Шейпингтен ашық Азия чемпионатын өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 20 қыркүйек N 145-ө
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң 2002 жылғы 28 қазан-3 қараша кезеңiнде Алматы қаласында шейпингтен Азия чемпионатын (бұдан әрi - Чемпионат) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiлiп отырған Чемпионатты дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi мен Алматы қаласының әкiмi Қазақстан Республикасының шейпинг федерациясымен келiсiм бойынша Алматы қаласындағы Республика сарайында Чемпионатты дайындауды және өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Чемпионатқа қатысушылардың және ресми адамдардың келу және кету құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсiн.
5. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Чемпионатқа қатысушылар мен ресми адамдар тұратын және жарыс өтетiн жерлерде қоғамдық тәртіпті сақтауды, олардың қауiпсiздiгiн, Чемпионатқа қатысушы шетелдiк азаматтарды Алматы қаласының қонақ үйлерiнде тiркеуден өткiзудi қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Алматы қаласының Республика сарайында Чемпионаттың баспасөз орталықтарын халықаралық телефон байланысымен және Интернетке қол жетiмдiлiкпен қамтамасыз етсiн, Алматы қаласының әуежайында Чемпионатқа қатысушыларды күтiп алу мен шығарып салуға жағдайлар жасасын.
7. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi Чемпионатқа дайындықтың және оны өткiзудiң барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жария етудi қамтамасыз етсiн.
8. Чемпионатты дайындау мен өткізу жөніндегі іс-шараларды
қаржыландыру осы іс-шаралардың орындалуына жауапты тиісті мекемелерге -
бағдарламалардың әкімшілеріне 2002 жылға арналған республикалық және
жергілікті бюджеттерде көзделген қаражат есебінен және соның шегінде,
сондай-ақ демеушілік көмекті тарту есебінен жүзеге асырылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 20 қыркүйектегi
N 145 өкімімен
бекiтiлген
Шейпингтен ашық Азия чемпионатын дайындау және өткiзу
жөнiндегі ұйымдастыру комитетiнiң
ҚҰРАМЫ
Тұрлыханов                    - Қазақстан Республикасының
Дәулет Болатұлы                 Туризм және спорт жөніндегі
агенттігінің төрағасы, төраға
Храпунов                      - Алматы қаласының әкiмi,
Виктор Вячеславович             төрағаның орынбасары
Чикина                        - Қазақстан Республикасы
Нина Владимировна               шейпинг федерациясының президентi,
төрағаның орынбасары
(келiсiм бойынша)
Ивлиев                        - Халықаралық шейпинг федерациясының
Борис Константинович            бас хатшысы, төрағаның орынбасары
(келiсiм бойынша)
Ұйымдастыру комитетiнiң мүшелерi:
Қанағатов                     - Қазақстан Республикасының
Елсияр Баймұхамедұлы            Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары
Рябченко                      - Қазақстан Республикасының
Олег Григорьевич                Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм Бiрiншi вице-министрi
Нигматулин                    - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Зайруллаұлы              Көлiк және коммуникация
вице-министрi
Отто                          - Қазақстан Республикасының
Иван Иванович                   Iшкi iстер вице-министрi
Қуанышев                      - Қазақстан Республикасының
Дулат Оразбекұлы                Сыртқы iстер вице-министрi
Әлiмбекова                    - Қазақстан Республикасының
Гүлнәр Смәділқызы               Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгiнiң экономика және қаржы
бөлiмiнiң бастығы
Төкеев                        - Қазақстан Республикасы
Серiк Адамұлы                   Туризм және спорт жөнiндегi
агенттiгiнiң Штаттық ұлттық
командалар мен спорттық резерв
дирекциясының басшысы
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проведении открытого чемпионата Азии по шейпингу
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 145-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту о проведении открытого чемпионата Азии по шейпингу (далее - Чемпионат) в период с 28 октября по 3 ноября 2002 года в городе Алматы.
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению Чемпионата.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту и акиму города Алматы по согласованию с Федерацией шейпинга Республики Казахстан обеспечить подготовку и проведение Чемпионата в городе Алматы во Дворце Республики.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам Чемпионата.
5. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность участников и официальных лиц Чемпионата в местах их проживания и проведения соревнования, регистрацию в гостиницах города Алматы иностранных граждан-участников Чемпионата.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить международной телефонной связью и доступом в Интернет пресс-центры Чемпионата во Дворце Республики города Алматы, создать условия для встречи и проводов участников Чемпионата в аэропорту города Алматы.
7. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения Чемпионата.
8. Финансирование мероприятий по подготовке и проведению Чемпионата осуществить за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском и местных бюджетах на 2002 год соответствующим учреждениям - администраторам программ, ответственным за исполнение этих мероприятий, а также за счет привлечения спонсорской помощи.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
20 сентября 2002 года N 145-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
открытого чемпионата Азии по шейпингу
Турлыханов             - Председатель Агентства Республики Казахстан
Даулет Болатович         по туризму и спорту, председатель
Храпунов               - аким города Алматы, заместитель председателя
Виктор Вячеславович
Чикина                 - президент федерации шейпинга Республики
Нина Владимировна        Казахстан, заместитель председателя
(по согласованию)
Ивлиев                 - генеральный секретарь Международной
Борис Константинович     федерации шейпинга, заместитель председателя
(по согласованию)
Члены оргкомитета:
Канагатов              - заместитель Председателя Агентства Республики
Ельсияр Баймухамедович   Казахстан по туризму и спорту
Рябченко               - первый вице-Министр культуры, информации и
Олег Григорьевич         общественного согласия Республики Казахстан
Нигматулин             - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Нурлан Зайруллаевич      Республики Казахстан
Отто                   - вице-Министр внутренних дел Республики
Иван Иванович            Казахстан
Куанышев               - вице-Министр иностранных дел Республики
Дулат Оразбекович        Казахстан
Алимбекова             - начальник отдела экономики и финансов
Гульнар Смадиловна       Агентства Республики Казахстан по туризму и
спорту
Тукеев                 - руководитель Дирекции штатных национальных
Серик Адамович           команд и спортивного резерва Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)