Мемлекеттік қаржылық бақылау жүйесiн жетiлдiру мәселелерi бойынша ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 8 қараша N 173-ө
Мемлекеттiк қаржылық бақылау жүйесiн жетiлдiру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Ведомствоаралық жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Тоқсейiтов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рақымберген Құрманғалиұлы      вице-министрi, жетекшi
Ким                          - Қазақстан Республикасы Қаржы
Виссарион Валериевич           министрлiгiнiң Қаржылық бақылау
комитетi төрағасының орынбасары,
жетекшінiң орынбасары
Сыздықова                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Динара Титоқызы                министрлiгi Қаржылық бақылау
комитетiнiң бөлiм бастығы, хатшы
Барлыбаев                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Марат Мұхаметқалиұлы           Банкiнiң Iшкi аудит департаментi
Филиалдар мен ұйымдар аудитi
басқармасының бастығы
(келiсiм бойынша)
Бейсенбаева                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Гауhар Қайырдинқызы            полициясы агенттiгі Қаржы
қылмыстарын анықтау жөнiндегi
департаментiнiң аса маңызды iстер
бойынша аға инспекторы
Есқараев                     - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Азамат Несiпбайұлы             министрлiгi Заңнама департаментiнiң
заңға тәуелдi кесiмдердi дайындау
және сараптау басқармасы бастығының
орынбасары
Зейнелғабдин                 - Республикалық бюджеттiң
Алтай Балтайханұлы             атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп
комитетi аппаратының жетекшiсi
(келiсiм бойынша)
Төлепбаев                    - Республикалық бюджеттiң
Cepiк Мәженұлы                 атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп
комитетi аппарат жетекшiсiнің
орынбасары (келiсiм бойынша)
Шәженова                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Дина Мэлсқызы                  және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгiнiң Бюджет саясаты және
жоспарлау департаментi
директорының орынбасары
2. Ведомствоаралық жұмыс тобы 2003 жылғы 1 мамырға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Yкiметiне мемлекеттік қаржылық бақылау жүйесiн жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар енгізсiн.
Ұсыныстарды әзiрлеу кезiнде мынадай мәселелер қаралсын:
республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылуын бақылау жөнiндегi yәкiлеттi мемлекеттік органдардың және құқық қорғау органдарының өзара iс-әрекетiнiң тиiмдi тетiктерiн әзiрлеу бөлiгiнде Қазақстан Республикасының заңнамасын жетiлдiру;
аудиторлық компаниялардың кәсiптiк қызметiнiң нәтижелерi бойынша олардың жауапкершiлiгiн арттыру;
бақылау жүргiзу нәтижелерi бойынша бiрыңғай дерекқор жасау.

О создании Межведомственной рабочей группы по вопросам совершенствования системы государственного финансового контроля
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 ноября 2002 года N 173-р
В целях выработки предложений по совершенствованию системы государственного финансового контроля:
1. Создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Токсеитов                        - вице-Министр финансов
Рахимберген Курмангалиевич         Республики Казахстан,
руководитель
Ким                              - заместитель Председателя
Виссарион Валериевич               Комитета финансового контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Сыздыкова                        - начальник отдела Комитета
Динара Титовна                     финансового контроля
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Барлыбаев                        - начальник управления аудита
Марат Мухаметкалиевич              филиалов и организаций
Департамента внутреннего аудита
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Бейсенбаева                      - старший инспектор по особо
Гаухар Каирдиновна                 важным делам Департамента по
выявлению финансовых
преступлений Агентства
финансовой полиции Республики
Казахстан
Ескараев                         - заместитель начальника
Азамат Несипбаевич                 управления подготовки и
экспертизы подзаконных актов
Департамента законодательства
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Зейнельгабдин                    - руководитель аппарата Счетного
Алтай Балтайханович                комитета по контролю за
исполнением республиканского
бюджета (по согласованию)
Тулепбаев                        - заместитель руководителя
Серик Маженович                    аппарата Счетного комитета по
контролю за исполнением
республиканского бюджета
(по согласованию)
Шаженова                         - заместитель директора
Дина Мэлсовна                      Департамента бюджетной
политики и планирования
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
2.  Межведомственной рабочей группе в срок до 1 мая 2003 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию системы государственного финансового контроля.
При выработке предложений рассмотреть следующие вопросы:
совершенствование законодательства Республики Казахстан в части выработки эффективных механизмов взаимодействия уполномоченных государственных органов по контролю за исполнением республиканского и местных бюджетов и правоохранительных органов;
повышение ответственности аудиторских компаний по результатам их профессиональной деятельности;
создание единой базы данных по результатам проведения контроля.

3. Осы әкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр