Еуропадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегi ұйымның қазiргi Төрағасы, Португалия Республикасының Сыртқы істер министрi Антонью Мартинш да Круштың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 29 қазан N 167-ө
Қазақстан Республикасы мен Еуропадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегі ұйым (бұдан әрi - ЕҚЫҰ) арасындағы ынтымақтастықты нығайту және 2002 жылғы 29-30 қазандағы Астана қаласында Еуропадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегi ұйымның қазiргi Төрағасы, Португалия Республикасының Сыртқы iстер министрi Антонью Мартинш да Круштың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
2002 жылғы 29-30 қазан кезеңiнде Астана қаласында Еуропадағы
қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегі ұйымның қазiргi Төрағасы,
Португалия Республикасының Сыртқы iстер министрi Антонью Мартинш да
Круштың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар)
дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын
қамтамасыз етсiн;
2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдік шығындар"
бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен ресми сапарды өткiзу
шығыстарын қаржыландыруды жүзеге асырсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы қызмет көрсету (келiсiм бойынша) қосымшаға сәйкес ЕҚЫҰ делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі, Қазақстан
Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша) ЕҚЫҰ ресми делегациясы мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындардағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, ЕҚЫҰ қазiргi Төрағасының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайында қонуы мен ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет
көрсетудi, оның тұрағын және жанар май құйылуын қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгі бұқаралық ақпарат құралдарында сапардың жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
6. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 29 қазандағы
N 167 өкiмiне қосымша
ЕҚЫҰ-ның ресми делегациясы мүшелерiн орналастыру,
тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi
протоколдық-ұйымдастыру іс-шаралары

О подготовке и проведении официального визита Действующего Председателя Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе - Министра иностранных дел Португальской Республики Антонью Мартинш да Круша в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 октября 2002 года N 167-р
В целях укрепления сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией по безопасности и сотрудничеству в Европе (далее - ОБСЕ) и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Действующего Председателя ОБСЕ - Министра иностранных дел Португальской Республики Антонью Мартинш да Круша в Республику Казахстан с 29 по 30 октября 2002 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Действующего Председателя ОБСЕ - Министра иностранных дел Португальской Республики Антонью Мартинш да Круша в Республику Казахстан в период с 29 по 30 октября 2002 года в городе Астане (далее - визит);
осуществить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации ОБСЕ согласно приложению.
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации ОБСЕ в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Действующего Председателя ОБСЕ над территорией Республики Казахстан, его посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29»октября 2002 года N 167
Протокольно-организационные мероприятия по размещению,
питанию и транспортному обслуживанию членов
официальной делегации ОБСЕ

1. Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiнде ЕҚЫҰ ресми делегациясының мүшелерiн (1+5) және бiрге жүретiн адамдарды орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. "Окан-Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiнде Қазақстан
Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн дайындау (бейдждер, автомобильдерге арналған арнайы рұқсаттар, кюверткалар).
4. ЕҚЫҰ делегациясы үшiн белгіленген тәртiппен кәдесыйлар мен
сыйлықтар сатып алу.
5. Астана қаласының әуежайында ЕҚЫҰ ресми делегациясын күтiп алу мен шығарып салу рәсiмдерiн техникалық безендiру (VIP-залы, жалаулар, шай үстелi).
6. ЕҚЫҰ-ның қазiргі Төрағасы - Португалия Республикасының Сыртқы iстер министрiн Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясында күтiп алуды ұйымдастыру.
7. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясында баспасөз конференциясын ұйымдастыру.
8. ЕҚЫҰ-ның қазiргi Төрағасы - Португалия Республикасының Сыртқы iстер министрiнiң Қазақстан Республикасы Парламентiнiң басшылығымен (Парламент ғимараты) және Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрiмен (ҚР Сыртқы iстер министрлiгiнiң ғимараты) кездесуiн ұйымдастыру.
9. ЕҚЫҰ-ның қазiргi Төрағасы - Португалия Республикасының Сыртқы iстер министрінің құрметiне Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк хатшысы - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрi атынан ресми қонақасы ұйымдастыру.
10. ЕҚЫҰ ресми делегациясының мүшелерi мен бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.

1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации ОБСЕ (1+5) и сопровождающих лиц в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кювертки).
4. Приобретение в установленном порядке сувениров и подарков для делегации ОБСЕ.
5. Техническое оформление церемонии встречи и проводов официальной делегации ОБСЕ в аэропорту города Астаны (VIP-зал, флаги, чайный стол).
6. Организация встречи Действующего Председателя ОБСЕ - Министра иностранных дел Португальской Республики в Резиденции Президента Республики Казахстан.
7. Организация пресс-конференции в Резиденции Президента Республики Казахстан.
8. Организация встречи Действующего Председателя ОБСЕ - Министра иностранных дел Португальской Республики с руководством Парламента Республики Казахстан (здание Парламента) и Государственным секретарем Республики Казахстан - Министром иностранных дел Республики Казахстан (здание МИДа РК).
9. Организация официального обеда от имени Государственного секретаря Республики Казахстан - Министра иностранных дел Республики Казахстан в честь Действующего Председателя ОБСЕ - Министра иностранных дел Португальской Республики.
10. Медицинское обслуживание членов официальной делегации ОБСЕ и сопровождающих лиц.