"Шекара маңы ынтымақтастығының өңiрлерi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын дайындау жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 4 қыркүйектегі N 205-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. "Шекара маңы ынтымақтастығының өңiрлерi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын дайындау жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу бойынша жұмыс тобы мынадай құрамда құрылсын:
Мамин                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Acқаp Ұзақбайұлы          және сауда бiрiншi вице-министрi,
жетекшi;
Литвинов                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Михаил Константинович     министрлiгiнiң ТМД iстерi жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары;
Әбдiрахым               - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Нұрлан Ерғалиұлы          министрлiгi Заң жобалау қызметiн
үйлестiру, заңнаманы жүйелеу
департаментiнiң Заң жобалау қызметiн
үйлестiру және заң жобаларының
сараптамасы басқармасы заң жобалары
сараптамасы бөлiмiнiң жетекшi маманы;
Әлiбеков                - Қазақстан Республикасының Төтенше
Асхат Омарұлы             жағдайлар жөнiндегi агенттiгi Құқықтық
қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық басқармасының бастығы;
Байтеленов              - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Төлеп Ахметжанұлы         коммуникациялар министрлiгi Заң
департаментiнiң директоры;
Белоног                 - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович    Денсаулық сақтау бiрiншi вице-министрi;
Биекенов                - Қазақстан Республикасы Кедендiк
Серiк Кеңесұлы            бақылау агенттiгiнiң Халықаралық
қатынастар басқармасы бастығының
орынбасары;
Гребенщикова           - Павлодар облысы әкiмдiгiнiң Экономика
Раиса Владимировна       департаментi бастығының орынбасары;
Досжан                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы        ақпарат және қоғамдық келісім вице-
министрi;
Евсеев                 - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Валентин Викторович      министрлiгi Штаб-Департамент
бастығының орынбасары;
Едiрiсов               - Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмдiгi
Дулат Мейрамұлы          Экономикалық даму және сауда
департаментiнiң бастығы;
Ериков                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Михаил Александрович     қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара
қызметi Бас штабының Шекара қызметi
басқармасы бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша);
Идиятов                - Батыс Қазақстан облысының әкiмдiгi
Қайыржан Сұлтанұлы       сыртқы экономикалық байланыстар
бөлiмiнiң бастығы;
Керiмбеков             - Қостанай облысының әкiмдiгi Экономика
Әрсен Жақашұлы           және сауда департаментiнiң директоры;
Көшенов                - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Ахметжан Рахымбайұлы     ортаны қорғау министрлiгi Экологиялық
саясат және тұрақты даму департаментiнiң
директоры;
Сайдуақасов            - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Mұрат Ашметұлы           минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Геология және жер қойнауын қорғау
комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары;
Супрун                 - Атырау облысы әкiмiнiң бiрiншi
Виктор Васильевич        орынбасары;
Тойшыбеков             - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ибрагим Қалмаханұлы      және сауда министрлiгi Сауда комитетiнiң
Iшкi сауда басқармасы iшкi сауда
бөлiмiнiң бас маманы;
Тулубаев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Сергей Анатольевич       қауiпсiздiк комитетiнiң Шекара қызметi
Шекаралық бақылау бас басқармасының
Шекара қызметi басқармасы бастығының
орынбасары - шекаралық бақылау бөлiмiнiң
бастығы (келiсiм бойынша);
Химчук                 - Ақтөбе облысы әкiмiнiң бiрiншi
Олег Геннадьевич         орынбасары;
Шайдiлдинова           - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Дана Төлеуханқызы        халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Еңбек және жұмыспен қамту
департаментiнiң директоры;
Шәкенов                - Шығыс Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң
Мырзахан Шәкенұлы        Индустрия, сауда және кәсiпкерлiктi
қолдау басқармасы бастығының орынбасары;
Шәмшідинова            - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Күләш Ноғатайқызы        ғылым вице-министрi;
Ыбыраев                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ілияс Елубайұлы          және сауда министрлiгi ДСҰ-ға кiру және
халықаралық ынтымақтастық жөнiндегi
департаментiнiң Халықаралық
ынтымақтастық басқармасы бастығының
орынбасары, жауапты хатшы.

О создании рабочей группы по выработке предложений по подготовке проекта Закона Республики Казахстан "О регионах приграничного сотрудничества"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 205-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 4 сентября 2003 г. N 205-р утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 года N  442 .
1. Создать рабочую группу по выработке предложений по подготовке проекта Закона Республики Казахстан "О регионах приграничного сотрудничества" в составе:
Мамин                  - первый вице-министр индустрии и торговли
Аскар Узакбаевич         Республики Казахстан, руководитель;
Литвинов               - заместитель председателя Комитета по делам
Михаил Константинович    СНГ Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
руководителя;
Абдрахим               - ведущий специалист отдела экспертизы
Нурлан Ергалиевич        законопроектов управления координации
законопроектной деятельности и
экспертизы законопроектов Департамента
координации законопроектной деятельности,
систематизации законодательства
Министерства юстиции Республики Казахстан;
Алибеков               - начальник Управления правового
Асхат Омарович           обеспечения и международного
сотрудничества Агентства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан;
Байтеленов             - директор юридического департамента
Толеп Ахметжанович       Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан;
Белоног                - первый вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович   Республики Казахстан;
Биекенов               - заместитель начальника управления
Серик Кенесович          международных отношений Агентства
таможенного контроля Республики Казахстан;
Гребенщикова Раиса     - заместитель начальника Департамента
Владимировна             экономики акимата Павлодарской области;
Досжан                 - вице-министр культуры, информации и
Ардак Дукенбайулы        общественного согласия Республики
Казахстан;
Евсеев                 - заместитель начальника Штаба-
Валентин Викторович      Департамента Министерства внутренних дел
Республики Казахстан;
Едрисов                - начальник Департамента экономического
Дулат Мейрамович         развития и торговли акимата Северо-
Казахстанской области;
Ериков                 - заместитель начальника управления
Михаил Александрович     пограничной службы Главного штаба
Пограничной службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан (по
согласованию);
Ибраев                 - заместитель начальника управления
Ильяс Елубаевич          международного сотрудничества Департамента
по вступлению в ВТО и международного
сотрудничества Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
ответственный секретарь;
Идиятов                - начальник отдела внешнеэкономических
Каиржан Султанович       связей акимата Западно-Казахстанской
области;
Керимбеков             - директор Департамента экономики и
Арсен Джакашевич         торговли акимата Костанайской области;
Кушенов                - директор Департамента экологической
Ахметжан Рахымбайулы     политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан;
Сайдуакасов            - первый заместитель председателя Комитета
Мурат Ашметович          геологии и охраны недр Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
Супрун                 - первый заместитель акима Атырауской
Виктор Васильевич        области;
Тойшибеков             - главный специалист отдела внутренней
Ибрагим Калмаханович     торговли управления внутренней торговли
Комитета торговли Республики Казахстан
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Тулубаев               - заместитель начальника управления
Сергей Анатольевич       пограничной службы Главного управления
пограничного контроля-начальник отдела
пограничного контроля Пограничной
службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию);
Химчук                 - первый заместитель акима Актюбинской
Олег Геннадьевич         области;
Шайдилдинова           - директор Департамента труда и занятости
Дана Толеухановна        Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан;
Шакенов                - заместитель начальника управления
Мырзахан Шакенович       индустрии, торговли и поддержки
предпринимательства акимата Восточно-
Казахстанской области;
Шамшидинова            - вице-министр образования и науки
Куляш Ногатаевна         Республики Казахстан.

2. Жұмыс тобы 2003 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде "Шекара маңы ынтымақтастығының өңірлері туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу мен қабылдаудың орындылығы туралы ұсыныстарды әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2003 года разработать и внести предложения на предмет целесообразности разработки и принятия проекта Закона Республики Казахстан "О регионах приграничного сотрудничества".
Премьер-Министр