2003 жылғы үшінші тоқсанда Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 4 шілдедегі N 139-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған 2003 жылғы үшінші тоқсанда Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің тізбесі бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы дайындалуын және енгізілуін қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 4 шілдедегі
N 139 өкімімен
бекітілген
2003 жылғы үшінші тоқсанда Қазақстан Республикасы
Үкіметінің мәжілістерінде қаралатын мәселелердің
тізбесі
__________________________________________________________________
Күні  |    Мәселенің атауы         | Дайындалуы  | Баяндамашылар
|                            |    үшін     |
|                            | жауаптылар  |
__________________________________________________________________
1             2                        3               4
__________________________________________________________________
1    Қазақстан Республикасының    Ауыл          А.С.Есімов
шілде  ауылдық аймақтарын           шаруашылығы
дамытудың 2004-2010          министрлігі
жылдарға арналған
мемлекеттік бағдарламасының
жобасы туралы
1    Қазақстан Республикасының    Әділет        О.И.Жұмабеков
шілде  соттарына, сондай-ақ         министрлігі
халықаралық төрелік соттар
мен сот орындарына
мемлекетке қарсы берілген
талап-арыздар туралы
15    Қазақстан Республикасының    Индустрия     Ә.Р.Жақсыбеков
шілде  индустриялық-инновациялық    және сауда
дамуының 2003-2015 жылдарға  министрлігі
арналған стратегиясын іске
асыру жөніндегі 2003-2005    Экономика     Қ.Н.Келімбетов
жылдарға арналған            және
іс-шаралар жоспарының        бюджеттік
жобасы туралы                жоспарлау
министрлігі
15    Каспий теңізінің             Энергетика    В.С.Школьников
шілде  қазақстандық секторын        және
игерудің мемлекеттік         минералдық
бағдарламасын іске асыру     ресурстар
жөніндегі іс-шаралар         министрлігі
жоспарының жобасы туралы
15    Қазақстан Республикасының    Кедендік      Б.М.Сапарбаев
шілде  кеден қызметін 2004-2006     бақылау
жылдары дамыту туралы        агенттігі
29    Қазақстан Республикасының    Экономика     Қ.Н.Келімбетов
шілде  әлеуметтік-экономикалық      және
дамуының 2003 жылғы бірінші  бюджеттік
жарты жылдықтағы             жоспарлау
қорытындылар және екінші     министрлігі
жарты жылдыққа арналған
міндеттер туралы
29    Мемлекеттік бюджеттің        Қаржы         Е.А.Досаев
шілде  2003 жылғы бірінші жарты     министрлігі
жылдықта атқарылуының
қорытындылары туралы
19    Қазақстан Республикасы       Әділет        О.И.Жұмабеков
тамыз  Әділет министрлігінің        министрлігі
қылмыстық-атқару жүйесін
одан әрі дамыту жөніндегі
шаралар туралы
19    Нашақорлыққа және есірткі    Әділет        О.И.Жұмабеков
тамыз  бизнесіне қарсы күрестің     министрлігі

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в третьем квартале 2003 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 139-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в третьем квартале 2003 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 июля 2003 года N 139
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях
Правительства Республики Казахстан
в третьем квартале 2003 года
____________________________________________________________________
Дата   |  Наименование вопроса  |  Ответственные  |  Докладчики
|                        |  за подготовку  |
--------------------------------------------------------------------
1    |            2           |         3       |        4
--------------------------------------------------------------------
1 июля   О проекте                 Министерство     Есимов А.С.
Государственной           сельского
программы развития        хозяйства
сельских территорий
Республики Казахстан
на 2004-2010 годы
1 июля   О предъявленных исках     Министерство     Жумабеков О.И.
против государства в      юстиции
суды Республики
Казахстан, а также в
международные
арбитражные и
судебные инстанции
15 июля  О проекте Плана           Министерство     Джаксыбеков А.Р.
мероприятий на 2003-      индустрии и
2005 годы по реализации   торговли
Стратегии индустриально-
инновационного развития   Министерство     Келимбетов К.Н.
Республики Казахстан      экономики и
на 2003-2015 годы         бюджетного
планирования
15 июля  О проекте Плана           Министерство     Школьник В.С.
мероприятий по            энергетики и
реализации                минеральных
Государственной           ресурсов
программы освоения
казахстанского сектора
Каспийского моря
15 июля  О развитии                Агентство        Сапарбаев Б.М.
таможенной службы         таможенного
Республики Казахстан      контроля
на 2004-2006 годы
29 июля  Об итогах социально-      Министерство     Келимбетов К.Н.
экономического            экономики и
развития Республики       бюджетного
Казахстан за первое       планирования
полугодие 2003 года
и задачах на второе
полугодие
29 июля  Об итогах исполнения      Министерство     Досаев Е.А.
государственного          финансов
бюджета за первое
полугодие 2003 года
19       О мерах по дальнейшему    Министерство     Жумабеков О.И.
августа  развитию уголовно-        юстиции
исполнительной системы
Министерства юстиции
Республики Казахстан
19       О ходе реализации         Министерство     Жумабеков О.И.
августа  Программы борьбы с        юстиции
наркоманией и
наркобизнесом на

