Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі N 63 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2002 жылғы 18 желтоқсан N 196-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 272 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.05.2016 № 272 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 8 сәуірдегі N 63 өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкімге қосымша қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2002 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1 өкiмiне қосымша
"Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1998 жылғы 8 сәуiрдегi
N 63 өкiмiне қосымша
Каспий теңiзiнiң су биоресурстары жөнiндегi комиссиядағы
Қазақстан Республикасы делегациясының құрамы
Мырзахметов               - Қазақстан Республикасы Ауыл
Асқар Исабекұлы             шаруашылығының бiрiншi вице-министрi,
делегация жетекшiсi
Сулейманов                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Рафик Фрунзевич             шаруашылығы министрлiгi балық
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы
Жамалова                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Вера Жақсанқызы             ортаны қорғау министрлiгi Мемлекеттiк
бақылау департаментi жануарлар және
өсiмдiктер дүниесiн мемлекеттiк
бақылау бөлiмiнiң бастығы
Сүлейменов                - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Дастан Нұрланұлы            iстер министрлiгi Халықаралық-құқық
департаментi халықаралық-құқық
проблемалары бөлiмiнiң атташесi
Баймұқанов                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Мерғали Тiлеуғалиұлы        шаруашылығы министрлiгi Қазақ балық
шаруашылығы ғылыми-зерттеу
институты директорының ғылым
жөнiндегi орынбасары
Ербөлеков                 - "Атырау бекiре балық өсiру зауыты"
Сағиден Тұрсынғалиұлы       республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны директорының мiндетiн
атқарушы
Ақботин                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Әдiлхан Мұғалiмұлы          шаруашылығы министрлiгi Солтүстiк
Каспий Биоресурстарды қорғау
жөнiндегi аймақтық мекемесi
бастығының мiндетiн атқарушы
Долгих                    - "Атыраубалық" ашық акционерлiк
Сергей Николаевич           қоғамының президентi (келiсiм бойынша)"

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года N 63
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 196-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2016 № 272.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 1998 года N 63 следующее изменение:
приложение к указанному распоряжению изложить в редакции согласно приложению.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 18 декабря 2002 года N 196
"Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 апреля 1998 года N 63
Состав делегации Республики Казахстан
в Комиссии по водным биоресурсам Каспийского моря
Мырзахметов Аскар Исабекович    - первый вице-Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан,
руководитель делегации
Сулейманов Рафик Фрунзевич      - начальник отдела рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Джамалова Вера Джаксановна      - начальник отдела государственного
контроля за животным и
растительным миром Департамента
государственного контроля
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Сулейменов Дастан Нурланович    - атташе отдела международно-
правовых проблем Международно-
правового департамента
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Буймуканов Миргали Тлеугалиевич - заместитель директора по науке
Казахского научно-исследователь-
ского института рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Ербулеков Сагиден               - и.о. директора республиканского
Турсынгалиевич                    государственного казенного
предприятия "Атырауский осетровый
рыбоводный завод"
Акботин Адильхан Мугалимович    - и.о. начальника Северо-
Каспийского регионального
учреждения по охране биоресурсов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Долгих Сергей Николаевич        - президент открытого акционерного
общества "Атыраубалык"
(по согласованию)             ".