"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 сәуірдегі N 68-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
Қоса беріліп отырған "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесі бекітілсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 21 сәуiрдегі
N 68 өкiмiмен
бекiтiлген
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Yкiметi кесiмдерiнiң тiзбесi
___________________________________________________________________
Рет|   Нормативтiк құқықтық        | Орындауға     |  Үкіметке
N |     кесiмнiң атауы            | жауапты       |   енгізу
|                               |мемлекеттiк    |   мерзімі
|                               |  орган        |
___________________________________________________________________
1             2                       3                 4
___________________________________________________________________
1  "Мемлекеттiк астық ресурстарын   Қазақстан       "Астық туралы"
қалыптастыру, сақтау және        Республикасы.   Қазақстан
пайдалану ережесiн бекiту        ның Ауыл        Республикасының
туралы" Қазақстан Республикасы.  шаруашылығы      Заңына өзгеріс.
Yкiметiнiң 2001 жылғы 28         министрлiгi     тер мен толықты.
наурыздағы N 394  қаулысына                        рулар енгізу
мемлекеттiк тұқым ресурстарын                    туралы"
қалыптастыру, сақтау және                        Қазақстан
пайдалану мәселелерi бойынша                     Республикасының
өзгерiстер енгiзу туралы                         Заңы ресми
түрде жариялан.
ған күнiнен
бастап екi ай
iшiнде
2  "Қазақстан Республикасы          Қазақстан       2003 жылғы
Ауыл шаруашылығы министрлігі.    Республикасы.    мамыр
нiң кейбiр мәселелерi" туралы    ның Ауыл
Қазақстан Республикасы           шаруашылығы
Үкiметiнiң 2002 жылғы 7          министрлiгi
қазандағы N 1096  қаулысына
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлiгiне
өз құзыретi шегiнде тұқым
шаруашылығы саласында мемле.
кеттiк саясатты iске асыруды
және оны ғылыми қамтамасыз
етудi, тұқым шаруашылығына
қатысушылардың қызметiн
үйлестiрудi және реттеудi
жүзеге асыру жөнiндегi
функцияларды жүктеу бөлiгiнде
өзгерiстер мен толықтырулар
енгiзу туралы
3  Республикалық бюджеттiң          Қазақстан       2003 жылғы
қаражаты есебiнен жүргiзiлетiн   Республикасы.   мамыр
тұқымның, оның iшiнде отандық    ның Ауыл
ауыл шаруашылығы тауарын         шаруашылығы
өндiрушiлер себуге арналған      министрлігі
тұқымның сорттық және егістік
сапасын сараптау ережесiн
бекiту туралы
4  Тұқымы субсидиялауға жататын     Қазақстан       Жыл сайын,
ауыл шаруашылығы өсімдікте.      Республикасы.   ақпан
рiнiң тiзбесiн және              ның Ауыл
оларға арналған субсидиялардың   шаруашылығы
нормативтерiн белгiлеу арқылы    министрлiгi
республикалық бюджеттiң
қаражаты есебiнен бiрегей
тұқымдар өндiрудi субсидиялау
және Қазақстан Республикасында
пайдалануға рұқсат етiлген
және (немесе) перспективалы
деп танылған сорттардың
элиталық тұқымдарының құнын
отандық ауыл шаруашылығы
тауарын өндірушілер үшін
арзандату ережесін бекіту
туралы
___________________________________________________________________

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О семеноводстве"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 68-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Утвердить прилагаемый перечень актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О семеноводстве".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 апреля 2003 года N 68
Перечень актов Правительства Республики Казахстан,
принятие которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан "О семеноводстве"
-------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование нормативного !Государственный! Сроки внесения в
п/п!     правового акта        !орган, ответ-  !  Правительство
!                           !ственный за ис-!
!                           !полнение       !
-------------------------------------------------------------------
1 !             2             !       3       !        4
-------------------------------------------------------------------
1   О внесении изменений в       Министерство   В течение двух
постановление Правительства сельского      месяцев со дня офи-
Республики Казахстан         хозяйства      циального опублико-
от 28 марта 2001 года N 394  Республики     вания Закона Рес-
"Об утверждении Правил       Казахстан      публики Казахстан
формирования, хранения и                    "О внесении измене-
использования государствен-                 ний и дополнений
ных ресурсов зерна" по                      в Закон Республики
вопросам формирования,                      Казахстан "О зерне"
хранения и использования
государственных ресурсов
семян
2   О внесении изменений и       Министерство   май 2003 года
дополнений в постановление   сельского
Правительства Республики     хозяйства
Казахстан от 7 октября       Республики
2002 года N 1096             Казахстан
"Некоторые вопросы
Министерства сельского
хозяйства Республики
Казахстан" в части
возложения на Министерство
сельского хозяйства
Республики Казахстан
функций по осуществлению
в пределах своей компетен-
ции реализации государст-
венной политики в области
семеноводства и его
научного обеспечения,
координации и регулирова-
ния деятельности участ-
ников семеноводства
3   Об утверждении Правил        Министерство    май 2003 года
экспертизы семян на          сельского
сортовые и посевные          хозяйства
качества, проводимой за      Республики
счет средств республикан-    Казахстан
ского бюджета, в том числе
семян, предназначенных
для посева отечественными
сельскохозяйственными
товаропроизводителями
4   Об утверждении Правил        Министерство   Февраль, ежегодно
субсидирования за счет       сельского
средств республиканского     хозяйства
бюджета производства         Республики
оригинальных семян и         Казахстан
удешевления для отечест-
венных сельскохозяйствен-
ных товаропроизводителей
стоимости элитных семян
сортов, допущенных к
использованию в Республике
Казахстан и (или) признан-
ных перспективными, с
установлением перечня
сельскохозяйственных
растений, семена которых
подлежат субсидированию и
норматив субсидий на них
-------------------------------------------------------------------