Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-поляк комиссиясының төртінші мәжілісін өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 17 қыркүйек N 141-ө
Қазақстан Республикасы мен Польша Республикасы арасындағы өзара тиiмдi ынтымақтастықты, екі жақты сауда-экономикалық қатынастарды одан әрi кеңейтуді және жандандыруды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігі Астана қаласында 2002 жылғы 23-24 қыркүйекте Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi қазақстан-поляк комиссиясының (бұдан әрi - Комиссия) төртінші мәжілісін өткізсін.
2. Қосымшаға сәйкес орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттік
органдар мен ұйымдар (келiсiм бойынша) көзделген iс-шараларды орындау
жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі белгiленген
тәртiппен Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігіне Комиссияның төртiншi мәжiлiсiн өткiзу үшін қаражат бөлінуін
қамтамасыз етсін.
4. Осы өкiмнің iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2002 жылғы 17 қыркүйектегі
N 141 өкiмiне
қосымша
Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қазақстан-поляк
комиссиясының төртінші мәжілісін дайындау және 2002 жылғы
23-24 қыркүйекте Астана қаласында өткізу жөніндегі
іс-шаралар жоспары
__________________________________________________________________________
Р/с!            Іс-шара         !  Орындалу  ! Орындалуына жауаптылар
N  !                            !  мерзімі   !
__________________________________________________________________________
1                 2                   3                  4
__________________________________________________________________________
1   Делегацияның келу бағдар.    2002 жылғы    Қазақстан Республикасының
ламасын дайындау            18 қыркүйекке  Экономика және бюджеттік
дейін      жоспарлау министрлігі
(шақыру), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлігі
__________________________________________________________________________
2   Комиссияның төртінші мәжі.    2002 жылғы   Қазақстан Республикасының
лісінің күн тәртібі мен     18 қыркүйекке  Экономика және бюджеттік
хаттамасының жобалары           дейін      жоспарлау министрлігі
бойынша ұсыныстар беру,                    (шақыру), Қазақстан
Комиссия мәжілісінің күн                   Республикасының Сыртқы
тәртібіне сәйкес Комиссия.                 iстер министрлігі, Қазақстан
ның қазақстандық бөлігі                    Республикасының Индустрия
тең төрағасының, мемлекеттік               және сауда министрлігі,
органдар мен мүдделі ұйымдар               Қазақстан Республикасының
өкілдерінің сөйлейтін сөздерін             Қаржы министрлігі, Қазақстан
дайындау                                   Республикасының Көлік және
коммуникациялар министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министр.
лігі, Қазақстан Республика.
сының Ауыл шаруашылығы
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министр.
лігі, Қазақстан Республика.
сының Ұлттық Банкі (келісім
бойынша), Қазақстан Респуб.
ликасының Мемлекеттік қызмет
істері жөніндегі агенттігі
(келісім бойынша), Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік
сатып алу жөніндегі агент.
тігі, Қазақстан Республика.
сының Кедендік бақылау
агенттігі, Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау
жөніндегі агенттігі,
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт жөніндегі
агенттігі, Астана қаласының
әкімі, Қазақстан Республика.
сының Сауда-өнеркәсіп
палаталары одағы (келісім
бойынша), "ҚазТрансОйл"
жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша),
"ҚазТранГаз" жабық акционер.
лік қоғамы (келісім
бойынша), "Қазтеңізкөлік.
флоты" ҰТКК" жабық акционер.
лік қоғамы (келісім бойынша)
__________________________________________________________________________
3   Поляк делегациясына қызмет     2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
көрсетуді (Комиссияның      18 қыркүйекке  Экономика және бюджеттік
қазақстандық бөлігінің          дейін      жоспарлау министрлігі
тең төрағасы атынан қабыл.                 (шақыру), Қазақстан
дау, кофе-брейк, кеңсе                     Республикасының Сыртқы
тауарлары) ұйымдастыру                     iстер министрлігі
жөнінде ұсыныстар енгізу
__________________________________________________________________________
4   Поляк делегациясы мүшелеріне   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
көліктік қызмет көрсетуді      23-24 қыр.  Экономика және бюджеттік
қамтамасыз ету                  күйек      жоспарлау министрлігі
(шақыру), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлігі
__________________________________________________________________________
5   Комиссияның төртінші мәжілі.   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
сінің жұмысын баспасөзде       23-24 қыр.  Сыртқы істер министрлігі,
жариялауды және Комиссия         күйек     Қазақстан Республикасының
мәжілісінің қорытындылары                  Экономика және бюджеттік
бойынша баспасөз конферен.                 жоспарлау министрлігі,
циясын өткізуді ұйымдастыру                Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрлігі
__________________________________________________________________________
6   Делегацияның әуежайдағы,       2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
жүру бағыты бойынша қауіп.     23-24 қыр.  Ішкі істер министрлігі
сіздігін, барған орындарын.    күйек
да, кеңесті өткізу барысында
және Комиссия жұмысы кезеңінде
қоғамдық тәртіпті қолдауды
қамтамасыз ету
__________________________________________________________________________
7   Комиссияның поляк бөлігінің    2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
тең төрағасына естелік      18 қыркүйекке  Экономика және бюджеттік
сыйлық және поляк делега.        дейін     жоспарлау министрлігі
циясының мүшелеріне кәдесый.
лар сатып алуды ұйымдастыру
__________________________________________________________________________
8   Комиссияның төртінші мәжілі.   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
сінің қорытындылары бойынша   10 қазанға   Экономика және бюджеттік
Қазақстан Республикасының       дейін      жоспарлау министрлігі
Үкіметіне есеп беру                        (шақыру), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлігі
__________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проведении четвертого заседания Казахстанско-польской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 2002 года N 141-р
В целях обеспечения взаимовыгодного сотрудничества, дальнейшего расширения и активизации двусторонних торгово-экономических отношений между Республикой Казахстан и Республикой Польша:
1. Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан провести 23-24 сентября 2002 года в городе Астане четвертое заседание Казахстанско-польской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству (далее - Комиссия).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам и организациям (по согласованию) принять конкретные меры по выполнению мероприятий согласно приложению.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить выделение Министерству экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан средств для проведения четвертого заседания Комиссии.
4. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
17 сентября 2002 года N 141-р
План мероприятий
по подготовке и проведению четвертого
заседания Казахстанско-польской комиссии по
торгово-экономическому сотрудничеству
23-24 сентября 2002 года в городе Астане
__________________________________________________________________________
N  !     Мероприятие      !Срок исполнения!  Ответственные за исполнение
п/п!                      !               !
___!______________________!_______________!_______________________________
1   Подготовить программу  до 18 сентября  Министерство экономики и
пребывания делегации     2002 года     бюджетного планирования
Республики Казахстан (созыв),
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
2   Представить предложе-  до 18 сентября  Министерство экономики и
ния по проектам по-      2002 года     бюджетного планирования
вестки дня и протокола                 Республики Казахстан (созыв),
четвертого заседания                   Министерство иностранных дел
Комиссии, подготовить                  Республики Казахстан,
выступления Сопредсе-                  Министерство индустрии и
дателя казахстанской                   торговли Республики Казахстан,
части Комиссии, пред-                  Министерство финансов
ставителей государст-                  Республики Казахстан,
венных органов и                       Министерство транспорта и
заинтересованных орга-                 коммуникаций Республики
низаций согласно                       Казахстан, Министерство
повестке дня заседания                 энергетики и минеральных
Комиссии                               ресурсов Республики Казахстан,
Министерство культуры,
информации и общественного
согласия Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики Казахстан,
Министерство охраны окружающей
среды Республики Казахстан,
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан,
Национальный Банк Республики
Казахстан (по согласованию),
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
(по согласованию), Агентство
Республики Казахстан по
государственным закупкам,
Агентство таможенного контроля
Республики Казахстан, Агентство
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции,
Агентство Республики Казахстан
по туризму и спорту, аким
города Астаны, Союз
торгово-промышленных палат
Республики Казахстан (по
согласованию), закрытое
акционерное общество
"КазТрансОйл" (по согласованию),
закрытое акционерное общество
"КазТрансГаз" (по согласованию),
закрытое акционерное общество
"НМСК "Казмортрансфлот" (по
согласованию)
3   Внести предложения по  до 18 сентября  Министерство экономики и
организации обслужи-     2002 года     бюджетного планирования
вания польской деле-                   Республики Казахстан (созыв),
гации (прием от имени                  Министерство иностранных дел
Сопредседателя казах-                  Республики Казахстан
станской части
Комиссии, кофе-брейк,
канцелярские товары)
4   Обеспечить транспорт-  23-24 сентября  Министерство экономики и
ное обслуживание         2002 года     бюджетного планирования
членов польской                        Республики Казахстан,
делегации                              Управление Делами Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
5   Организовать освещение 23-24 сентября  Министерство иностранных дел
работы четвертого за-    2002 года     Республики Казахстан,
седания Комиссии в                     Министерство экономики и
прессе и проведение                    бюджетного планирования
пресс-конференции по                   Республики Казахстан,
итогам заседания                       Министерство культуры,
Комиссии                               информации и общественного
согласия Республики Казахстан
6   Обеспечить безопас-    23-24 сентября   Министерство внутренних дел
ность делегации в        2002 года      Республики Казахстан
аэропорту, по маршру-
там следования, под-
держание обществен-
ного порядка в местах
посещения, в ходе
проведения совещания
и на период работы
Комиссии
7   Организовать покупку   до 18 сентября   Министерство экономики и
памятного подарка        2002 года      бюджетного планирования
Сопредседателю поль-                    Республики Казахстан
ской части Комиссии и
сувениров для членов
польской делегации
8   Представить отчет в    до 10 октября    Министерство экономики и
Правительство Респуб-    2002 года      бюджетного планирования
лики Казахстан по                       Республики Казахстан (созыв),
итогам четвертого                       Министерство иностранных дел
заседания Комиссии                      Республики Казахстан
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)