Зейнетке шығу жасын төмендету туралы мәселені қарау жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 14 қазан N 159-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
Зейнетақы төлеу жөніндегi мемлекеттiк орталықтан зейнетақы төлемдерiн алуға құқық беретiн зейнеткерлiк жасын төмендету туралы мәселе жөніндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қарағұсова                   - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлжан Жанпейiсқызы            және халықты әлеуметтiк қорғау
министрi, жетекшi
Дүйсенова                    - Қазақстан Республикасының Еңбек
Тамара Босымбекқызы            және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi, жетекшiнің
орынбасары
Жұмыс тобының мүшелері:
Әбділдин                     - Қазақстан Республикасының
Серiкболсын Әбділдаұлы         Парламентi Мәжiлiсiнің депутаты
(келiсiм бойынша)
Әбдiқалықова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы              және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Зейнетақымен
қамсыздандыру және халықтың
табысын реттеу департаментiнің
директоры
Беспалинов                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Тiлеуғазы Айтқазыұлы           және бюджеттік жоспарлау
министрлiгінің Аймақтық саясат
және бюджетаралық қатынастар
департаментi аймақтық саясат
басқармасы бастығының орынбасары
Ыбыраева                     - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Эльвира Балтабекқызы           министрлiгi Заң департаментiнiң
бас маманы
Котович                      - Қазақстан Республикасының
Валерий Николаевич             Парламенті Мәжiлiсiнің депутаты
(келiсiм бойынша)
Оразалинов                   - Қазақстан Республикасының
Шаймерден Әбiлмәжiнұлы         Парламентi Мәжiлiсiнің депутаты
(келiсiм бойынша)
2. Жұмыс тобы зейнетке шығу жасын төмендету мәселесi жөніндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Yкiметіне 2002 жылғы 1 желтоқсанға дейiнгі мерзімде ұсынсын.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по рассмотрению вопроса о снижении возраста выхода на пенсию
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 159-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 14 октября 2002 года N 159-р утратило силу постановлением Правительства РК от 22 мая 2007 года N  407 .
В целях выработки предложений по вопросу о снижении пенсионного возраста, дающего право на получение пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Карагусова Гульжана Джанпеисовна       -  Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, руководитель
Дуйсенова Тамара Босымбековна          -  вице-Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, заместитель
руководителя
Члены рабочей группы:
Абдильдин Серикболсын Абдильдаевич     -  депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Абдыкаликова Гульшара Наушаевна        -  директор Департамента пенсионного
обеспечения и регулирования
доходов населения Министерства
труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Беспалинов Тлеугазы Айтказинович       -  заместитель начальника
управления региональной политики
Департамента региональной
политики и межбюджетных
отношений Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Ибраева Эльвира Балтабековна           -  главный специалист Департамента
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Котович Валерий Николаевич             -  депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Уразалинов Шаймерден Абильмажинович    -  депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2002 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу снижения возраста выхода на пенсию.
Премьер-Министр