Бұрынғы Семей ядролық полигонының және Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 182-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының және Арал өңiрiнiң проблемаларын кешендi шешу бойынша ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Мыңбаев                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы           Министрiнiң орынбасары, жетекшi
Келiмбетов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы               және бюджеттiк жоспарлау министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Қарақұсова                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейiсқызы           халықты әлеуметтiк қорғау министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әбсәметұлы              және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Өңiрлiк саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментiнiң директоры,
хатшы
жұмыс тобының мүшелерi:
Айталы                      - Қазақстан Республикасының Парламентi
Амангелдi Әбдiрахманұлы       Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Әбсалықов                   - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Қазбек Нығматұлы              сақтау министрлiгi "Радиациялық
медицина және экология ғылыми-зерттеу
институты" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнының директоры
Әшiрова                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Нұрия Кенжеханқызы            және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Әлеуметтiк сала шығыстарын жоспарлау
департаментi денсаулық сақтау және
халықты әлеуметтiк қорғау
басқармасының бастығы
Беспалинов                  - Қазақстан Республикасы Экономика
Тілеуғазы Айтқазыұлы          және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгiнiң Өңiрлiк саясат және
бюджетаралық қатынастар департаментi
Аймақтық саясат басқармасы бастығының
орынбасары
Базарбаев                   - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Сапар Қанатбайұлы             ортаны қорғау министрлiгiнiң
Экологиялық саясат және орнықты даму
департаментiнiң мониторинг және
экологиялық ақпарат басқармасы
бастығының орынбасары
Диханбаева                  - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Сәуле Әлкейқызы               сақтау вице-министрi
Исаев                       - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы           және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Ким                         - Қазақстан Республикасы Энергетика
Александр Афанасьевич         және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Атом энергетикасы
жөнiндегi комитетi төрағасының
орынбасары
Көшенов                     - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Ахметжан Рахымбекұлы          ортаны қорғау министрлiгiнiң
Экологиялық саясат және орнықты даму
департаментiнiң директоры
Мусина                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы               шаруашылығы вице-министрi
Могильный                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Валерий Валентинович          ғылым министрлiгi Ғылым
департаментiнiң директоры
Рахымбеков                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Төлеутай Сатайұлы             шаруашылығы Агроөнеркәсiп кешенi мен
ауылдық аумақтарды дамытуды талдау
және мемлекеттiк реттеу
департаментiнiң директоры
Сағын                       - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Халел Әлжанұлы                сақтау министрлiгiнiң
Емдеу-профилактикалық жұмыс
департаментiнiң директоры
Тұтқышев                    - Қазақстан Республикасының Парламентi
Бексұлтан Серiкбайұлы         Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Тухватулин                  - Қазақстан Республикасы Энергетика
Шәмiл Тәлиболлаұлы            және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң "Қазақстан
Республикасының Ұлттық ядролық
орталығы" республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнының бас директоры
Тоқсейiтова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлнар Мүсiлiмқызы            халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Әлеуметтiк қамсыздандыру және
бюджеттiк бағдарламаларды
қаржыландыру департаментi
директорының орынбасары
Эльзенбах                   - Қазақстан Республикасының Статистика
Ирина Яновна                  жөнiндегi агенттiгi Статистикалық
ақпаратты талдау және жариялау
департаментi директорының орынбасары
Черкашина                   - Қазақстан Республикасының Парламентi
Алимпиада Ивановна            Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм
бойынша)
Рахметов                    - Қазақстан Республикасының Парламенті
Ержан Оразұлы                 Мәжілісінің депутаты (келісім
бойынша)
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.11.07. N 266   өкімімен .
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.30. N 322   өкімімен .

О создании межведомственной рабочей группы по выработке предложений по комплексному решению проблем бывшего Семипалатинского испытательного ядерного полигона и Приаралья
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 182-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 22 августа 2003 года N 182-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по комплексному решению проблем бывшего Семипалатинского испытательного ядерного полигона и Приаралья:
1. Создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Мынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич         Республики Казахстан, руководитель
Келимбетов                - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович            планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Карагусова                - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна       населения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кусаинов                  - директор Департамента региональной
Марат Апсеметович           политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
члены рабочей группы:
Айталы                    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Амангельды                  Казахстан (по согласованию)
Абдрахманулы
Апсаликов                 - директор республиканского государствен-
Казбек Нигматович           ного предприятия "Научно-исследователь-
ский институт радиационной медицины и
экологии" Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Аширова                   - начальник управления здравоохранения и
Нурия Кенжехановна          социальной защиты населения
Департамента планирования расходов
социальной сферы Министерства экономики
и бюджетного планирования Республики
Казахстан
Беспалинов                - заместитель начальника управления
Тлеугазы Айтказинович       региональной политики Департамента
региональной политики и межбюджетных
отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Базарбаев                 - заместитель начальника управления
Сапар Канатбаевич           мониторинга и экологической информации
Департамента экологической политики и
устойчивого развития Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Диканбаева                - вице-министр здравоохранения Республики
Сауле Алкеевна              Казахстан
Исаев                     - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович        планирования Республики Казахстан
Ким                       - заместитель председателя Комитета по
Александр                   атомной энергетике Министерства
Афанасьевич                 энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Кушенов                   - директор Департамента экологической
Ахметжан Рахимбаевич        политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Мусина                    - вице-министр сельского хозяйства
Лилия Сакеновна             Республики Казахстан
Могильный                 - директор Департамента науки
Валерий Валентинович        Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Рахимбеков                - директор Департамента анализа и
Толеутай Сатаевич           государственного регулирования развития
агропромышленного комплекса и сельских
территорий Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Сагын                     - директор Департамента лечебно-
Халел Альжанович            профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Туткушев                  - депутат Сената Парламента Республики
Бексултан Серикпаевич       Казахстан (по согласованию)
Тухватулин                - генеральный директор республиканского
Шамиль Талибулович          государственного предприятия
"Национальный ядерный центр Республики
Казахстан" Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Тохсеитова                - заместитель директора Департамента
Гульнар Муслимовна          социального обеспечения и
финансирования бюджетных программ
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Эльзенбах                 - заместитель директора Департамента
Ирина Яновна                анализа и публикаций статистической
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике
Черкашина                 - депутат Мажилиса Парламента
Алимпиада Ивановна          Республики Казахстан (по согласованию)
Рахметов Ержан Оразович   - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
<*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РK от 7 ноября 2003 г.  N 266-р ; от 30 декабря 2003 года  N 322-р .

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 қаңтарға дейiн бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының және 2003 жылғы 1 қазанға дейiн Арал өңiрi бойынша проблемаларын кешендi шешу жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Yкiметiне берсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе представить в Правительство Республики Казахстан предложения по комплексному решению проблем бывшего Семипалатинского испытательного ядерного полигона до 1 января 2004 года и Приаралья до 1 октября 2003 года.
Премьер-Министр