"Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 25 қыркүйек N 147-ө
"Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
жобасы бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Құл-Мұхаммед                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Мұхтар Абрарұлы                  ақпарат және қоғамдық келісім министрі,
жетекші
Жұмыс тобының мүшелері:
Бәкір                          - Қазақстан Республикасының Парламенті
Әбдіжәлел Қошқарұлы              Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Байтасов                       - Қазақстан телерадио хабарларын
Арманжан Мерекеұлы               таратушылары ұлттық қауымдастығының
президенті (келісім бойынша);
Досжан                         - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы                ақпарат және қоғамдық келісім
вице-министрі;
Есенғараев                     - Қазақстан Республикасының Көлік және
Асқар Батылханұлы                коммуникациялар министрлігі Байланыс
және ақпараттандыру жөніндегі
комитетінің төрағасы;
Жұмабаев                       - Қазақстан телерадио хабарларын
Айдар Әбілмәжінұлы               таратушылары қауымдастығының
президенті (келісім бойынша);
Мазов                          - "Қазақстан Республикасы Әділет
Ернат Асқарғожаұлы               министрлігінің Заң шығару институты"
жабық акционерлік қоғамының
директоры;
Матаев                         - Қазақстан Журналистер одағының
Сейітқазы Бейсенғазыұлы          президенті (келісім бойынша);
Сахипова                       - Қазақстан Республикасының Әділет
Нұрғайша Нұртайқызы              министрлігі Зияткерлік меншік құқығы
жөніндегі комитетінің төрайымы;
Шамсутдинов                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Ринат Шарафутдинович             вице-министрі
2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 1 наурызға дейін "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Жұмыс тобына белгіленген тәртіппен жұмыс тобына жүктелген
міндеттерді шешуге орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың
мамандарын тарту құқығы берілсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Б.Ә.Мұхаметжановқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 147-р
В целях выработки предложений по проекту Закона Республики Казахстан
"О средствах массовой информации":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кул-Мухаммед                 - Министр культуры, информации и
Мухтар Абрарулы                общественного согласия Республики
Казахстан, руководитель
Члены рабочей группы:
Бакир                        - депутат Мажилиса Парламента
Абдыжалел Кошкарулы            Республики Казахстан (по
согласованию);
Байтасов                     - президент Национальной ассоциации
Арманжан Мерекеевич            телерадиовещателей Казахстана (по
согласованию);
Досжан                       - вице-Министр культуры, информации и
Ардак Дукенбайулы              общественного согласия Республики
Казахстан;
Есенгараев                   - Председатель Комитета по связи и
Аскар Батылханович             информатизации Министерства
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан;
Жумабаев                     - президент Ассоциации
Айдар Абильмажинович           телерадиовещателей Казахстана (по
согласованию);
Мазов                        - директор закрытого акционерного
Ернат Аскаргожанович           общества "Институт
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан";
Матаев                       - президент Союза журналистов
Сейтказы Бейсенгазиевич        Казахстана (по согласованию);
Сахипова                     - Председатель Комитета по правам
Нургайша Нуртаевна             интеллектуальной собственности
Министерства юстиции Республики
Казахстан;
Шамсутдинов                  - вице-Министр юстиции Республики
Ринат Шарафутдинович           Казахстан.
2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2003 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О средствах массовой информации".
3. Рабочей группе предоставить право в установленном порядке
привлекать к решению возложенной на рабочую группу задачи специалистов
центральных и местных государственных органов.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на
Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мухамеджанова Б.А.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)