2002 жылғы 15-17 шiлдеде Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң және Ресей Федерациясының Президентi Әкiмшілiгiнiң қатысуымен жұмыс тәжiрибесiн алмасу жөнiндегi семинарды дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 13 шілде N 103-ө
Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң және Ресей Федерациясының Президентi Әкiмшiлiгiнiң арасында жұмыс тәжiрибесiн алмасу мақсатында:
1. 2002 жылғы 15-17 шiлдеде Алматы қаласында жұмыс тәжiрибесiн алмасу жөнiнде семинар өткiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң және Ресей
Федерациясының Президентi Әкiмшiлiгiнiң қатысуымен жұмыс тәжiрибесiн
алмасу жөнiндегi семинарды ұйымдастыру және өткiзу бойынша iс-шаралар
жоспары бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы (келiсiм
бойынша) семинарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2002 жылға
арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету"
бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 13 шiлдедегi
N 103 өкімімен
бекiтілген
Қазақстан Республикасының Президентi Әкiмшiлiгiнiң және Ресей
Федерациясының Президентi Әкiмшiлiгiнiң қатысуымен жұмыс
тәжiрибесiн алмасу жөнiндегi семинарды ұйымдастыру және өткiзу
бойынша iс-шаралар жоспары
___________________________________________________________________________
N            Іс-шараның атауы           Орындалу         Жауапты
мерзімі        орындаушы
___________________________________________________________________________
1   Басшылықпен келiсу үшін бағдарлама   8 шілде  Президент Әкiмшiлiгiнiң
жобасын дайындау және семинарға               Iшкi саясат бөлiмi*
қатысушылар құрамын анықтау
2   Семинарға қатысушылардың тұруын      15-17    Президенттiң Iс
қамтамасыз ету                       шілде    Басқармасы (келiсiм
бойынша)
3   Семинарға қатысушыларды тамақтан.    15-17    Президенттiң Iс
дыруды қамтамасыз ету                шілде    Басқармасы (келiсiм
бойынша)
4   Семинарға қатысушыларды көлiк        15-17    Президенттiң Iс
қызметiмен қамтамасыз ету            шілде    Басқармасы (келiсiм
бойынша)
5   Алматы қаласы әуежайының             15,17    Президенттiң Iс
VIР-залында 15 адамға шай            шілде    Басқармасы (келiсiм
дастарханын қамтамасыз ету                    бойынша)
6   Семинарға Қазақстан тарапынан        14-15    Президент Әкімшілігінің
қатысушылардың келуiн, олардың       шілде    Аумақтық-ұйымдастыру
Алматы қаласына жол жүруiн                    бөлімі*
қамтамасыз ету

О подготовке и проведении 15-17 июля 2002 года семинара по обмену опытом работы с участием Администрации Президента Республики Казахстан и Администрации Президента Российской Федерации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июля 2002 года N 103-р
В целях обмена опытом работы между Администрацией Президента Республики Казахстан и Администрацией Президента Российской Федерации:
1. Провести 15-17 июля 2002 года в городе Алматы семинар по обмену опытом работы.
2. Утвердить план мероприятий по организации и проведению семинара по обмену опытом работы с участием Администрации Президента Республики Казахстан и Администрации Президента Российской Федерации.
3. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение семинара за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
Премьер-Министр
Утверждено
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 июля 2002 года N 103-р
План мероприятий
по организации и проведению семинара по обмену
опытом работы с участием Администрации Президента
Республики Казахстан и Администрации Президента
Российской Федерации
___________________________________________________________________________
N  !  Наименование мероприятия     !   Срок    ! Ответственный исполнитель
!                               ! исполнения!
___!_______________________________!___________!___________________________
1   Подготовить проект программы и   8 июля      Отдел внутренней политики
определить состав участников                 Администрации Президента*
семинара для согласования с
Руководством
2   Обеспечить проживание участников 15-17 июля     Управление Делами
семинара                                           Президента
(по согласованию)
3   Обеспечить питание участников    15-17 июля     Управление Делами
семинара                                           Президента
(по согласованию)
4   Обеспечить транспортное обслу-   15-17 июля     Управление Делами
живание участников семинара                        Президента
(по согласованию)
5   Обеспечить чайный стол в VIP-    15, 17 июля    Управление Делами
зале аэропорта г. Алматы на 15                     Президента
человек                                         (по согласованию)
6   Обеспечить явку участников       14-15 июля   Организационно-террито-
семинара с казахстанской сто-                     риальный отдел
роны, их выезд в г. Алматы                         Администрации
Президента*

