"Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 29 тамыздағы N 194-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса беріліп отырған "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажеттi Қазақстан Республикасының Үкiметi кесiмдерінің тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттік органдар Тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
3. Мемлекеттiк органдар алты ай мерзiмде "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыруға тиiстi ведомстволық нормативтік құқықтық кесiмдердi қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Үкiметтi хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2003 жылғы 29 тамыздағы
N 194 өкiмiмен
бекiтiлген
Қоса беріліп отырған "Акционерлiк қоғамдар туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында
қабылдануы қажеттi Қазақстан Республикасының Yкiметi
кесiмдерiнiң тiзбесi
___________________________________________________________________
N  | Қазақстан Республикасы  | Жауапты мемлекеттiк | Yкiметке
| Yкіметінің кесiмiмен    | органдар            | енгiзу
| реттеуге жататын        |                     | мерзiмi
| қатынастар              |                     |
___________________________________________________________________
1. Акционерлiк қоғамдардың    Ұлттық Банкi          2003 жылғы
үлгілік жарғысы            (келiсiм бойынша),    желтоқсан
ҚарМ
2. Мемлекеттiк акциялар       ҚарМ                  2003 жылғы
пакетiн иелену және                              желтоқсан
пайдалануды жүзеге
асыратын мемлекеттiк
органдар мемлекеттiң,
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң және (немесе)
мемлекеттік меншікке иелiк
етуге уәкiлеттi
мемлекеттiк органның
қатысуымен акционерлердің
жалпы жиналысында қабылдау
үшiн ұсынылатын шешiмдер
жобалардың алдын ала
жазбаша келiсуiн
қамтамасыз етуге мiндеттi
мәселелердің тiзбесi
3. Жекешелендiруге жатпайтын  ҚарМ                  2003 жылғы
мүліктерді ұлттық                                желтоқсан
компанияларға берудің
шарттары мен тәртiбi
4. Ұлттық компаниялар тiзбесi ҚарМ                  2003 жылғы
желтоқсан
___________________________________________________________________

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об акционерных обществах"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 августа 2003 года N 194-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый Перечень актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "Об акционерных обществах" (далее - Перечень).
2. Государственным органам разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно Перечню.
3. Государственным органам в шестимесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты в реализацию Закона Республики Казахстан "Об акционерных обществах" и проинформировать Правительство о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 августа 2003 года N 194
Перечень актов
Правительства Республики Казахстан,
принятие которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан
"Об акционерных обществах"
___________________________________________________________________
N ! Отношения, подлежащие  ! Ответственные    ! Срок внесения
п/п! урегулированию актом   ! государственные  ! в Правительство
! Правительства          ! органы           !
! Республики Казахстан   !                  !
-------------------------------------------------------------------
1   Типовой устав            Нацбанк (по           декабрь
акционерного общества    согласованию), МФ     2003 года
2   Перечень вопросов, по          МФ              декабрь
которым государственные                        2003 года
органы, осуществляющие
владение и пользование
государственными
пакетами акций, обязаны
обеспечивать предвари-
тельное письменное
согласование проектов
решений, предлагаемых
для принятия на общих
собраниях акционеров
с участием государства,
с Правительством
Республики Казахстан и
(или) государственным
органом, уполномоченным
на распоряжение
государственной собст-
венностью
3   Условия и порядок              МФ              декабрь
передачи национальным                          2003 года
компаниям имущества,
не подлежащего
приватизации
4   Перечень национальных          МФ              декабрь
компаний                                       2003 года
--------------------------------------------------------------------