2002-2003 жылдарға арналған
бағдарламасын іске асырудың
барысы және Қазақстан
Республикасында нашақорлыққа
және есірткі бизнесіне
қарсы күрестің 2004-2005
жылдарға арналған
бағдарламасының жобасы
туралы
19    "Аса маңызды азық-түлік      Индустрия     Ә.Р.Жақсыбеков
тамыз  тауарларына бағаларды        және сауда
тұрақтандыру жөніндегі       министрлігі
шаралар туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 12 желтоқсандағы
N 1623 қаулысының        7-тармағын іске асыру
жөніндегі Оңтүстік
Қазақстан, Солтүстік
Қазақстан, Шығыс Қазақстан,
Батыс Қазақстан облыстары
мен Астана және Алматы
қалалары әкімдері істеген
жұмысының нәтижесі туралы
2     "2004 жылға арналған         Экономика     Қ.Н.Келімбетов
қыр.   республикалық бюджет туралы" және
күйек  Қазақстан Республикасы       бюджеттік
Заңының жобасы туралы        жоспарлау
министрлігі
16     Қазақстан Республикасының    Білім және    Ж.Ә,Құлекеев
кыр.   білім беру жүйесін           ғылым
күйек  дамытудың тұжырымдамасы      министрлігі
туралы
16     Мемлекеттік материалдық      Мемлекеттік   Қ.З.Сәрекенов
қыр.   резерв жүйесінің             материалдық
күйек  проблемалары туралы          резервтер
жөніндегі
агенттік
23     "Қазақстан Республикасын.    Ішкі істер    Қ.Ш.Сүлейменов
қыр.   дағы тіл туралы" Қазақстан   министрлігі
күйек  Республикасының Заңын іске
асырудың барысы туралы       Батыс         Қ.Е.Көшербаев
Қазақстан
облысының
әкімдігі
Солтүстік     А.В.Смирнов
Қазақстан
облысының
әкімдігі
__________________________________________________________________

2002-2003 годы и
проекте Программы
борьбы с наркоманией
и наркобизнесом в
Республике Казахстан
на 2004-2005 годы
19       О результатах работы      Министерство    Джаксыбеков А.Р.
августа  акимов Южно-              индустрии и
Казахстанской,            торговли
Северо-Казахстанской,
Восточно-Казахстанской,
Западно-Казахстанской
областей и городов
Астаны и Алматы по
реализации пункта 7
постановления
Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2001
года N 1623 "О мерах
по стабилизации цен
на важнейшие
продовольственные
товары"
2        О проекте Закона          Министерство    Келимбетов К.Н.
сентября Республики Казахстан      экономики и
"О республиканском        бюджетного
бюджете на 2004 год"      планирования
16       О Концепции развития      Министерство    Кулекеев Ж.А.
сентября системы образования       образования
Республики Казахстан      и науки
16       О проблемах системы       Агентство по    Сарекенов К.З.
сентября государственного          государственным
материального резерва     материальным
резервам
23       О ходе реализации         Министерство    Сулейменов К.Ш.
сентября Закона Республики         внутренних дел
Казахстан "О языках
в Республике Казахстан"   Акимат Западно- Кушербаев К.Е.
Казахстанской
области
Акимат Северо-  Смирнов А.В.
Казахстанской
области
--------------------------------------------------------------------