7   Жалпы отырыс пен секциялар           15 шілде Президент Әкімшілігінің
бойынша жұмыс үшін үй-жай дайындау            аумақтық-ұйымдастыру,
және жабдықтау (мемлекеттiк нышан,            Ішкі саясат бөлімдері*
дыбыс жазу, үдеткiштер, ұйымдық               Президенттің Іс
техника, көрсеткiштер, нысыпнама.             Басқармасы (келiсiм
лар,  бағдарламалар)                          бойынша), СІМ
8   Алматы қаласының әуежайында қарсы    15,17    СІМ, Алматы қаласының
алу/шығарып салу рәсiмiн             шілде    әкімі
ұйымдастыру
9   Семинарға Ресей тарапынан қатысушы.  15 шілде СІМ, Алматы қаласының
лардың кедендiк рәсiмдерден өтуін             әкімі
және тiркелуін қамтамасыз ету
10  Семинарға қатысушыларды "Алатау"     15 шілде Президент Әкімшілігінің
санаторийiне орналастыруды                    Ішкі саясат бөлімі*,
қамтамасыз ету оларға тамақтануды             Президенттің Іс
және қызмет көрсетудi ұйымдастыру             Басқармасы (келiсiм
бойынша)
11  Мәдени бағдарламаны ұйымдастыру      15-16    Президент Әкімшілігінің
шілде    Аумақтық-ұйымдастыру
бөлімі*, Алматы
қаласының әкімі
12  Семинардың хаттамаларын              16-17    Президент Әкiмшiлiгiнiң
жүргiзудi қамтамасыз ету             шілде    Iшкi саясат бөлiмi*
13  Семинарға қатысушыларды секциялар    16 шілде Президент Әкімшілігінің
бойынша бөлуді пысықтау және                  Ішкі саясат бөлімі*
секциялар жұмысын ұйымдастыру
14  Семинарды ақпараттық-құжаттама.      15-17    Президент Әкімшілігінің
лық қамтамасыз ету мәселелерiн       шілде    Ішкі саясат бөлімі*
пысықтау (баяндамалардың
мәтiндерiн көбейту, материалдарды
жалпы отырыстардың және
секциялардың жұмысына дайындау
және басқалары)
15  Сыйлықтарды ұйымдастыру және         15 шілде Президент Әкімшілігінің
оларды семинарға қатысушыларға                Аумақтық-ұйымдастыру,
тапсыру                                       Ішкі саясат бөлімдері*
Президенттің Іс
Басқармасы (келiсiм
бойынша)
16  Қазақстан Республикасы               17 шілде Алматы қаласының әкімі
Президентiнiң Әкiмшілігі атынан
қабылдауды ұйымдастыру
___________________________________________________________________________
* - жауапты орындаушылар Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Әкiмшілігімен келiсiм бойынша белгiленген.
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

7   Подготовить и оборудовать поме-  15 июля      Отделы организационно-
щения для пленарного заседания                территориальный, внут-
и работы по секциям (государст-               ренней политики Адми-
венная символика, аудиозапись,                нистрации Президента*,
микрофоны, оргтехника, кувертки,              Управление Делами Пре-
бейджи, программы)                            зидента (по согласова-
нию), МИД
8   Организовать церемонии встречи/  15, 17 июля  МИД, аким г. Алматы
проводов в аэропорту г. Алматы
9   Обеспечить прохождение таможен-  15 июля      МИД, аким г. Алматы
ных процедур и регистрацию
участников семинара с россий-
ской стороны
10  Обеспечить размещение участни-   15 июля        Отдел внутренней
ков семинара в санатории                      политики Администрации
"Алатау", организовать их пи-                 Президента*, Управление
тание и обслуживание                            Делами Президента
(по согласованию)
11  Организовать культурную прог-    15-16 июля   Организационно-террито-
рамму                                         риальный отдел Админист-
рации Президента*, аким
г. Алматы
12  Обеспечить ведение протоколов    16-17 июля     Отдел внутренней
семинара                                      политики Администрации
Президента*
13  Проработать распределение        16 июля         Отдел внутренней
участников семинара по секциям                политики Администрации
и организовать работу секций                        Президента*
14  Проработать вопросы информа-     15-17 июля      Отдел внутренней
ционно-документационного обес-                политики Администрации
печения семинара (размножение                       Президента*
текстов докладов, подготовка
материалов к работе пленарных
заседаний и секций и др.)
15  Организовать формирование        15 июля        Отделы организационно-
подарочных наборов и их вру-                  территориальный, внутрен-
чение участникам семинара                       ней политики Админист-
рации Президента*,
Управление Делами
Президента
(по согласованию)
16  Организовать прием от имени      17 июля            аким г. Алматы
Администрации Президента
Республики Казахстан
__________________________________________________________________________
* - ответственные исполнители определены по согласованию с
Администрацией Президента Республики Казахстан.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)