Ұлттық геостационарлық байланыс және хабар тарату спутнигiн ұшырудың орындылығы жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 67-ө өкімі
Ұлттық геостационарлық байланыс және хабар тарату спутнигiн ұшырудың орындылығы жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн:
1. Мынадай құрамдағы ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Нығматулин            - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Нұрлан Зайроллаұлы      коммуникациялар вице-министрi, жетекшi
Қосынов               - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Алмас Олжабайұлы        коммуникациялар министрлiгi Аэроғарыш
комитетiнiң төрағасы, жетекшiнiң
орынбасары
Ақпенова              - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Раушан Төлеқызы         ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi Телерадиохабарларын
тарату басқармасының бастығы
Артықбекова           - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Қанат Қалмұхаметұлы     қауiпсiздiк комитетiнiң Алматы қаласы
бойынша үкiметтiк байланысты
қамтамасыз ету орталығы басқарма
бастығының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Базалийский           - Қазақстан Республикасының Ішкi iстер
Юрий Тимофеевич         министрлiгi Техникалық қызмет
департаментi бастығының орынбасары
Балтабаев             - "Нұрсат" ЖАҚ-тың бас директоры
Сәдiбек Балтабайұлы     (келiсiм бойынша)
Бычков                - "Қазақстан Республикасының
Сергей Григорьевич      радиоэлектроника және байланыс
жөнiндегi ұлттық орталығы" ААҚ бас
директорының бiрiншi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Гвоздев               - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Сергей Анатольевич      министрлiгi Байланыс департаментi
нақты байланыс бөлiмiнiң аға офицерi
Дәнебеков             - Қазақстан Республикасының Экономика
Оңғарбай Жидебайұлы     және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Ақпараттандыру саясаты және
инновациялар департаментi директорының
орынбасары
Дүйсенов              - "Инфракос-экос" ЕМК жаңа
Сембай Төлебайұлы       технологиялар жөнiндегi директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Жұмағалиев            - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Асқар Қуанышұлы         коммуникациялар министрлiгi байланыс
және ақпараттандыру жөнiндегi комитетi
төрағасының орынбасары
Зубарев               - Қазақстан Республикасының Экономика
Алексей Александрович   және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Ақпараттандыру саясаты және
иннотациялар департаментi Ақпараттық-
техникалық қамтамасыз ету басқармасы
бастығының орынбасары
Кәкiмов               - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Мұрат Кеңесұлы          министрлiгi Байланыс департаментi
техникалық пайдалану және жөндеу
бөлiмiнiң офицерi
Ключникова            - "Қазтелерадио" ЖАҚ-тың техникалық
Валентина Ефимовна      директоры (келiсiм бойынша)
Сырғабаев             - "Қазақтелеком" ААҚ-тың стратегиялық
Азамат Маратұлы         даму жөнiндегi атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Чернов                - "Кателко" ЖАҚ-тың вице-президенті
Алексей Алексеевич      (келісім бойынша)

О создании межведомственной рабочей группы для выработки предложений по целесообразности запуска национального геостационарного спутника связи и вещания
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 67-p
Для выработки предложений по целесообразности запуска национального геостационарного спутника связи и вещания:
1. Создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Нигматулин                 - вице-министр транспорта и коммуникаций
Нурлан Зайруллаевич          Республики Казахстан, руководитель
Косунов                    - председатель Аэрокосмического комитета
Алмас Олжабаевич             Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Акпенова                   - начальник Управления
Раушан Тулиевна              телерадиовещания Министерства
культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Артыкбеков                 - заместитель начальника управления
Канат Калмухаметович         Центра обеспечения правительственной
связи Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
по городу Алматы (по согласованию)
Базалийский                - заместитель начальника Департамента
Юрий Тимофеевич              технической службы Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Балтабаев                  - генеральный директор ЗАО "Нурсат"
Садибек Балтабаевич          (по согласованию)
Бычков                     - первый заместитель генерального
Сергей Григорьевич           директора ОАО "Национальный центр
по радиоэлектронике и связи Республики
Казахстан" (по согласованию)
Гвоздев                    - старший офицер отдела реальной связи
Сергей Анатольевич           Департамента связи Министерства
обороны Республики Казахстан
Данебеков                  - заместитель директора Департамента
Онгарбай Жидебаевич          политики информатизации и инноваций
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Дюсенев                    - заместитель директора по новым
Симбай Тюлебаевич            технологиям ДГП "Инфракос-Экос"
(по согласованию)
Жумагалиев                 - заместитель председателя Комитета по
Аскар Куанышевич             связи и информатизации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Зубарев                    - заместитель начальника Управления
Алексей Александрович        информационно-технического
обеспечения Департамента политики
информатизации и инноваций
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Какимов                    - офицер отдела технической эксплуатации
Мурат Кенесович              и ремонта Департамента связи
Министерства обороны Республики
Казахстан
Ключникова                 - технический директор ЗАО
Валентина Ефимовна           "Казтелерадио" (по согласованию)
Сыргабаев                  - исполнительный директор по
Азамат Маратович             стратегическому развитию ОАО
"Казахтелеком" (по согласованию)
Чернов                     - вице-президент ЗАО "КАТЕЛКО"
Алексей Алексеевич           (по согласованию)

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы үш айлық мерзімде ұлттық геостационарлық байланыс және хабар тарату спутнигін ұшырудың орындылығы туралы мәселені қарасын және тиісті ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Межведомственной рабочей группе в трехмесячный срок рассмотреть вопрос о целесообразности запуска национального геостационарного спутника связи и вещания и внести соответствующие предложения в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан