"Шағын және орта бизнес саласындағы жылдың үздік кәсiпкерлерi" конкурсының жеңiмпаздарын анықтау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 9 қыркүйек N 137-ө
Қазақстан Республикасының үздiк кәсiпкерлерiн, сондай-ақ шағын және
орта бизнесті дамытуға жәрдем көрсетушi жеке және заңды тұлғаларды анықтау
және қызметтерiн ынталандыру мақсатында өткiзiлетiн "Шағын және орта
бизнес саласындағы жылдың үздiк кәсiпкерлерi" конкурсының қорытындыларын
шығару үшін:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Мәсiмов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Кәрiм Қажымқанұлы            орынбасары, төраға;
Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Мәжит Төлеубекұлы            және сауда министрi, төрағаның орынбасары;
Аймақов                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Бауыржан Жаңабекұлы          және сауда вице-министрi;
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әбiлғазы Қалиақпарұлы        және сауда вице-министрi;
Сағынтаев                  - Қазақстан Республикасының Табиғи
Бақытжан Әбдiрұлы            монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттігi
төрағасының бiрiншi орынбасары;
Досжан                     - Қазақстан Республикасы Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы            ақпарат және қоғамдық келiсiм
вице-министрi;
Нығматулин                 - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұрлан Зайроллаұлы           және коммуникациялар вице-министрi;
Күрiшбаев                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы           шаруашылығы вице-министрi;
Никитинский                - Қазақстан Республикасының Туризм
Евгений Сергеевич            және спорт жөнiндегi агенттігi
төрағасының орынбасары;
Нәубетова                  - Қазақстан Республикасы Министрiнiң -
Рашида Аронқызы              Қазақстан Республикасының Президентi
жанындағы Отбасы және әйелдер iстерi
жөнiндегi ұлттық комиссиясының төрайымы
хатшылығының сектор меңгерушiсi;
Исламов                    - "Астана-Қаржы" ашық акционерлік қоғамы
Кинталь Кинталевич           басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша);
Сауэр                      - "Родина" өндiрiстiк кооперативiнің
Иван Адамович                директоры (келiсiм бойынша);
Дәулетиярова               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Гүлбахыт Сәбитқызы           монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегі
агенттігінiң бөлiм бастығы, хатшы
2. Жұмыс тобы 2002 жылғы 11 қыркүйекке дейiн "Шағын және орта бизнес
саласындағы жылдың үздiк кәсiпкерлерi" конкурсының жеңімпаздарын анықтасын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по определению победителей конкурса "Лучшие предприниматели года в сфере малого и среднего бизнеса"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 сентября 2002 года N 137-р
Для подведения итогов конкурса "Лучшие предприниматели года в сфере
малого и среднего бизнеса", проводимого в целях определения и
стимулирования деятельности лучших предпринимателей Республики Казахстан,
а также физических и юридических лиц, содействующих развитию малого и
среднего бизнеса:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Масимов                    - Заместитель Премьер-Министра
Карим Кажимканович           Республики Казахстан, председатель;
Есенбаев                   - Министр индустрии и торговли
Мажит Тулеубекович           Республики Казахстан, заместитель
председателя;
Аймаков                    - вице-Министр индустрии и торговли
Бауржан Жанабекович          Республики Казахстан;
Кусаинов                   - вице-Министр индустрии и торговли
Абельгази Калиакпарович      Республики Казахстан;
Сагинтаев                  - первый заместитель Председателя
Бакытжан Абдирович           Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции;
Досжан                     - вице-Министр культуры, информации
Ардак Дукенбайулы            и общественного согласия Республики
Казахстан;
Нигматулин                 - вице-Министр транспорта и
Нурлан Зайруллаевич          коммуникаций Республики Казахстан;
Куришбаев                  - вице-Министр сельского хозяйства
Акылбек Кажыгулович          Республики Казахстан;
Никитинский                - заместитель Председателя Агентства
Евгений Сергеевич            Республики Казахстан по туризму и
спорту;
Наубетова                  - заведующая сектором Секретариата
Рашида Ароновна              Министра Республики Казахстан -
Председателя Национальной
Комиссии по делам семьи и женщин
при Президенте Республики Казахстан;
Исламов                    - председатель правления открытого
Кинталь Кинталевич           акционерного общества "Астана-
Финанс" (по согласованию);
Сауэр                      - директор производственного
Иван Адамович                кооператива "Родина" (по согласованию);
Давлетьярова               - начальник отдела Агентства
Гульбахыт Сабитовна          Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
секретарь.
2. Рабочей группе в срок до 11 сентября 2002 года определить
победителей конкурса "Лучшие предприниматели года в сфере малого и
среднего бизнеса".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)