"Эрдэнэт" бiрлескен кәсiпорнының талаптары бойынша ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 13 тамыздағы N 172-ө өкімі
"Эрдэнэт" бiрлескен кәсіпорнының талаптары бойынша ұсыныстар әзiрлеу және осы кәсiпорынның өкiлдерiмен келiссөз жүргiзу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Бекбосынов                - Қазақстан Республикасының Әділет
Сабыржан Мәдиұлы            вице-министрі, жетекшi;
Болатбекова               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Гүлбағила Қоңырбайқызы      министрлiгінің Халықаралық қаржы
қатынастары департаментi
директорының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары;
Нұрғалиев                 - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Мұрат Ерғалиұлы             министрлiгі мемлекеттің мүліктік
құқықтарын қорғау, шарттар және
талап қою-қуыну жұмыстары
басқармасының жетекшi маманы, хатшы;
Сәрекенов                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Данияр Қабидоллаұлы         министрлiгiнiң Азия, Таяу Шығыс және
Африка департаментi Шығыс Азия
бөлiмiнiң бастығы;
Мамырбеков                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ерлан Зарымханұлы           министрлiгi Заң қызметi департаментінің
қаржы органдарының қызметiн құқықтық
қамтамасыз ету басқармасы бастығының
орынбасары;
Өтеғұлов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Мәулен Амангелдiұлы         және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттiк қарыз алу мен кредит
берудi жоспарлау департаментiнiң
директоры;
Mұқанов                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Төлеген Мұқанұлы            сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп салалары
департаментi негiзгi салалар
басқармасының бастығы;
Жәкенов                   - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Асқар Серiкжанұлы           министрлiгiнiң мемлекеттiң мүлiктiк
құқықтарын қорғау, шарттар және талап
қою-қуыну жұмыстары басқармасының
бастығы.
2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 1 қазанға дейiнгi мерзiмде "Эрдэнэт" бiрлескен кәсiпорнының талаптары бойынша ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне жүктелсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы для выработки предложений по требованиям совместного предприятия "Эрдэнэт"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2003 года N 172-p
В целях выработки предложений по требованиям совместного предприятия "Эрдэнэт" и проведения переговоров с представителями данного предприятия:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Бекбосунов                 - вице-министр юстиции Республики
Сабыржан Мадиевич            Казахстан, руководитель;
Болатбекова                - заместитель директора Департамента
Гульбагила                   международных финансовых отношений
Конырбаевна                  Министерства финансов Республики
Казахстан, заместитель руководителя;
Нургалиев                  - ведущий специалист Управления защиты
Мурат Ергалиевич             имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой
работы Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь;
Сарекенов                  - начальник отдела Восточной Азии,
Данияр                       Департамента Азии, Ближнего Востока и
Кабидоллаевич                Африки Министерства иностранных дел
Республики Казахстан;
Мамырбеков                 - заместитель начальника управления
Ерлан Зарымханович           правового обеспечения деятельности
финансовых органов Департамента
юридической службы Министерства
финансов Республики Казахстан;
Утегулов                   - директор Департамента планирования
Маулен                       государственного заимствования и
Амангельдиевич               кредитования Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан;
Муханов                    - начальник управления базовых отраслей
Тулеген Муханович            Департамента отраслей промышленности
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Жакенов                    - начальник Управления защиты
Аскар Серикжанович           имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой
работы Министерства юстиции Республики
Казахстан.
2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2003 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по требованиям совместного предприятия "Эрдэнэт".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр