2003 жылғы 5-6 шілдеде Алматы қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 1 шілдедегі N 138-ө өкімі
2003 жылғы 5-6 шілдеде Алматы қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуін өткізуге дайындықты тиімді ұйымдастыруды және үйлестіруді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған 2003 жылғы 5-6 шілдеде Алматы қаласында "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуін дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Алматы қаласының әкімі мен өзге де мемлекеттік органдары (келісім бойынша) Жоспарда көзделген іс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) "Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер басшыларының кездесуін өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды 2003 жылға арналған республикалық бюджетте 038 "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
"Орталық Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше
мемлекеттер басшыларының кездесуін дайындау
және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
(Алматы қаласы, 2003 жылғы 5-6 шілде)
__________________________________________________________________
Р/с|  Іс-шаралар         | Орындау |      Орындауға жауаптылар
N  |                     | мерзімі |
__________________________________________________________________
1  Кездесуді өткізу       2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
бағдарламасын          2 шілдеге   Сыртқы істер министрлігі,
дайындау               дейін       Қазақстан Республикасы
Президентінің Протокол қызметі
(келісім бойынша)
2  Делегациялардың        2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
құрамын келісу:        2 шілдеге   Протокол қызметі (келісім
ресми делегация        дейін       бойынша), Қазақстан
(1+4), бірге жүре.                 Республикасының Сыртқы істер
тін адамдар (10                    министрлігі
адамға дейін), күзет
қызметкерлері (5
адамға дейін), баспа.
сөз, кездесуге қатыс.
ушылардың келу және
кету кестесін жасау
3  Делегацияларды ұйым.  2003 жылғы
дастыру-хаттамалық    2 шілдеге
бекіту:               дейін
1) Қырғыз Республика.              Қазақстан Республикасының
сының делегациясы;                 Экономика және бюджеттік жос.
парлау министрлігі,

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению встречи глав государств-членов организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 5-6 июля 2003 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 138-р
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению встречи глав государств-членов организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 5-6 июля 2003 года в городе Алматы:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению встречи глав государств-членов организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 5-6 июля 2003 года в городе Алматы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акиму города Алматы и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение встречи глав государств-членов организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе 038 "Обслуживание официальных делегаций".
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 июля 2003 года N 138
План
мероприятий по подготовке и проведению встречи глав государств-членов организации
"Центрально-Азиатское Сотрудничество"
(город Алматы, 5-6 июля 2003 года)
____________________________________________________________________
N !      Мероприятия          !  Сроки     !   Ответственные
п/п!                           ! исполнения !   исполнители
--------------------------------------------------------------------
1  Подготовка программы         до 2 июля    Министерство
проведения встречи           2003 года    иностранных дел
Республики Казахстан,
Протокольная служба
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
2  Согласование состава         до 2 июля    Протокольная служба
делегаций: официальная       2003 года    Президента Республики
делегация (1+4),                          Казахстан (по
сопровождающие лица                       согласованию),
(до 10 человек), сотрудники               Министерство
охраны (до 5 человек),                    иностранных дел
пресса, составление графика               Республики Казахстан
заезда и отъезда участников
встречи
3  Организационно-протокольное  до 2 июля
закрепление делегаций:       2003 года
1) делегация Кыргызской                   Министерство экономики
Республики                                и бюджетного
планирования
Республики Казахстан

2) Тәжікстан Республи.             Қазақстан Республикасының
касының делегациясы;               Көлік және коммуникациялар
министрлігі,
3) Өзбекстан Республи.             Қазақстан Республикасының
касының делегациясы                Қаржы министрлігі
4  Ресми делегацияларды,  2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
бірге жүретін адам.    5-6 шілде   Президентінің Протокол қызметі
дарды Алматы қаласы.               (келісім бойынша), Қазақстан
ның әуежайының VIP-                Республикасының Сыртқы істер
залы арқылы күтіп                  министрлігі, Алматы қаласының
алуды және шығарып                 әкімі, Қазақстан Республикасы
салуды, сондай-ақ                  Президентінің Іс басқармасы
шай дастарханын                    (келісім бойынша), Қазақстан
ұйымдастыру                        Республикасы Президентінің
Күзет қызметі (келісім
бойынша), Қазақстан
Республикасының Республикалық
ұланы (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитетінің
Шекара қызметі (келісім
бойынша), Қазақстан
Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі
5  Алматы қаласының әуе.  2003 жылғы  Алматы қаласының әкімі,
жайын жалаулармен және 4 шілде     Қазақстан Республикасының
транспоранттармен                  Сыртқы істер министрлігі
безендіру
6  Қырғыз Республикасы.   2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
ның, Тәжікстан         5-6 шілде   Көлік және коммуникациялар
Республикасының және               министрлігі, Қазақстан
Өзбекстан Республика.              Республикасының Ұлттық
сының делегацияларын               қауіпсіздік комитеті (келісім
тасымалдауды жүзеге                бойынша), Қазақстан
асыратын арнайы ұшақ.              Республикасының Қорғаныс
тардың Қазақстан                   министрлігі, Қазақстан
Республикасының                    Республикасының Сыртқы істер
аумағы үстінен ұшып                министрлігі
өтуін қамтамасыз ету
7  Қырғыз Республикасы.   2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
ның, Тәжікстан         5-6 шілдеде Көлік және коммуникациялар
Республикасының және               министрлігі
Өзбекстан Республика.
сының делегацияларын
тасымалдауды жүзеге
асыратын арнайы ұшақ.
тардың тұрағын,
оларға қызмет
көрсетуді және жанар.
май құюды қамтамасыз
ету
8  Делегациялар мүше.     2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
лерін тамақтандыруды   5-6 шілде   Президентінің Іс басқармасы
және оларға көліктік               (келісім бойынша), Алматы
қызмет көрсетуді                   қаласының әкімі
ұйымдастыру
9  Қазақстан Республикасы 2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
жол полициясының       5-6 шілде   Ішкі істер министрлігі,
машиналармен жүретін               Қазақстан Республикасының
бағыттар бойынша алып              Ұлттық қауіпсіздік комитеті
жүру                               (келісім бойынша)
10 Күзетілетін адамдар    2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
мен делегациялардың    5-6 шілде   Президентінің Күзет қызметі
әуежайда, жүретін                  (келісім бойынша), Қазақстан
бағыттары бойынша,                 Республикасының Ішкі істер
іс-шаралар                         министрлігі, Ұлттық
өткізілетін және                   қауіпсіздік комитеті
тұратын орындарында                (келісім бойынша)
(бағдарлама бойынша)
қауіпсіздігін
қамтамасыз ету
11 Ресми делегациялардың  2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
мүшелеріне медициналық 5-6 шілде   Президентінің Іс басқармасы
қызмет көрсету                     (келісім бойынша)
12 Делегациялар басшы.    2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
ларын, делегациялар    5-6 шілде   Президентінің Іс басқармасы
мүшелерін, бірге                   (келісім бойынша), Қазақстан
жүретін адамдарды,                 Республикасының Сыртқы істер
алдыңғы топты,                     министрлігі
баспасөзді және күзет
офицерлерін Алматы
қаласының қонақ
үйлерінде және қонақ
резиденцияларында
орналастыруды
ұйымдастыру
13 Мемлекеттер басшы.     2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
ларының кездесуін      5 шілде     Президентінің Іс басқармасы
ұйымдастыру үшін                   (келісім бойынша), Қазақстан
үй-жайларды жабдықтау              Республикасы Президентінің
(ұйымдастыру техника.              Протокол қызметі (келісім
сымен, телефон байла.              бойынша), Қазақстан
нысымен, кеңсе тауар.              Республикасының Сыртқы істер
ларымен жарақтандыру               министрлігі, Қазақстан
және т.б.); залды                  Республикасы Президентінің
техникалық безендіру               Күзет қызметі (келісім
(мемлекеттік жалаулар,             бойынша), Қазақстан
үстелге қойылатын                  Республикасының Ұлттық
белгілер мен жалау.                қауіпсіздік комитеті
шалар, гүлдер,                     (келісім бойынша), Алматы
микрофондар)                       қаласының әкімі
14 Делегациялар мүшеле.   2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
ріне, бірге жүретін    2 шілдеге   Президентінің Іс басқармасы
адамдарға, баспасөзге  дейін       (келісім бойынша), Қазақстан
және күзетушілерге                 Республикасының Сыртқы істер
арналған бэйдждер                  министрлігі
дайындау
15 "Орталық Азия          2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
Ынтымақтастығы"        5-6 шілде   Президенті Әкімшілігінің
ұйымына қатысушы                   Баспасөз қызметі (келісім
мемлекеттер басшыла.               бойынша), Қазақстан
рының қатысуымен                   Республикасының Мәдениет,
баспасөз конференция.              ақпарат және қоғамдық
сын өткізу, БАҚ-та                 келісім министрлігі
жариялау (шақыру,
пулдар және т.б.),
жалпы фотосуретке
түсіру
16 Анықтамалық-талдау,    2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
оның ішінде            2 шілдеге   Сыртқы істер министрлігі
"Орталық Азия          дейін       (шақыру), Қазақстан
Ынтымақтастығы"                    Республикасының мүдделі
ұйымына мүше мемлекет.             министрліктері мен
тер басшыларының кез.              ведомстволары
десуінде Қазақстан
Республикасы
Президентінің сөйлей.
тін сөздеріне мате.
риалдар дайындау
17 Қазақстан Республикасы 2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
Президентінің атынан   5-6 шілде   Президентінің Протокол
ресми қабылдау                     қызметі (келісім бойынша),
ұйымдастыру:                       Қазақстан Республикасы

2) делегация Республики                   Министерство
Таджикистан                               транспорта и
коммуникаций
Республики Казахстан
3) делегация Республики                   Министерство финансов
Узбекистан                                Республики Казахстан
4  Организация встреч и         5-6 июля     Протокольная служба
проводов официальных         2003 года    Президента Республики
делегаций, сопровождающих                 Казахстан (по
лиц, а также чайного стола                согласованию),
через VIP-зал аэропорта                   Министерство
города Алматы                             иностранных дел
Республики Казахстан,
аким города Алматы,
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию),
Служба охраны
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию),
Республиканская
гвардия Республики
Казахстан (по
согласованию),
Пограничная служба
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию),
Агентство таможенного
контроля Республики
Казахстан
5  Оформление аэропорта         к 4 июля     аким города Алматы,
города Алматы флагами и      2003 года    Министерство
транспарантами                            иностранных дел
Республики Казахстан
6  Обеспечение пролета          5-6 июля     Министерство
специальных самолетов,       2003 года    транспорта и
осуществляющих перевозки                  коммуникаций
делегаций Кыргызской                      Республики Казахстан,
Республики, Республики                    Комитет национальной
Таджикистан и Республики                  безопасности
Узбекистан над территорией                Республики Казахстан
Республики Казахстан                      (по согласованию),
Министерство обороны
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
7  Обеспечение стоянки,         5-6 июля     Министерство
обслуживания и заправки      2003 года    транспорта и
специальных самолетов,                    коммуникаций
осуществляющих перевозки                  Республики Казахстан
делегаций Кыргызской
Республики, Республики
Таджикистан и Республики
Узбекистан
8  Организация питания и        5-6 июля     Управление делами
транспортное обслуживание    2003 года    Президента Республики
членов делегаций                          Казахстан (по
согласованию), аким
города Алматы
9  Сопровождение машинами       5-6 июля     Министерство
дорожной полиции Республики  2003 года    внутренних дел
Казахстан по маршрутам                    Республики Казахстан,
следования                                Комитет национальной
безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
10  Обеспечение безопасности     5-6 июля     Служба охраны
охраняемых лиц и делегаций   2003 года    Президента Республики
в аэропорту, по маршрутам                 Казахстан (по
следования, в местах                      согласованию),
проведения мероприятий и                  Министерство
проживания (по программе)                 внутренних дел
Республики Казахстан,
Комитет национальной
безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
11  Медицинское обслуживание     5-6 июля     Управление делами
членов официальных           2003 года    Президента
делегаций                                 Республики Казахстан
(по согласованию)
12  Организация размещения       5-6 июля     Управление делами
глав делегаций, членов       2003 года    Президента Республики
делегаций, сопровождающих                 Казахстан (по
лиц, передовой группы,                    согласованию),
прессы и офицеров охраны                  Министерство
в гостиницах и гостевых                   иностранных дел
резиденциях г. Алматы                     Республики Казахстан
13  Оборудование помещений       5 июля       Управление делами
для организации встречи      2003 года    Президента Республики
глав государств (оснащение                Казахстан (по
оргтехникой, телефонной                   согласованию),
связью, канцтоварами и т.д.),             Протокольная служба
техническое оформление зала               Президента Республики
(государственные флаги,                   Казахстан (по
настольные таблички и                     согласованию),
флажки, цветы, микрофоны)                 Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Служба охраны
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию),
Комитет национальной
безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию),
аким города Алматы
14  Изготовление бэйджей для     до 2 июля    Управление делами
членов делегаций,            2003 года    Президента Республики
сопровождающих лиц, прессы                Казахстан (по
и охраны                                  согласованию),
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
15  Проведение пресс-            5-6 июля     Пресс-служба
конференции с участием       2003 года    Администрации
глав государств-членов                    Президента Республики
организации "Центрально-                  Казахстан (по
Азиатское Сотрудничество",                согласованию),
освещение в СМИ (приглашения,             Министерство культуры,
пулы и т.д.), общие                       информации и
фотосъемки                                общественного
согласия Республики
Казахстан
16  Подготовка справочно-        до 2 июля    Министерство
аналитических материалов,    2003 года    иностранных дел
в том числе к выступлению                 Республики Казахстан
Президента Республики                     (созыв),
Казахстан на встрече глав                 заинтересованные
государств-членов                         министерства и
организации "Центрально-                  ведомства Республики
Азиатское Сотрудничество"                 Казахстан
17  Организация официального     5-6 июля     Протокольная служба
приема от имени Президента   2003 года    Президента Республики
Республики Казахстан:                     Казахстан (по

1) делегациялар басшы.             Президентінің Іс басқармасы
лары үшін (қабылдауды              (келісім бойынша), Қазақстан
жүргізетін орынды                  Республикасының Республикалық
айқындау және                      ұланы (келісім бойынша),
безендіру, өз орында.              Қазақстан Республикасының
рына отырғызу,                     Мәдениет, ақпарат және
делегациялар үшін                  қоғамдық келісім министрлігі,
квоталарды келісу,                 Алматы қаласының әкімі,
күзету іс-шаралары, ас             Қазақстан Республикасының
мәзірін дайындау,                  Сыртқы істер министрлігі
концерттік
бағдарлама);
2) бірге жүретін
адамдар үшін;
3) БАҚ үшін
18 Делегациялардың        2003 жылғы  Қазақстан Республикасының
басшылары мен ресми    5-6 шілде   Мәдениет, ақпарат және
делегация                          қоғамдық келісім министрлігі,
мүшелеріне арналған                Қазақстан Республикасы
мәдени бағдарламаны                Президентінің Протокол
ұйымдастыру                        қызметі (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
(келісім бойынша)
19 Мемлекеттер басшылары  2003 жылғы  Қазақстан Республикасы
үшін сыйлық жиынтық.   5 шілде     Президентінің Іс басқармасы
тарын сатып алу,                   (келісім бойынша), Қазақстан
сондай-ақ бағдарлама.              Республикасының Мәдениет,
лар мен басқа да баспа             ақпарат және қоғамдық келісім
өнімдерін дайындау                 министрлігі
20 Әр делегацияға         сапар       Қазақстан Республикасы Сыртқы
бекітілетін            кезінде     істер министрлігі
қызметкерлерді ұялы
байланыс құралдарымен
қамтамасыз ету
___________________________________________________________________

1) для глав делегаций                     согласованию),
(определение и оформление                 Управление делами
места проведения приема,                  Президента Республики
рассадка, согласование квот               Казахстан (по
для делегаций, охранные                   согласованию),
мероприятия, подготовка                   Республиканская
меню, концертная программа);              гвардия Республики
2) для сопровождающих лиц;                Казахстан (по
3) для СМИ                                согласованию),
Министерство культуры,
информации и
общественного
согласия Республики
Казахстан, аким
города Алматы,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
18  Организация культурной       5-6 июля     Министерство
программы для глав и         2003 года    культуры, информации
членов официальных                        и общественного
делегаций                                 согласия Республики
Казахстан,
Протокольная служба
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию),
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Управление делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
19  Приобретение подарочных      5 июля       Управление делами
наборов для глав государств, 2003 года    Президента Республики
а также изготовление                      Казахстан (по
программ и другой печатной                согласованию),
продукции                                 Министерство культуры,
информации и
общественного
согласия Республики
Казахстан
20  Обеспечение средствами       в период     Министерство
сотовой связи сотрудников,   визита       иностранных дел
закрепленных за каждой                    Республики Казахстан
делегацией
--------------------------------------------------------------------