Ислам Даму Банкi (ИДБ) Басқарушылар кеңесінің жыл сайынғы 28-жиналысын және ИДБ-ға мүше елдердiң көрмесiн өткiзу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 28 наурыздағы N 44-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. 2003 жылғы 2-3 қыркүйекте Алматы қаласында Ислам даму банкi (ИДБ) Басқарушылар кеңесiнiң жыл сайынғы 28-жиналысын және ИДБ-ға мүше елдердiң көрмесiн ұйымдастыру мен өткiзу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жәмiшев                     - Қазақстан Республикасының
Болат Бидахметұлы             Ұлттық банкi Төрағасының орынбасары,
жетекшiнің орынбасары
(келiсiм бойынша)
Жаңбыршин                   - Алматы қаласы
Қозы-Көрпеш Есiмұлы           әкімінің орынбасары
Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының
Ғалым Iзбасарұлы              Индустрия және сауда вице-министрi
Казыбаев                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Сабыр Сәмижанұлы              және бюджеттік жоспарлау
министрлiгiнің Халықаралық
экономикалық және қаржы
қатынастары департаменті
директорының орынбасары
Ахметов                     - Министрдің кеңесшiсi -
Тiлеукен Зейнекенұлы          Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігінің
Халықаралық ынтымақтастық
және мемлекеттiк ғылыми-техникалық
бағдарламалар департаментi
директорының орынбасары
Молдағалиева                - "ҚАЗЭКСПО" халықаралық
Мәрия Тәшкенбайқызы           көрме компаниясының президентi
(келiсiм бойынша)
Павлов                    - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич         Премьер-Министрiнің бiрiншi
орынбасары, жетекшi
Сапарбаев                 - Қазақстан Республикасы
Бердiбек Мәшбекұлы          Кедендiк бақылау агенттiгiнiң
төрағасы
Дәрiмбетов                - Қазақстан Республикасының
Байдалы Нұртайұлы           Президентi Іс басқарушысының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Нұриманов                 - Қазақстан Республикасының
Мақсұт Әнуарбекұлы          Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
төрағасының орынбасары
(келісiм бойынша)
Ысқақова                  - Қазақстан Республикасының
Саида Қуанқызы              Отбасы және әйелдер iстерi
жөніндегi ұлттық комиссиясы
хатшылығының меңгерушiсi
(келiсiм бойынша)
Отто                      - Қазақстан Республикасының
Иван Иванович               Iшкi iстер вице-министрi
Айдарханов                - Қазақстан Республикасының
Арман Тергеуұлы             Денсаулық сақтау вице-министрi
Тәжiбай                   - Қазақстан Республикасының
Бақытбек                    Туризм және спорт жөніндегi
агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Досжан                    - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы           Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм вице-министрi
Жанғаскин                 - "Қазақстан темiр жолы" жабық
Қанат Қарасайұлы            акционерлiк қоғамының бiрiншi
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Кәрiбжанов                - "Қазақтелеком" ашық
Қайрат Сәлiмұлы             акционерлiк қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Сатылғанов                - "Қазақстан Халық Банкi" ашық
Қайрат Алпамысұлы           акционерлік қоғамы басқармасының
төрағасы (келiсiм бойынша)
Жақсыбеков                - Қазақстан Республикасының
Әділбек Рыскелдіұлы         Индустрия және сауда министрi,
жетекшi орынбасары
Досаев                    - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы         Қаржы министрi
Ойнаров                   - Қазақстан Республикасының
Азамат Рысқұлұлы            Қаржы вице-министрi
Қоңырбаев                 - Қазақстан Республикасының
Уәлихан Сиянбекұлы          Сыртқы iстер министрлiгi
Консулдық қызмет департаментiнiң
директоры
Баталов                   - "Қазинвест" инвестицияларға
Асқар Болатұлы              жәрдемдесудiң қазақстандық
орталығы" ЖАҚ-тың Президентi
(келiсiм бойынша)
Смағұлов                   - Қазақстан Республикасының
Болат Советұлы              Индустрия және сауда министрлiгi
Сауда комитетiнiң төрағасы
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 маусымдағы N 119  өкімімен.
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 тамыздағы N 167  өкімімен.

О создании рабочей группы по проведению 28-го ежегодного собрания Совета управляющих Исламского Банка Развития (МБР) и международной торгово-промышленной выставки "Шанырак-2003"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 марта 2003 года N 44-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 28 марта 2003 г. N 44-p утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 г. N  442 .
Сноска. В заголовке заменены слова - распоряжением Премьер-Министра РК от 9 июня 2003 г.  N 119 .
1. В целях организации и проведения 28-го ежегодного собрания Совета управляющих Исламского Банка Развития (ИБР) и международной торгово-промышленной выставки "Шанырак-2003" 2-3 сентября 2003 года в городе Алматы создать рабочую группу в следующем составе:
Павлов Александр Сергеевич  - Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан,
руководитель
Джаксыбеков                 - Министр индустрии и торговли
Адильбек Рыскельдинович       Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Жамишев                     - заместитель Председателя
Болат Бидахметович            Национального Банка Республики
Казахстан, заместитель руководителя
(по согласованию)
Джанбурчин                  - заместитель акима города Алматы
Козы-Корпеш Есимович
Оразбаков                   - вице-министр индустрии и торговли
Галым Избасарович             Республики Казахстан
Казыбаев                    - заместитель директора
Сабыр Самижанович             Департамента международных
экономических и финансовых отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Ахметов                     - советник министра - заместитель
Тлеукен Зейнекенович          директора Департамента международного
сотрудничества и государственных
научно-технических программ
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Молдагалиева                - президент Международной
Мария Ташкенбаевна            выставочной компании "КАЗЭКСПО"
(по согласованию)
Сапарбаев                   - Председатель Агентства
Бердибек Машбекович           таможенного контроля
Республики Казахстан
Даримбетов Байдалы          - заместитель Управляющего делами
Нуртаевич                     Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Нуриманов                   - заместител Председателя Комитета
Максут Ануарбекович           национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Искакова Саида Куановна     - заведующая Секретариатом
национальной комиссии по делам
семьи и женщин Республики
Казахстан (по согласованию)
Отто Иван Иванович          - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан
Айдарханов Арман Тергеуович - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Тажибай Бакытбек            - первый заместитель Председателя
Агентства по туризму и спорту
Республики Казахстан
Досжан Ардак Дукенбайулы    - вице-министр культуры,
информации и общественного согласия
Республики Казахстан
Жангаскин Канат Карасаевич  - первый вице-президент закрытого
акционерного общества
"Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
Карибжанов Хайрат Салимович - вице-президент открытого
акционерного общества
"Казахтелеком" (по согласованию)
Сатылганов                  - председатель правления открытого
Кайрат Алпамышович            акционерного общества "Народный
Банк Казахстана" (по согласованию)
Досаев                      - Министр финансов Республики
Ерболат Аскарбекович          Казахстан
Ойнаров                     - вице-министр финансов
Азамат Рыскулович             Республики Казахстан
Конурбаев                   - директор Департамента
Валихан Сиянбекович           консульской службы Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Баталов                     - Президент ЗАО "Казахстанский
Аскар Болатович               центр содействия инвестициям
"Казинвест" (по согласованию)
Смагулов                    - председатель Комитета торговли
Болат Советович               Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан    <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжениями Премьер-Министра РК от 9 июня 2003 г.  N 119 ; от 7 августа 2003 г.  N 167 .

2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде Ислам Даму Банкi (ИДБ) Басқарушылар кеңесiнiң жыл сайынғы 28-жиналысын және Шаңырақ-2003" халықаралық сауда-өнеркәсiптiк көрмесiн өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қарауына енгiзсiн.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 маусымдағы N 119  өкімімен.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен жұмыс тобының құзыретiне кiретiн мәселелер бойынша орталық атқарушы органдардың және өзге де мемлекеттік органдардың мамандарын тартуға құқық берілсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в месячный срок внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан План мероприятий по проведению 28-го ежегодного собрания Совета управляющих Исламского Банка Развития (ИБР) и международной торгово-промышленной выставки "Шанырак-2003".  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 9 июня 2003 г.  N 119 .
3. Рабочей группе в установленном порядке предоставить право привлекать специалистов центральных исполнительных органов и иных государственных органов по вопросам, входящим в компетенцию рабочей группы.
Премьер-Министр