Қазақстан Республикасы мен "MTP Металз" компаниясы арасындағы қатынастарды реттеу жөнінде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 сәуірдегі N 51-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен "МТР Металз" компаниясы арасындағы қатынастарды реттеу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Елекеев                    - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Ирак Қасымұлы                вице-министрi, жетекшi
Жәкенов                    - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Асқар Серікжанұлы            министрлiгiнiң Мемлекеттiң мүлiктiк
құқықтарын қорғау, шарттар және
талап қою-қуыну жұмыстары басқармасы
бастығының мiндетiн атқарушы,
жетекшiнiң орынбасары
Меңсейiтов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Рафхат Сәрсенұлы             министрлiгі Заң қызметi
департаментiнiң директоры
Қалиев                     - Қазақстан Республикасының
Талғат Ғабдоллаұлы           Сыртқы iстер министрлiгi Еуропа
және Америка департаментiнiң
директоры
Парсегов                   - Қазақстан Республикасының
Борис Анатольевич            Индустрия және сауда министрлiгi
Кадр және заң қызметi
департаментiнiң директоры
Cәдуов                     - Қазақстан Республикасының
Марат Темiрболатұлы          Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк
қарызға алу мен кредиттеудi
жоспарлау департаментi директорының
орынбасары
Садықов                    - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Нұржан Тұрысбекұлы           министрлiгiнiң Мемлекеттiң мүлiктiк
құқықтарын қорғау, шарттар және
талап қою-қуыну жұмыстары
басқармасы шарттар және талап
қою-қуыну жұмыстары бөлiмiнiң
бастығы
2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 1 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасы мен "МТР Металз" компаниясы арасындағы қатынастарды реттеу жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкімнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Mинистр

О создании рабочей группы для выработки предложений по урегулированию отношений между Республикой Казахстан и компанией "МТР Металз"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 2003 года N 51-p
В целях выработки предложений по урегулированию отношений между Республикой Казахстан и компанией "МТР Металз":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Елекеев                     - вице-министр юстиции Республики
Ирак Касымович                Казахстан, руководитель
Жакенов                     - и.о. начальника Управления защиты
Аскар Серикжанович            имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой
работы Министерства юстиции
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Менсеитов                   - директор Департамента юридической
Рафхат Сарсенович             службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Калиев                      - директор Департамента Европы и
Талгат Габдуллович            Америки Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Парсегов                    - директор Департамента кадров и
Борис Анатольевич             юридической службы Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Садуов                      - заместитель директора Департамента
Марат Темирбулатович          планирования государственного
заимствования и кредитования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Садыков                     - начальник отдела договоров и
Нуржан Турысбекович           претензионно-исковой работы
Управления защиты имущественных прав
государства, договоров и
претензионно-исковой работы
Министерства юстиции Республики
Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 1 сентября 2003 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по урегулированию отношений между Республикой Казахстан и компанией "МТР Металз".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр