Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Денсаулық сақтау саласындағы ынтымақтастық жөнiндегі кеңесінiң мәжілісін өткізу үшін қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 19 маусымдағы N 131-ө өкімі
Қазақстан Республикасында Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Денсаулық сақтау саласындағы ынтымақтастық жөнiндегі кеңесiнiң 15-мәжілiсiн өткiзуге байланысты:
Қазақстан Pecпубликасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Pecпубликасының Денсаулық сақтау министрлiгiне Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң Денсаулық сақтау саласындағы ынтымақтастық жөнiндегі кеңесi мүшелерінің 2003 жылғы шiлденiң 1-нен 3-не дейiн Астана қаласы мен Бурабай кентіндe тұруына 2003 жылға арналған республикалық бюджетте 042 "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 1 342 720 (бip миллион үш жүз қырық екi мың жетi жүз жиырма) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьеp-Министр

О выделении средств для проведения заседания Совета по сотрудничеству в области здравоохранения государств-участников Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 2003 года N 131-р
В связи с проведением 15-го заседания Совета по сотрудничеству в области здравоохранения государств-участников Содружества Независимых Государств в Республике Казахстан:
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству здравоохранения Республики Казахстан средства в сумме 1 342 720 (один миллион триста сорок две тысячи семьсот двадцать) тенге на проживание членов Совета по сотрудничеству в области здравоохранения государств-участников Содружества Независимых Государств в городе Астане и поселке Боровое с 1 по 3 июля 2003 года за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе 042 "Представительские затраты".
Премьер-Министр