"Сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасын әзiрлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 12 қыркүйек N 139-ө
1. "Сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының жобасын (бұдан әрi - заң жобасы) әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жұмабеков             - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Оңалсын Исламұлы        министрi, жетекшi;
Әмрин                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Кемеңгерұлы       вице-министрi;
Жұмыс тобының мүшелерi:
Жүciпoв               - Қазақстан Республикасының Парламентi
Бейбiт Ғазизұлы         Сенатының Аппараты басшысының
орынбасары (келiсiм бойынша);
Баймағанбетов         - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Серiк Нұртайұлы         вице-министрi;
Аққұлов Абылайхан     - Қазақстан Республикасы Президентiнің
Шынтемiрұлы             Әкiмшiлiгi Мемлекеттiк-құқық бөлiмiнің
мемлекеттiк инспекторы (келiсiм бойынша);
Коржова Наталья       - Қазақстан Республикасының Экономика және
Артемовна               бюджеттiк жоспарлау вице-министрi;
Балиева               - Қазақстан Республикасы Орталық
Зағипа Яхьяқызы         сайлау комиссиясының төрайымы (келiсiм
бойынша), жетекшінің орынбасары
Жалыбин               - Қазақстан Республикасы Парламентiнің
Сергей Михайлович       Мәжiлiсi Заң және сот-құқықтық реформа
жөнiндегi Комитетiнің төрағасы (келiсiм
бойынша)
Жұмабаев              - Қазақстан Республикасы Парламентiнің
Ермек Жианшаұлы         Сенаты Заң және құқықтық реформа жөнiндегi
комитетiнің төрағасы (келiсiм бойынша)
Тiлеухан              - Қазақстан Республикасы Парламентiнің
Нәркес Төлекқызы        Мәжiлiсi Аппараты Заң жобалау жұмыстары
орталығының директоры (келiсiм бойынша)
Ескерту.Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.07.31. N 161 өкімімен .
2. Жұмыс тобы заң жобасын әзiрлесiн және оны Қазақстан Республикасы Yкiметiнің қарауына енгiзсiн.
3. Жұмыс тобына жүктелген мiндеттердi шешуде жұмыс тобының құзыретіне енетін мәселелер бойынша орталық және жергiліктi мемлекеттiк органдардың мамандарын тарту құқығы белгiленген тәртiппен берілсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы для разработки проекта Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 2002 года N 139-р
1. В целях разработки проекта Конституционного закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан " О выборах " (далее - проект закона) создать рабочую группу в следующем составе:
Жумабеков                - Министр юстиции Республики
Оналсын Исламович          Казахстан, руководитель;
Балиева                  - Председатель Центральной
Загипа Яхяновна            избирательной комиссии Республики
Казахстан (по согласованию),
заместитель руководителя
Члены рабочей группы:
Жалыбин                  - Председатель Комитета по
Сергей Михайлович          законодательству и судебно-
правовой реформе Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Жумабаев                 - Председатель Комитета по
Ермек Жианшинович          законодательству и правовой
реформе Сената Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Тлеухан                  - директор Центра законопроектных
Наркес Тулеккызы           работ Аппарата Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Амрин                    - вице-министр финансов Республики
Аскар Кеменгерович         Казахстан;
Жусупов                  - заместитель руководителя Аппарата
Бейбит Газизович           Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию);
Баймаганбетов            - вице-министр юстиции Республики
Серик Нуртаевич            Казахстан;
Аккулев                  - государственный инспектор Государст-
Аблайхан Шынтемирович      венно-правового отдела Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию);
Коржова                  - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна          планирования Республики Казахстан
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 31 июля 2003 г.  N 161-p .
2. Рабочей группе разработать проект закона и внести его на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан.
3. Рабочей группе предоставить право в установленном порядке привлекать к решению возложенных на рабочую группу задач специалистов центральных и местных государственных органов по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы.
Премьер-Министр