Су добынан 2004 жылғы ХХVIII Олимпиада ойындарына ерлер мен әйелдер командаларының арасында iрiктеу турнирiн және AASF Азия Жүзу Федерациясы бюросының мәжiлiсiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 9 қыркүйектегі N 209-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң және Азия Жүзу Қауымдастығы Бюросының 2003 жылғы 19-25 қыркүйекте Алматы қаласында су добынан 2004 жылғы Афиныдағы ХХVIII Олимпиада ойындарына ерлер мен әйелдер командаларының арасында iрiктеу турнирiн (бұдан әрi - iрiктеу турнирi) және AASF Азия Жүзу Федерациясы бюросының мәжілісін (бұдан әрi - AASF-тың мәжiлiсi) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса беріліп отырған iрiктеу турнирi мен AASF-тың мәжiлiсiне дайындық пен оны өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi мен Алматы қаласының әкiмi Қазақстан Республикасы Су спорты түрлерiнiң федерациясымен бiрлесiп, iрiктеу турнирiне дайындық пен оны Алматы қаласының Орталық жүзу бассейнiнде және AASF-тың мәжiлiсiн "Hyatt Reqency Almaty Рахат Палас" мейманханасында өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi қоғамдық тәртiптiң сақталуын, қатысушылар мен ресми адамдар тұратын және жарыстар өтетiн жерлерде олардың қауiпсiздiгiн, iрiктеу турнирiне және AASF-тың мәжiлiсiне қатысушы шетелдiк азаматтардың Алматы қаласының қонақ үйлерiнде тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi iрiктеу турнирi мен AASF-тың мәжiлiсiне дайындық пен оның өткiзiлу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында кеңiнен жария етудi қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi iрiктеу турнирi мен AASF-тың мәжiлiсiне қатысушыларды жол жүру билеттерiмен броньдау ұйымдастыруда жәрдем көрсетсiн.
7. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi ұсынатын тiзiм бойынша Iрiктеу турнирi мен AASF-тың мәжiлiсiне қатысушылар мен ресми адамдардың келу және кету құжаттарын ресiмдеуге жәрдем көрсетсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 9 қыркүйектегі
N 209 өкімімен
бекiтiлген
Ірiктеу турнирi және AASF мәжiлiсiне дайындық
пен оны өткiзу жөнiндегі ұйымдастыру комитетiнiң
құрамы
Тұрлыханов            - Қазақстан Республикасы Туризм
Дәулет Болатұлы         және спорт жөнiндегi агенттiгiнiң
төрағасы, төраға
Храпунов              - Алматы қаласының әкiмi, орынбасар
Виктор Вячеславович
Никитинский           - Қазақстан Республикасы Туризм
Евгений Сергеевич       және спорт жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары, орынбасар
Әбенов                - Қазақстан Республикасы
Сұлтан Мұрашұлы         Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi
Волков                - Қазақстан Республикасының
Алексей Юрьевич         Сыртқы iстер вице-министрi
Досжан                - Қазақстан Республикасының
Ардақ Дүкенбайұлы       Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм вице-министрi
Досымбетов            - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тимур Камалұлы          Олимпиадалық Комитетiнiң президентi
Евдошенко             - Қазақстан Республикасы
Иван Михайлович         Су спорты түрлерi федерациясының
бас хатшысы (келiсiм бойынша)
Крюков                - "Орталық жүзу бассейнi"
Андрей Александрович    ЖАҚ-тың директоры (келiсiм бойынша)
Крюков                - Қазақстан Республикасы Су спорты
Александр Андреевич     түрлерi федерациясының
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Лавриненко            - Қазақстан Республикасының
Юрий Иванович           Көлiк және коммуникациялар
бiрiншi вице-министрi
Нуров                 - "Қазспортқамтамасызету"
Наиль Фаридович         ААҚ басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Отто                  - Қазақстан Республикасының Iшкi
Иван Иванович           iстер вице-министрi
Срджан Милекович      - "Hyatt Reqency Almaty Рахат Палас"
мейманханасының бас менеджерi
(келiсiм бойынша)
Төкеев                - Қазақстан Республикасының Туризм
Серiк Адамұлы           және спорт жөнiндегi агенттiгi
Ұлттық штаттық командалар
және спорт резервi
дирекциясының басшысы
Шорманова             - "Отырар" ҚК ЖАҚ-тың директоры
Назигүл Жақыпқызы       (келiсiм бойынша)

О проведении отборочного турнира по водному поло среди мужских и женских команд к XXVIII Олимпийским играм 2004 года и заседания бюро Азиатской Федерации Плавания AASF
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 сентября 2003 года N 209-р
1. Принять предложение Агентства Республики Казахстан по туризму и спорту и Бюро Азиатской Ассоциации Плавания о проведении с 19 по 25 сентября 2003 года в городе Алматы отборочного турнира по водному поло среди мужских и женских команд к XXVIII Олимпийским играм 2004 года в Афинах (далее - Отборочный турнир) и заседания бюро Азиатской Федерации Плавания AASF (далее - заседания AASF).
2. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению Отборочного турнира и заседания AASF.
3. Агентству Республики Казахстан по туризму и спорту и акиму города Алматы совместно с Федерацией водных видов спорта Республики Казахстан обеспечить подготовку и проведение Отборочного турнира в городе Алматы на Центральном плавательном бассейне и заседания AASF в отеле "Hyatt Regency Almaty Рахат Палас".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность участников и официальных лиц в местах их проживания и проведения соревнования, регистрацию в гостиницах города Алматы иностранных граждан-участников Отборочного турнира и заседания AASF.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить широкое освещение в средствах массовой информации хода подготовки и проведения Отборочного турнира и заседания AASF.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в организации бронирования проездных билетов для участников Отборочного турнира и заседания AASF.
7. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов участникам и официальным лицам Отборочного турнира и заседания AASF по списку, представленному Агентством Республики Казахстан по туризму и спорту.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 сентября 2003 г. N 209
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
Отборочного турнира и заседания AASF
Турлыханов Даулет Болатович    - Председатель Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту,
председатель
Храпунов Виктор Вячеславович   - аким города Алматы, заместитель
Никитинский Евгений Сергеевич  - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по туризму и
спорту, заместитель
Абенов Султан Мурашевич        - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Волков Алексей Юрьевич         - вице-министр иностранных дел
Республики Казахстан
Досжан Ардак Дукенбаевич       - вице-министр культуры, информации
и общественного согласия
Республики Казахстан
Досымбетов Тимур Камалович     - президент Национального
Олимпийского Комитета Республики
Казахстан
Евдошенко Иван Михайлович      - генеральный секретарь Федерации
водных видов спорта Республики
Казахстан (по согласованию)
Крюков Андрей Александрович    - директор ЗАО "Центральный
плавательный бассейн"
(по согласованию)
Крюков Александр Андреевич     - вице-президент Федерации водных
видов спорта Республики Казахстан
(по согласованию)
Лавриненко Юрий Иванович       - первый вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Нуров Наиль Фаридович          - председатель правления АО
"Казспортобеспечение"
(по согласованию)
Отто Иван Иванович             - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан
Срджан Милекович               - генеральный менеджер отеля "Hyatt
Regency Almaty Рахат Палас"
(по согласованию)
Тукиев Серик Адамович          - руководитель Дирекции штатных
национальных команд и спортивного
резерва Агентства Республики
Казахстан по туризму и спорту
Шорманова Назигуль Жакуповна   - директор ЗАО ГК "Отрар"
(по согласованию)