Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжiлiстерiнде 2003 жылдың екiншi тоқсанында қарауға арналған мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 31 наурыздағы N 46-ө өкімі
1. Қоса берiліп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжілiстерiнде 2003 жылдың екiншi тоқсанында қарауға арналған мәселелердің тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мәжiлiстерiнде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және енгiзудi қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
2003 жылғы 31 наурыздағы
N 46 өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжiлiстерiнде
2003 жылдың екiншi тоқсанында қарауға
арналған мәселелердiң тiзбесi
------------------------------------------------------------------
Күні  !    Мәселенiң атауы    ! Дайындауға    ! Баяндамашылар
!                       ! жауаптылар    !
------------------------------------------------------------------
1   !            2          !        3      !         4
------------------------------------------------------------------
1 сәуір Қазақстан Республика.   Индустрия        М.Т. Есенбаев
сының Дүниежүзiлiк      және сауда
сауда ұйымына кiруі     министрлігі
жөнiндегi келiссөз
процесiнiң жай-күйi
туралы
1 сәуір Қазақстан Республика.   Қоршаған ортаны  А.Б. Самақова
сының экологиялық       қорғау
қауiпсiздiгi тұжырым.   министрлігі
дамасының жобасы
туралы
1 cәуip Қазақстан Республика.   Денсаулық сақтау  Ж.А. Досқалиев
сындағы фармацевтика.   министрлiгі
лық және медициналық
өнеркәсiптi дамытуды
қолдау шаралары туралы
29 сәуiр Қазақстан Республикасы  Экономика және    Қ.Н. Келiмбетов
Yкiметiнің 2002-2004    бюджеттік
жылдарға арналған       жоспарлау
бағдарламасының 2003    министрлiгі
жылдың бiрiншi тоқса.
нында орындалу барысы
және 2003 жылдың
екiншi тоқсанындағы
міндеттер туралы
13 мамыр 2002 жылғы республи.    Қаржы            З.Х. Кәкiмжанов
калық бюджеттiң         министрлігі
атқарылуы туралы
13 мамыр Жергiлiктi атқарушы     Ішкі істер       Қ.Ш. Сүлейменов
органдардың Қазақстан   министрлігі
Республикасы Үкiметi.
нiң 1996 жылғы 24
желтоқсандағы N 1598
және 2001 жылғы 23
мамырдағы N 701
қаулыларын iшкi істер
органдары учаскелiк
полиция инспекторлар.
ының рөлiн арттыру,
олардың материалдық-
техникалық қамтамасыз
eтiлуiн жақсарту
бөлiгiнде орындау
барысы туралы
27 мамыр "Қазақстан Республика.  Еңбек және       Г.Ж. Қарағұсова
сындағы тіл туралы"     халықты
Қазақстан Республикасы  әлеуметтiк
Заңының iске асырылу    қорғау
барысы туралы           министрлiгi
Қорғаныс         М.Қ. Алтынбаев
министрлігі
Астана           А.Р. Жақсыбеков
қаласының
әкімдігі
10      Мемлекеттік органдар.   Әдiлет           О.И. Жұмабеков
маусым   дың Қазақстан Респуб.   министрлiгі
ликасы Үкіметiнiң
2003 жылға арналған
Заң жобалау жұмыстар.
ының жоспарын орындауы
туралы
10      Шағын кәсіпкерлік       Индустрия және   Қ.Ғ. Әбсәтiров
маусым   субъектілерінің құқық.  сауда
тарын қорғау жөнiндегi  министрлiгi
жұмыс туралы
24      Қазақстан Республика.   Ауыл шаруашылығы А.С. Есiмов
маусым   сының ауылдық аумақ.    министрлiгi
тарын дамытудың 2004-
2010 жылдарға арналған
мемлекеттік бағдарла.
масының жобасы туралы
24      Халықаралық төрелік     Әділет           О.И. Жұмабеков
маусым   және сот орындарына     министрлігі
мемлекетке қарсы
қойылған талаптар
туралы
------------------------------------------------------------------

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2003 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 46-p
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2003 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 марта 2003 года N 46
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан во втором квартале 2003 года
-------------------------------------------------------------------
Дата  !                             !Ответственные   ! Докладчики
!  Наименование вопроса       !за подготовку   !
-------------------------------------------------------------------
1   !              2              !        3       !     4
-------------------------------------------------------------------
1     О состоянии переговорного      Министерство    Есенбаев
апреля  процесса по вступлению         индустрии и     М.Т.
Республики Казахстан во        торговли
Всемирную торговую
организацию
1     О проекте Концепции экологи-   Министерство    Самакова
апреля  ческой безопасности              охраны        А.Б.
Республики Казахстан           окружающей
среды
1     О мерах поддержки развития     Министерство    Доскалиев
апреля  фармацевтической и медицин-   здравоохранения  Ж.А.
ской промышленности в
Республике Казахстан
29    О ходе выполнения Программы    Министерство    Келимбетов
апреля  Правительства Республики       экономики и     К.Н.
Казахстан на 2002-2004 годы    бюджетного
за первый квартал 2003 года    планирования
и задачи на второй квартал
2003 года
13    Об исполнении республикан-     Министерство    Какимжанов
мая    ского бюджета за 2002 год       финансов       З.Х.
13    О ходе исполнения местными     Министерство    Сулейменов
мая    исполнительными органами      внутренних дел   К.Ш.
постановлений Правительства
Республики Казахстан от 24
декабря 1996 года N 1598 и
23 мая 2001 года N 701 в
части повышения роли
участковых инспекторов
полиции органов внутренних
дел, улучшения их
материально-технического
обеспечения
27    О ходе реализации Закона       Министерство    Карагусова
мая    Республики Казахстан           труда и         Г.Д.
"О языках в Республике         социальной
Казахстан"                     защиты
населения
Министерство    Алтынбаев
обороны         М.К.
Акимат города   Джаксыбеков
Астаны          А.Р.
10    Об исполнении государствен-    Министерство    Жумабеков
июня   ными органами Плана            юстиции         О.И.
законопроектных работ
Правительства Республики
Казахстан на 2003 год
10    О работе по защите прав        Министерство    Абсатиров
июня   субъектов малого               индустрии и     К.Г.
предпринимательства            торговли
24    О проекте Государственной      Министерство    Есимов А.С.
июня   программы развития сельских    сельского
территорий Республики          хозяйства
Казахстан на 2004-2010 годы
24    О предъявленных исках против   Министерство    Жумабеков
июня   государства в международные    юстиции         О.И.
арбитражные и судебные
инстанции
-------------------------------------------------------------------