Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 мамырдағы N 87 өкіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 тамыздағы N 174-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының  Кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 мамырдағы N 87  өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
көрсетілген өкіммен бекітілген жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Веснин                  - Қазақстан Республикасының
Виктор Николаевич         Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша);
Иванов                  - Қазақстан Республикасының
Виктор Михаилович         Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша);
Исекешев                - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы           Индустрия және сауда
вице-министрі;
Тәжияқов                - Қазақстан Республикасының
Бисенғали Шамғалиұлы      Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша);
Мамекова                - Қазақстан Республикасының
Сәуле Мамырқызы           Ұлттық Банкі Бухгалтерлік есеп
департаменті директорының орынбасары
(келісім бойынша);
Тен                     - Қазақстан Республикасының
Игорь Викторович          Кедендік бақылау агенттігі Кедендік
кірістер департаментінің бастығы;
көрсетілген құрамнан Аймақов Бауыржан Жанабекұлы шығарылсын;
2-тармақта "тамызға" деген сөз "қыркүйекке" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении дополнений и изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 87
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 августа 2003 года N 174-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 15 августа 2003 года N 174-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 87 "О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы, утвержденный указанным распоряжением:
Веснина Виктора Николаевича   - депутата Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию);
Иванова Виктора Михайловича   - депутата Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию);
Исекешева Асета Орентаевича   - вице-министра индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Таджиякова                    - заместителя Председателя
Бисенгали Шамгалиевича          Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
Мамекову Сауле Мамыровну      - заместителя директора Департамента
бухгалтерского учета Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию);
Тена Игоря Викторовича        - начальника Департамента таможенных
доходов Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Аймакова Бауыржана Жанабековича;
в пункте 2 слово "августа" заменить словом "сентября".
Премьер-Министр