Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетiлдiру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі. 2003 жылғы 24 қаңтар N 9-ө. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетiлдiру, сондай-ақ оны мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттіктердiң жiгiн ажырату шеңберiнде жүргiзiлетiн функционалдық талдаумен байланыстыру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов               - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы            Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, жетекшi
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасының
Ербол Тұрмаханұлы          Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасы
Едiл Құламқадырұлы         Президентiнiң Әкiмшiлiгi
әлеуметтiк-экономикалық талдау
бөлiмi меңгерушiсiнiң
орынбасары (келiсiм бойынша)
Арцева                   - Қазақстан Республикасының Ішкi
Ольга Васильевна           iстер министрлiгi Қаржылық
қамтамасыз ету департаментiнiң
еңбекақы төлеу және зейнетақыларды
тағайындау бөлiмi бастығының орынбасары
Әшiмбаев                 - Қазақстан Республикасының
Серiк Қайтайұлы            Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлiгі құқық
қорғау органдары бөлiмiнiң бастығы
Белiспаев                - Қазақстан Республикасының
Ерлан Нүсiпұлы             Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
Департамент бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Жұманбаев                - Қазақстан Республикасының Бас
Жандарбек Әмiртайұлы       прокуратурасы қаржы және бухгалтерлiк
есеп басқармасының бастығы
(келiсiм бойынша)
Есенов                   - Қазақстан Республикасының
Сергей Жұмағалиұлы         Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi
мемлекеттiк органдардың
әкiмшiлiк шығыстары басқармасының
бастығы
Ыбыраев                  - Қазақстан Республикасының
Қанат Сұлтанұлы            Қорғаныс министрлiгi Экономика
және қаржы департаментiнiң аға
офицерi
Иванова                  - Қазақстан Республикасының
Наталья Николаевна         Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттік аппарат, қорғаныс,
қоғамдық тәртiп пен қауiпсiздiк
шығыстарын жоспарлау
департаментiнiң директоры
Қайсенова                - Қазақстан Республикасы Еңбек
Гүлжихан Ғабдылқайырқызы   және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң Халықтың кiрiстерiн
қамтамасыз ету және реттеу департаментi
директорының орынбасары
Қартаев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айтбай Хамитжанұлы         полициясы агенттiгiнiң қаржы-
шаруашылық басқармасы
бастығының орынбасары
Қапаров                  - Қазақстан Республикасы
Серiк Ғаббасұлы            Мемлекеттік қызмет iстерi
жөнiндегi агенттiгiнiң
Мемлекеттiк қызметтi құқықтық
қамтамасыз ету департаментi
директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Көпжасарова              - Қазақстан Республикасының
Бибiгүл Амангелдiқызы      Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi
денсаулық сақтау және халықты
әлеуметтiк қорғау басқармасының бастығы
Мырзабаев                - Қазақстан Республикасының
Ержан Жексенғалиұлы        Республикалық ұланы бақылау-тексеру
қызметiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Несiпбаев                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Құрманбек Қасенұлы         қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара
қызметi бас штабы бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Нигай                    - Қазақстан Республикасы
Эдуард Михайлович          Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттігiнiң жедел тобы бастығының
орынбасары
Рахымбеков               - Қазақстан Республикасының
Боран Ғизатұлы             Әдiлет бiрiншi вице-министрi
Семин                    - Қазақстан Республикасының
Анатолий Вячеславович      Президентi Күзет қызметiнiң бас
инспекторы (келiсiм бойынша)
Тастанова                - Қазақстан Республикасы
Әлия Тiлепбергенқызы       Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлігінің
Мемлекеттiк органдардың әкiмшiлiк
шығыстары басқармасы бастығының
орынбасары

О создании рабочей группы для выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 января 2003 года N 9-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 24 января 2003 года N 9-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета, а также увязки его с проводимым в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления функциональным анализом:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов Кайрат Нематович     - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
руководитель
Орынбаев Ербол Турмаханович     - вице-Министр экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, заместитель
руководителя
Мамытбеков Едил Куламкадырович  - заместитель заведующего Отделом
социально-экономического анализа
Администрации Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Арцева Ольга Васильевна         - заместитель начальника отдела
оплаты труда и назначения пенсий
Департамента финансового
обеспечения Министерства
внутренних дел Республики
Казахстан
Ашимбаев Серик Кайтаевич        - начальник отдела правоохранитель-
ных органов Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Белиспаев Ерлан Нюсюпович       - заместитель начальника
Департамента Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Джуманбаев Джандарбек Амиртаевич- начальник управления финансов и
бухгалтерского учета Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Есенов Сергей Жумагалиевич      - начальник управления
административных расходов
государственных органов
Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Ибраев Канат Султанович         - старший офицер Департамента
экономики и финансов Министерства
обороны Республики Казахстан
Иванова Наталья Николаевна      - директор Департамента планирования
расходов государственного
аппарата, обороны, общественного
порядка и безопасности
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Кайсенова                       - заместитель директора
Гульжихан Кабдылкаировна          Департамента обеспечения и
регулирования доходов населения
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Картаев Айтбай Хамитжанович     - заместитель начальника финансово-
хозяйственного управления
Агентства финансовой полиции
Республики Казахстан
Капаров Серик Габбасович        - заместитель директора Департамента
правового обеспечения
государственной службы Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы
(по согласованию)
Копжасарова                     - начальник управления
Бибигуль Амангельдиновна          здравоохранения и социальной
защиты населения Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Мурзабаев                       - начальник контрольно-ревизионной
Ержан Жексенгалиевич              службы Республиканской гвардии
Республики Казахстан
(по согласованию)
Несипбаев Курманбек Касенович   - заместитель начальника главного
штаба Пограничной службы Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Нигай Эдуард Михайлович         - заместитель начальника
оперативной группы Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Рахимбеков Буран Гизатович      - первый вице-Министр юстиции
Республики Казахстан
Семин Анатолий Вячеславович     - главный инспектор Службы охраны
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Тастанова Алия Тлепбергеновна   - заместитель начальника управления
административных расходов
государственных органов
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 1 мамырға дейiн мемлекеттiк бюджет есебiнен ұсталатын Қазақстан Республикасы органдарының қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесiн одан әрi жетiлдiру, сондай-ақ оны мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттіктердiң жiгiн ажырату шеңберiнде жүргiзiлетiн функционалдық талдаумен байланыстыру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по дальнейшему совершенствованию системы оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета, а также увязки его с проводимым в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления функциональным анализом, до 1 мая 2003 года.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
Премьер-Министр