Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 101 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 тамыздағы N 187-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
"Отандық тауар өндірушілерге басымдық беру тәртібін және олардан бір көзден сатып алу тәсілімен өнімді, жұмыстар мен қызмет көрсетулерді одан әрі сатып алу үшін маңызды стратегиялық мәні бар өнімдер сатып алынатын отандық тауар өндірушілердің тізбесін айқындау бойынша ұсыныстарды әзірлеу үшін ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 23 мамырдағы N 101  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Ведомствоаралық жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Исекешев                     - Индустрия және сауда вице-министрі,
Әсет Өрентайұлы                жетекші
Әбдіреев                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Батырбек Сейтенұлы             және сауда министрлігі Өнеркәсіп
салалары департаментінің директоры;
мына:
"Әбдиева                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Күлпаш Вениаминқызы            және сауда министрлігі
Технологияларды дамыту департаменті
маркетинг және импорт алмастыру
басқармасының бастығы;
Кенжебаев                    - "Қазақстан темір жолы" ҰК" жабық
Асқар Бостанұлы                акционерлік қоғамы Жаңа өндірістер
мен импорт алмастыру департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Хасанова                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Айгүл Зейнел-Ғұмарқызы         және сауда министрлігі Кадр және заң
қызметі департаменті директорының
орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Әбдиева                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Күлпаш Вениаминқызы            және сауда министрлігінің
Инновациялық саясат және жаңа
технологияларды дамыту департаменті
маркетинг және салалық талдау
басқармасының бастығы;
Кенжебаев                    - "Қазақстан темір жолы" ҰК" жабық
Асқар Бостанұлы                акционерлік қоғамы Жаңа өндірістер
мен импорт алмастыру департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Хасанова                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Айгүл Зейнел-Ғұмарқызы         және сауда министрлігінің
Аппарат-Әкімшілік және құқықтық
жұмыс департаменті директорының
орынбасары";
көрсетілген құрамнан Құсайынов Әбілғазы Қалиақпарұлы, Әбдірахманов Есіркеп Оңланбекұлы шығарылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсін.".
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 101
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2003 года N 187-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 23 августа 2003 г. N 187-р утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 года N  442 .
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2003 года N 101 "О создании Межведомственной рабочей группы для выработки предложений по определению порядка предоставления приоритета отечественным товаропроизводителям и перечня отечественных товаропроизводителей, закупка продукции которых имеет важное стратегическое значение, для последующего закупа продукции, работ и услуг у них способом из одного источника" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной рабочей группы:
Исекешева Асета Орентаевича   - вице-министра индустрии и торговли,
руководителем
Абдреева Батырбека            - директора Департамента отраслей
Сейтеновича                     промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан;
строки:
"Абдиева Кульпаш Вениаминовна - начальник управления маркетинга и
импортозамещения Департамента
развития технологий Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Кенжебаев Аскар Бостанович    - директор Департамента новых
производств и импортозамещения
закрытого акционерного общества
"НК "Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
Хасанова                      - заместитель директора Департамента
Айгуль Зейнел-Гумаровна         кадров и юридической службы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Абдиева Кульпаш Вениаминовна - начальник управления маркетинга и
отраслевого анализа Департамента
инновационной политики и развития
новых технологий Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Кенжебулатов Аскар Бостанович - директор Департамента новых
производств и импортозамещения
закрытого акционерного общества
"НК "Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
Хасанова                      - заместитель директора Департамента
Айгуль Зейнел-Гумаровна         административной и правовой работы -
Аппарата Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Кусаинова Абельгази Калиакпаровича, Абдрахманова Есиркепа Онланбековича;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.".
Премьер-Министр