Агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңес және семинар өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 20 қараша N 179-ө
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң 2002 жылғы желтоқсанда Астана қаласында агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңес және семинар өткiзу туралы ұсынысымен келiсiлсiн.
2. Қоса берiлiп отырған:
агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңес және семинар дайындау және өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамы;
агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңеске қатысушылардың контингентi;
агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша семинардың бағдарламасы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен республикалық кеңес және семинар өткiзуге қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 20 қарашадағы
N 179 өкiмiмен
бекiтiлген
Агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңес және семинар дайындау және өткiзу жөнiндегi комиссияның
құрамы
Есiмов                    Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы        Министрiнiң орынбасары - Ауыл
шаруашылығы министрi, комиссия
төрағасы
Комиссия мүшелерi:
Әбусейiтов                 Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы             iстер бiрiншi вице-министрi
Айтжанов                   Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы              шаруашылығы вице-министрi
Борс                       Қазақстан Республикасының Премьер-
Владимир Оттович           Министрi Кеңсесiнiң Өндiрiстiк сала
және инфрақұрылым бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Жақсыбеков                 Астана қаласының әкiмi
Әдiлбек Рыскелдiұлы
Ермекбаев                  Қазақстан Республикасы Премьер-
Қуаныш Ермекбайұлы         Министрiнiң Кеңсесi Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Жәмiшев                    Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы          бiрiншi вице-министрi
Коржова Наталья            Қазақстан Республикасының
Артемовна                  Экономика және бюджеттiк жоспарлау
бiрiншi вице-министрi
Мұхаметжанов               Қазақстан Республикасы Президентi
Орал Байғонысұлы           Әкiмшiлiгiнiң Ұйымдастыру-бақылау
бөлiмiнiң меңгерушiсi (келiсiм
бойынша)
Отто                       Қазақстан Республикасының Iшкi
Иван Иванович              iстер вице-министрi
Рахымбеков                 Қазақстан Республикасының Әдiлет
Боран Ғизатұлы             бiрiншi вице-министрi
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 20 қарашадағы
N 179 өкімiмен
бекітілген
Агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңеске қатысушылардың контингенті
___________________________________________________________________
p/| Облыс.|Облыс.|Ауыл.|АШМ, Орман,|Ауыл  |Су ша. |Ауыл  |Агро.|Жи.
с |  тар. | тар. |дық  |балық және |шаруа.|руашы. |шаруа.|құры.|ыны
N |  дың  | дың  |ау.  |аңшылық    |шылы. |лықта. |шылы. |лым. |
| атауы |әкім. |дан. |шаруашылы. |ғы    |ры бас.|ғы    |дар. |
|       |дері  |дар. |ғы комите. |депар.|сейн.  |өнім. |дың  |
|       |және  |дың  |тінің және |та.   |дері   |де.   |өкіл.|
|       |әкім. |және |Жер ресурс.|мент. |бірлес.|рін   |дері |
|       |дер.  |қала.| тарын     |тері. |тікте. |қайта |     |
|       |дің   |лар. |басқару    |нің   |рінің  |өңдеу.|     |
|       |орын. |дың  |жөніндегі  |бас.  |басшы. |мен   |     |
|       |басар.|әкім.|агенттік.  |тық.  |лары   |айна. |     |
|       |лары  |дері |тің аумақ. |тары  |       |лыса. |     |
|       |      |     |тық орган. |      |       |тын   |     |
|       |      |     | дарының   |      |       |ұйым. |     |
|       |      |     |басшылары  |      |       |дар.  |     |
|       |      |     |           |      |       |дың   |     |
|       |      |     |           |      |       |басшы.|     |
|       |      |     |           |      |       |лары  |     |
___________________________________________________________________
1  Ақмола     2    17      3          1       -      1      5    29
2  Ақтөбе     2    12      3          1       -      1      4    23
3  Алматы     2    16      3          1       -      1      4    27
4  Атырау     2    7       3          1       1      1      2    17
5  Шығыс      2    15      3          1       1      1      3    26
Қазақстан
6  Жамбыл     2    10      3          1       1      1      4    22
7  Батыс      2    12      3          1       -      1      3    22
Қазақстан
8  Қарағанды  2    9       3          1       1      1      4    21
9  Қостанай   2    17      3          1       1      1      5    30
10 Қызылорда  2    7       3          1       1      1      3    18
11 Маңғыстау  2    4       3          1       -      1      2    13
12 Павлодар   2    10      3          1       -      1      3    20
13 Солтүстік  2    13      3          1       -      1      5    25
Қазақстан
14 Оңтүстік   2    11      3          1       -      1      4    22
Қазақстан
15 Астана     1    -       2          -       1      1      -    5
қаласы
16 Алматы     1    -       2          -       1      1      -    5
қаласы

О проведении республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 ноября 2002 года N 179-р
1. Согласиться с предложением Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о проведении в декабре 2002 года в городе Астане республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса.
2. Утвердить прилагаемые:
состав комиссии по подготовке и проведению республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса;
контингент участников республиканского совещания по вопросам агропромышленного комплекса;
программу семинара по вопросам агропромышленного комплекса.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан средства на проведение республиканского совещания и семинара за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские расходы".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 ноября 2002 года N 179-р
Состав
комиссии по подготовке и проведению республиканского семинара
и совещания по вопросам агропромышленного комплекса
Есимов Ахметжан Смагулович    -  Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства,
председатель комиссии
Члены комиссии:
Абусеитов Кайрат Хуатович     -  первый вице-Министр иностранных
дел Республики Казахстан
Айтжанов Дулат Нулиевич       -  вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Боос Владимир Оттович         -  заместитель заведующего Отделом
производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Джаксыбеков                   -  аким города Астаны
Адильбек Рыскельдинович
Ермекбаев Куаныш Ермекбаевич  -  заведующий Отделом контроля
и документационного обеспечения
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Жамишев Болат Бидахметович    -  первый вице-Министр финансов
Республики Казахстан
Коржова Наталья Артемовна     -  первый вице-Министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Мухамеджанов                  -  заведующий Организационно-
Урал Байгонысович                контрольным отделом Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Отто Иван Иванович            -  вице-Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Рахимбеков Буран Гизатович    -  первый вице-Министр юстиции
Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 ноября 2002 года N 179-р
Контингент
участников республиканского совещания по вопросам агропромышленного комплекса
N
п/п
Наименование
областей
Акимы и замести-
тели
акимов
областей
Акимы
сельских
районов
и городов
Руководители
терорганов МСХ,
Комитета лесного,
рыбного и охотни-
чьего хозяйства
и Агентства по
управлению земель
ными ресурсами
Началь-
ники
депар-
тамен-
тов
сельс-
кого
хозяй-
ства
1    Акмолинская        2         17            3             1
2    Актюбинская        2         12            3             1
3    Алматинская        2         16            3             1
4    Атырауская         2          7            3             1
5    Восточно-
Казахстанская      2         15            3             1
6    Жамбылская         2         10            3             1
7    Западно-
Казахстанская      2         12            3             1
8    Карагандинская     2          9            3             1
9    Костанайская       2         17            3             1
10   Кызылординская     2          7            3             1
11   Мангистауская      2          4            3             1
12   Павлодарская       2         10            3             1
13   Северо-
Казахстанская      2         13            3             1
14   Южно-
Казахстанская      2         11            3             1
15   г. Астана          1          -            2             -
16   г. Алматы          1          -            2             -
17   Руководство        -          -            -             -
республики,
члены
Правительства
и руководители
центральных
органов
18   Депутаты           -          -            -             -
Парламента
19   Ученые аграрники   -          -            -             -
20   Общественные       -          -            -             -
организации
в сфере АПК
21   Руководители       -          -            -             -
организаций в
области
сельхозмашино-
строения
Итого             30        160           46            14
продолжение таблицы
N
п/п
Наименование
областей
Руководители
водохозяйст-
венных
бассейновых
объединений
Руководители
организаций,
занимающихся
переработкой
сельхоз-
продукций
Представи-
тели агро-
формирова-
ний
Итого
1    Акмолинская          -            1            5       29
2    Актюбинская          -            1            4       23
3    Алматинская          -            1            4       27
4    Атырауская           1            1            2       17
5    Восточно-
Казахстанская        1            1            3       26
6    Жамбылская           1            1            4       22
7    Западно-
Казахстанская        -            1            3       22
8    Карагандинская       1            1            4       21
9    Костанайская         1            1            5       30
10   Кызылординская       1            1            3       18
11   Мангистауская        -            1            2       13
12   Павлодарская         -            1            3       20
13   Северо-
Казахстанская        -            1            5       25
14   Южно-
Казахстанская        -            1            4       22
15   г. Астана            1            1            -        5
16   г. Алматы            1            1            -        5

17 Республика -    -       -          -       -      -      -    45
басшылары,
Үкiмет
мүшелерi
және
орталық
органдар.
дың бас.
шылары
18 Парла.     -    -       -          -       -      -      -    10
менттің
депутат.
тары
19 Аграршы    -    -       -          -       -      -      -    10
ғалымдар
20 АӨК сала.  -    -       -          -       -      -      -    5
сындағы
қоғамдық
ұйымдар
21 Ауыл       -    -       -          -       -      -      -    5
шаруашы.
лығы
машина.
ларын
жасау
саласын.
дағы
ұйымдар.
дың
басшылары
___________________________________________________________________
Жиыны      30   160     46         14      8      16     51  400
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 20 қарашадағы
N 179 өкiмiмен
бекiтiлген
Агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша семинардың бағдарламасы
Өткiзiлетiн орны:               Министрліктер үйінің
мәжіліс залы
Өткiзiлетiн күнi мен уақыты:    2002 жылғы 12 желтоқсан
сағат 11-00
Баяндамашы                           Баяндамашының
тақырыбы
1  Келiмбетов Қайрат Нематұлы -      "Экономикалық саясаттың
Қазақстан Республикасының         негiзгi бағыттары және
Экономика және бюджеттiк          агроөнеркәсiптiк кешендегi
жоспарлау министрi                бюджеттi қалыптастырудың
бағдарламалық әдiсi"
2  Қанатов Сәбит Сарқытұлы -         "Ауыл шаруашылығындағы
Қазақстан Республикасының         салық салу ерекшелiктерi"
Қаржы министрлiгi Салық
комитетiнiң төрағасы
3  Қарағұсова Гүлжан Жанпейiсқызы -  "Ауыл тұрғындарын әлеуметтiк
Қазақстан Республикасының Еңбек   қорғау проблемалары туралы"
және халықты әлеуметтiк қорғау
министрi
4  Мырзахметов Асқар Исабекұлы -     "Ауыл шаруашылығы
Қазақстан Республикасының Ауыл    министрлiгiнiң қосымша
шаруашылығы бiрiншi вице-         функциялары және жаңа құрылым
министрi                          туралы"
5  Оспанов Бақыт Сағындықұлы         "Қазақстан Республикасындағы
Қазақстан Республикасы Жер        жер қатынастарын жетiлдiру
ресурстарын басқару жөнiндегi     туралы"
агенттiгiнiң төрағасы
6  Мұхаметжанов Бектас Ғафурұлы -    "Мемлекеттiк сатып алу
Қазақстан Республикасы            туралы заңнаманы қолданудың
Мемлекеттік сатып алу жөніндегі   өзекті мәселелері"
агенттігінің төрағасы
Семинар регламенті:
Баяндаманың ұзақтығы 25-30 минут, әр 2 сағат сайын үзіліс.

17   Руководство          -            -            -       45
республики,
члены
Правительства
и руководители
центральных
органов
18   Депутаты             -            -            -       10
Парламента
19   Ученые аграрники     -            -            -       10
20   Общественные         -            -            -        5
организации
в сфере АПК
21   Руководители         -            -            -        5
организаций в
области
сельхозмашино-
строения
Итого                8           16           51      400
Утверждена
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 ноября 2002 года N 179-р
Программа
семинара по вопросам агропромышленного комплекса
Место проведения:        конференц-зал Дома министерств
Дата и время проведения: 12 декабря 2002 года, 11-00 часов
Докладчик                        Тема доклада
1. Келимбетов Кайрат Нематович -       "Основные направления
Министр экономики и бюджетного      экономической политики и
планирования Республики             программный метод формирова-
Казахстан                           вания бюджета в агропромыш-
ленном комплексе"
2. Канатов Сабит Саркитович -          "Особенности налогообложения
Председатель Налогового             в сельском хозяйстве"
комитета Министерства
финансов Республики
Казахстан
3. Карагусова Гульжан Джанпеисовна -   "О проблемах социальной
Министр труда и социальной          защиты сельского населения"
защиты населения Республики
Казахстан
4. Мырзахметов Аскар Исабекович -      "О дополнительных функциях
первый вице-Министр сельского       и новой структуре
хозяйства Республики Казахстан      Министерства сельского
хозяйства"
5. Оспанов Бакыт Сагындыкович -        "О совершенствовании
Председатель Агентства              земельных отношений в
Республики Казахстан по             Республике Казахстан"
управлению земельными ресурсами
6. Мухамеджанов Бектас Гафурович -     "Актуальные вопросы
Председатель Агентства              применения законодательства
Республики Казахстан по             о государственных закупках"
государственным закупкам
Регламент семинара:
Продолжительность доклада 25-30 минут, перерыв через каждые 2 часа.