий Юридическим отделом
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Елшибеков Серикбек Кенесбекович     -  директор Департамента по работе с
персоналом Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Райханова Катипа Адильжановна       -  заместитель директора Юридического
департамента Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Ансарова Ирина Ынтымаковна          -  начальник Управления правового
обеспечения Таможенного комитета
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
Тен Игорь Викторович                -  начальник Главного управления
организации таможенного контроля и
таможенных режимов Таможенного
комитета Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Ли Анатолий Алексеевич              -  заместитель начальника Управления
таможенного инспектирования
Таможенного комитета Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Ибрагимов Болат Султанович          -  заместитель начальника Главного
управления таможенных доходов
Таможенного комитета Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Абдрахманов Гали Жанатаевич         -  начальник Юридического управления
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Байжанов Дулат Байханович           -  начальник отдела организации
дознания Агентства финансовой
полиции Республики Казахстан
Нургазин Нурлан Кадырович           -  заместитель начальника управления
по борьбе с преступлениями в сфере
экономики 9-го департамента
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Курмангалиев Асет Кабиевич          -  заместитель начальника Юридического
управления Министерства обороны
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасы Кеден кодексiнiң жобасын
жетiлдiрсiн және 2002 жылғы 22 шiлдеге дейiн белгiленген тәртiппен
Қазақстан Республикасының Үкiметiне тапсырсын.
3. Заң жобасын Қазақстан Республикасының Парламентiне енгiзгеннен
кейiн Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi 2002 жылғы 1
тамызға дейiнгi мерзімде белгіленген тәртiппен кейiннен ұсыныстарды жинау
және талдау үшiн оны бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз
етсiн.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

2. Рабочей группе доработать проект Таможенного кодекса Республики
Казахстан и до 22 июля 2002 года в установленном порядке представить в
Правительство Республики Казахстан.
3. После внесения законопроекта в Парламент Республики Казахстан
Министерству государственных доходов Республики Казахстан в срок до 1
августа 2002 года в установленном порядке обеспечить его опубликование в
средствах массовой информации для последующего сбора и анализа предложений.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)