Болгария Республикасының Президенті Георги Пырвановтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 қыркүйектегі N 223-ө өкімі
Қазақстан Республикасы мен Болгария Республикасы арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2003 жылғы 25-27 қыркүйекте Астана және Алматы қалаларында Болгария Республикасының Президентi Георги Пырвановтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2003 жылғы 25-27 қыркүйекте Астана және Алматы қалаларында Болгария Республикасының Президентi Георги Пырвановтың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Болгария Республикасы делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын;
2003 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сапарды және бизнес-форумды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Болгария Республикасының делегациясы мүшелерiнiң әуежайлардағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Болгария Республикасының Президентi Георги Пырвановтың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана және Алматы қалаларының әуежайларына қонуын және олардан ұшып шығуын;
Астана және Алматы қалаларының әуежайларында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Алматы қаласының әкiмi:
Болгария Республикасының Президентi Георги Пырвановтың құрметiне Алматы қаласында қабылдау ұйымдастырсын;
Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасы мен Болгария Республикасының мүдделi мемлекеттiк органдары өкiлдерiнiң, кәсiпкерлерiнiң қатысуымен бизнес-форумды ұйымдастырсын.

О подготовке и проведении официального визита Президента Республики Болгария Пырванова Георги в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 сентября 2003 года N 223-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Болгария и обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президента Республики Болгария Пырванова Георги в Республику Казахстан с 25 по 27 сентября 2003 года в городах Астане и Алматы:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Президента Республики Болгария Пырванова Георги в Республику Казахстан с 25 по 27 сентября 2003 года в городах Астане и Алматы (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов делегации Республики Болгария согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита и бизнес-форума за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов делегации Республики Болгария в
аэропортах, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Республики Болгария Пырванова Георги над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропортах городов Астаны и Алматы;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропортах городов Астаны и Алматы.
5. Акиму города Алматы:
организовать прием в честь Президента Республики Болгария Пырванова Георги в городе Алматы;
совместно с Министерством индустрии и торговли Республики Казахстан организовать бизнес-форум с участием представителей заинтересованных государственных органов, предпринимателей Республики Казахстан и Республики Болгария.

6. Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
7. Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi Болгария Республикасының делегациясын қарсы алу және шығарып салу, Астана және Алматы қалаларының әуежайлары мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
8. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана және Алматы қалаларының әуежайларында Болгария Республикасының Президентiн күтiп алу мен шығарып салу рәсiмiне қатыссын, Қазақстан Республикасы Президентiнiң атынан қабылдау кезiнде концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.
9. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 22 қыркүйектегі
N 223 өкіміне қосымша
Болгария Республикасы ресми делегациясының
мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және оларға
көлiктiк қызмет көрсету жөнiндегi ұйымдастыру
шаралары
1. Болгария Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн (1+11) және бiрге жүретiн адамдарды Астана қаласында "Окан Интерконтиненталь - Астана" қонақ үйiне, Aлматы қаласында "Риджент-Алматы" қонақ үйiне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi қызметкерлерiн "Окан Интерконтиненталь - Астана" және "Риджент-Алматы" қонақ үйлерiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттiк карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
4. Болгария Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелерi үшiн сыйлық және кәдесыйлар сатып алу.
5. Болгария Республикасының делегациясын Астана және Алматы қалаларының әуежайларында күтiп алу және шығарып салу кезiнде шай дастарханын ұйымдастыру.
6. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан Болгария Республикасының Президентi Георги Пырвановтың құрметiне Астана қаласында ресми қабылдау ұйымдастыру.
7. Алматы қаласында Қазақстан Республикасының және Болгария Республикасының iскер топтары өкiлдерiнiң қатысуымен бизнес-форум өткiзуге қажеттi залды, слайд-проекторды, компьютердi, ілеспе аудармаға арналған жабдықтарды, құлақшаларды, микрофондарды жалға алуға және минералдық сусын алуға ақы төлеу.
8. Ресми делегацияның мүшелерiне және бiрге жүретiн адамдарға медициналық қызмет көрсету.

6. Министерству информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
7. Акимам городов Астаны и Алматы обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам делегации Республики Болгария, оформлению аэропортов и улиц городов Астаны и Алматы.
8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Республики Болгария Пырванова Георги в аэропортах городов Астаны и Алматы, организовать концертную программу во время приема от имени Президента Республики Казахстан.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 22 сентября 2003 года N 223
Организационные меры
по размещению, питанию и транспортному обслуживанию
членов официальной делегации Республики Болгария
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Республики Болгария (1+11) и сопровождающих лиц в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана", в городе Алматы в гостинице "Риджент-Алматы".
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Окан Интерконтиненталь-Астана" и "Риджент-Алматы".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием ).
4. Приобретение подарка и сувениров для главы и членов делегации Республики Болгария.
5. Организация чайного стола в аэропортах городов Астаны и Алматы при встрече и проводах делегации Республики Болгария.
6. Организация официального приема от имени Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в честь Президента Республики Болгария Пырванова Георги в городе Астане.
7. Оплата аренды зала, слайд-проектора, компьютера, оборудования для синхронного перевода, наушников, микрофонов и минеральной воды, необходимых для проведения бизнес-форума с участием представителей деловых кругов Республики Казахстан и Республики Болгария в городе Алматы.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации и сопровождающих лиц.