Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне ақпараттық материалдар ұсынудың кестесiн бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 24 қыркүйектегі N 228-ө өкімі. (Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 82-ө Өкімімен)
1. Осы өкiмнiң 1-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне ақпараттық материалдар ұсынудың кестесi бекiтiлсiн.
2. Осы өкiмнiң 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң кейбiр өкiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне ақпараттық материалдар ұсынудың кестесiне сәйкес Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң басшыларына жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 24 қыркүйектегі
N 228 өкіміне 1-қосымша
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне
ақпараттық материалдар ұсынудың
Кестесi
___________________________________________________________________
Р/с  |        Құжаттың атауы         | Ақпараттық материалдар ұсыну
N    |                               |           мерзімдері
|                               |_____________________________
|                               |  Орталық     |  Премьер-
|                               |  атқарушы    |  Министр
|                               |  органдар,   |  Кеңсесінің
|                               |  Ұлттық Банк |  бөлімдері
|                               |  (келісім    |
|                               |  бойынша)    |
___________________________________________________________________
1                  2                      3              4
___________________________________________________________________
1. Күн сайынғы ақпарат
1     Төтенше жағдайлар туралы       Келіп түсуіне   Өңірлік даму
ақпарат                        қарай,          бөлімі,
Төтенше         Қорғаныс және
жағдайлар       құқықтық
жөніндегі       тәртіп бөлімі
агенттік
2     Маңызды хат-хабар              Келіп түсуіне
қарай
3     Қазақстан Республикасының      Келіп түсуіне   Сыртқы
дипломатиялық қатынастары бар  қарай,          байланыстар
елдердегі саяси және           СІМ             бөлімі
экономикалық ахуал туралы
ақпарат
4     Үкімет мүшелерінің жүрген      Министрліктер   Кадр жұмысы
жерлері туралы ақпарат         мен агенттіктер бөлімі
2. Апта сайынғы ақпарат
5     Криминогенді жағдайдың         Әр дүйсенбі     Қорғаныс және
жай-күйі туралы ақпарат        сайын,          құқықтық
ІІМ, Қаржы      тәртіп бөлімі
полициясы
агенттігі мен
Кедендік
бақылау
агенттігі
6     Бағалар мониторингі (инфляция) Бейсенбі,       Жұма,
Статистика      Жиынтық талдау
агенттігі       бөлімі

Об утверждении Графика представления информационных материалов Премьер- Министру Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 сентября 2003 года N 228-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 4 апреля 2006 года N 82-p (R060082)
1. Утвердить График представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему распоряжению.
2. Признать утратившими силу некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему распоряжению.
3. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на руководителей структурных подразделений Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно прилагаемому Графику представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24»сентября 2003 года N 228
График
представления информационных материалов
Премьер-Министру Республики Казахстан
___________________________________________________________________
N !  Наименование !  Срок представления информационных материалов
п/п!   документа   !-----------------------------------------------
!               ! Центральные          !  Отделы
!               ! исполнительные       !  Канцелярии
!               ! органы, Нацбанк      !  Премьер-Министра
!               ! (по согласованию)    !
-------------------------------------------------------------------
1 !       2       !          3           !          4
--------------------------------------------------------------------
1. Ежедневная информация
1  Информация о     По мере                Отдел регионального
чрезвычайной     поступления,           развития,
ситуации         Агентство по ЧС        Отдел обороны и
правопорядка
2  Важная           По мере поступления
корреспонденция
3  Информация о     По мере поступления,   Отдел внешних связей
политической и   МИД
экономической
ситуации в
странах, с
которыми
Республика
Казахстан имеет
дипломатические
отношения
4  Информация о     Министерства и        Отдел кадровой работы
местонахождении  агентства
членов
Правительства
2. Еженедельная информация
5  Информация о     Каждый понедельник,   Отдел обороны и
состоянии        МВД, Агентство        правопорядка
криминогенной    финансовой полиции и
обстановки       Агентство таможенного
контроля
6  Мониторинг цен   Четверг,              Пятница, Сводный
(инфляция)       Статагентство         аналитический отдел

7     Маусымдық сипаттағы жедел      1 сәуірден      Өңірлік даму
ақпарат (ОЭК, егіс науқаны,    бастап          бөлімі,
астық жинау, қысқа әзірлік     1 қарашаға      Өндірістік сала
және т.б. туралы)              дейін, әр       және
дүйсенбіде,     инфрақұрылым
Энергетикамині, бөлімі
Ауылшармині
8     Апта ішіндегі баспасөз шолу                    Дүйсенбі,
Премьер-
Министрдің
баспасөз
қызметі
3. Он күн сайынғы ақпарат
9     Төлемдер түрлері, өңірлер      Келесі          Келесі
және болжамды көрсеткіштердің  онкүндіктің     онкүндіктің
орындалмауы бөлінісінде        2-күні,         3-күні,
мемлекеттік кірістердің түсуі  Қаржыминінің    Экономика
туралы деректер                Салық комитеті  бөлімі
4. Ай сайынғы ақпарат
10    Салық және бюджетке төленетін  Келесі айдың    10-күніне ай
басқа да міндетті төлемдер     8-күні,         сайынғы талдау,
түсімдерінің сомалары және     Қаржыминінің    Экономика
олар жөніндегі 1 күнгі         Салық комитеті  бөлімі
жай-күй бойынша бересілер
туралы жедел есеп
11    Елдегi қылмыстық жағдай мен    Келесi айдың    Келесi айдың
заңдылықтың жай-күйi туралы    20-күнi,        23-күні,
ақпарат                        IIM, Бас        Қорғаныс және
прокуратура     құқықтық
(келiсiм        тәртіп бөлімі
бойынша)
12    Мемлекеттiң әлеуметтiк-        Келесi айдың    Келесi айдың
экономикалық дамуының          15-күні,        17-күні.
қорытындылары туралы ақпарат   Статистика      Жиынтық талдау
агенттiгi       бөлiмi
13    Еңбек рыногындағы ахуал және   Келесi айдың    Экономика
қоғамдық жұмыстарды            15-күнi,        бөлімі
ұйымдастыру туралы ақпарат     Еңбекминi
14    Кеңсе бойынша бос қызмет                       Әр айдың
орындары мен Үкiмет                            15-күнi,
тағайындайтын лауазымдар                       Кадр жұмысы
бойынша орталық атқарушы                       бөлiмi
органдардың бос қызмет
орындары туралы деректер
15    Президент пен Премьер-                         Әр айдың
Министрдiң қатысуымен                          1-күнi,
өтетiн алдағы айға арналған                    Премьер-
iс-шаралардың жиынтық жоспары                  Министрдiң
Хатшылығы
16    Парламенттiң қарауындағы заң                   Әр айдың
жобаларының тiзбесi                            1-күнi,
Үкiметтiң
Парламенттегi
Өкiлдiгi
17    Заң жобалау жұмыстары          Әр айдың        Әр айдың
жоспарының орындалу барысы     1-күні,         10-күні,
туралы ақпарат                 Әдiлетминi      Заң бөлiмi
18    Ұлттық мерекелерiне орай       Алдыңғы айдың   Ағымдағы айдың
құттықтау хаттарын (жедел-     20-күнi,        1-күні,
хаттар) жолдау  жоспарланған   CIM             Премьер-
елдердiң тiзбесi                               Министрдiң
Хатшылығы
19    Есептi кезеңдегi нақты         Келесi айдың    Экономика
берiлген кедендiк жеңiлдiктер  15-күні,        бөлімі
көлемi туралы ақпарат          Кедендік
бақылау
агенттігі
20    Қаржыминiнiң Мемлекеттік мүлiк Келесi айдың    Экономика
және жекешелендiру комитетi    3-күні,         бөлімі
есебiнiң барлық түрлерiнiң     Қаржыминiнiң
жай-күйi туралы 1-күнгi        Мемлекеттiк
деректер                       мүлiк және
жекешелендiру
комитетi
21    Мемлекеттiк бюджеттiң          Есептi айдан    Экономика
атқарылуы туралы есеп          кейiнгi айдың   бөлiмi
20-күнi,
Қаржыминi
22    "Бюджет тапшылығын             Есептi айдан    Экономика
қаржыландыру" бөлiмiн ашып     кейiнгi айдың   бөлiмi
жаза отырып, республикалық     15-күнi,
бюджеттiң атқарылуы туралы     Қаржыминi
есеп
23    Жергiлiктi бюджеттердiң        Келесi айдың    Келесi айдың
есебiнен ұсталатын             5-күнi,         10-күнi,
мекемелердiң жалақы төлеу      Қаржыминi       Экономика
жөнiндегi берешектерiнiң                       бөлiмi
жай-күйi туралы ақпарат
24    Жергiлiктi бюджеттiң атқарылуы Есептi айдан    Экономика
туралы есеп (жиынтық және      кейiнгi айдың   бөлiмi
облыстар, Астана, Алматы       20-күнi,
қалалары бөлiнiсiнде)          Қаржыминi
25    Республикалық бюджеттен        Келесi айдың    Экономика
субвенциялар сомасының нақты   15-күні,        бөлiмi
бөлiнуi және республикалық     Қаржыминi
бюджетке облыстар
бөлiнiсiндегi бюджеттiк
алымдар сомасының нақты түсiмi
туралы есеп (болжамды
мақсаттар мен нақты атқарылуы)
26    Республикалық бюджеттен        Келесi айдың    Экономика
жергiлiктi бюджеттерге         15-күні,        бөлiмi
бюджеттiк несиелер бөлу,       Қаржыминi
оларды өтеу мерзiмi мен
өтелмеген қалдықтар туралы
есеп
27    Екiншi деңгейдегi банктердiң   Келесi айдың    Экономика
халық ақшасын тартуы туралы    25-күні,        бөлiмi
және екiншi деңгейдегi         Ұлттық Банк
банктердің экономиканың нақты  (келiсiм
секторына, соның iшiнде шағын  бойынша)
кәсiпкерлік субъектiлерiне
кредит беру көлемi туралы
ақпарат
28    Қордан қаражат бөлу туралы     Келесi айдың    Экономика
Yкiметтiң әрбiр шешiмi бойынша 5-күні,         бөлiмi
Yкiметтiң тиiсті жылға         Қаржыминi
арналған резервтiк қорының
қаражатын пайдалану туралы
ақпарат (құпия)
29    Республикалық бюджет қаражаты  Келесi айдың    Экономика
есебiнен зейнетақылар мен      5-күні,         бөлiмi,
жәрдемақыларды төлеу туралы,   Еңбекминi       Өңiрлiк даму
зейнетақы мен жәрдемақы                        бөлiмi
алушылардың саны және оларды
төлеу (облыстар бөлiнiсiнде)
туралы ақпарат
30    Республикалық бюджет eceбінен  Есептi айдан    Экономика
ұсталатын мемлекеттiк          кейінгі         бөлiмi
мекемелерде жалақы төлеу       екінші айдың
жөнiндегi берешектiң жай-күйі  1-күні,
туралы ақпарат                 Қаржыминi
31    Салалар бойынша және өңiрлер   Келесi айдың    Өндірістік
бөлінiсiнде шағын кәсiпкерлiк  23-күнi,        сала және
субъектiлерiне, фермерлiк      Ұлттық Банк     инфрақұрылым
шаруашылықтарға берiлген       (келiсiм        бөлімі,
кредиттер туралы ақпарат       бойынша)        Өңірлік даму
бөлімі,
Экономика
бөлімі
32    Тiркелген мемлекеттiк емес     Келесi айдың    Келесi айдың
жинақтаушы зейнетақы қорлары,  15-күнi,        20-күнi,
олардың жарғылық қорларының    Ұлттық Банк     Экономика
мөлшерi, азаматтардың саны,    (келiсiм        бөлімі
сақтандыру жарналарының        бойынша)
көлемi туралы ақпарат
33    Өңірлер бөлiнiсiнде бюджеттен  Есептi айдан    Экономика
өтелген және өтеуге жататын    кейiнгi айдың   бөлімі
ҚҚС сомасы туралы ақпарат      10-күнi,
Қаржыминiнiң
Салық комитетi

7  Оперативная      С 1 апреля до         Отдел регионального
информация       1 ноября, каждый      развития,
сезонного        понедельник,          Отдел производственной
характера        Минэнерго,            сферы и инфраструктуры
(о ТЭК, ходе     Минсельхоз
посевной
кампании,
уборке урожая,
подготовке к
зиме и т.д.)
8  Обзор прессы                           Понедельник,
за неделю                              Пресс-служба Премьер-
Министра Республики
Казахстан
3. Ежедекадная информация
9  Данные о         2-й день последующей  3-й день последующей
поступлении      декады, Налоговый     декады,
государственных  комитет Минфина       Экономический отдел
доходов в
разрезе видов
платежей,
регионов,
неисполнении
прогнозных
показателей
4.Ежемесячная информация
10  Срочный отчет    8-го числа            Помесячный анализ на
о суммах         последующего месяца,  10-е число,
поступлений      Налоговый комитет     Экономический отдел
налогов и других Минфина
обязательных
платежей в
бюджет и
недоимки по ним
по состоянию на
1 число
11  Информация       20-го числа           23-го числа
о состоянии      последующего месяца,  последующего месяца,
преступности     МВД, Генпрокуратура   Отдел обороны и
и законности     (по согласованию)     правопорядка
в стране
12  Информация       15-го числа           17-го числа
об итогах        последующего месяца,  последующего месяца,
социально-       Статагентство         Сводный аналитический
экономического                         отдел
развития
государства
13  Информация о     15-го числа           Экономический отдел
ситуации на      последующего месяца,
рынке труда и    Минтрудсоцзащиты
организации
общественных
работ
14  Данные о                               15-го числа каждого
вакансиях по                           месяца,
Канцелярии и                           Отдел кадровой работы
вакансиях в
центральных
исполнительных
органах по
должностям,
назначаемым
Правительством
15  Сводный план                           1-го числа каждого
мероприятий на                         месяца, Секретариат
предстоящий                            Премьер-Министра
месяц с участием
Президента и
Премьер-Министра
16  Перечень                               1-го числа каждого
законопроектов,                        месяца, Представительство
находящихся на                         Правительства в
рассмотрении                           Парламенте
Парламента
17  Информация о     1-го числа            10-го числа каждого
ходе выполнения  каждого месяца,       месяца,
Плана законо-    Минюст                Юридический отдел
проектных работ
18  Перечень стран,  20-го числа           1-го числа текущего
в которые плани- предыдущего месяца,   месяца, Секретариат
руется направить МИД                   Премьер-Министра
поздравительные
письма (теле-
граммы) по
случаю нацио-
нальных празд-
ников
19  Информация об    15-го числа           Экономический отдел
объеме факти-    последующего месяца,
чески предос-    Агентство таможенного
тавленных тамо-  контроля
женных льгот за
отчетный период
20  Данные о сос-    3-го числа            Экономический отдел
тоянии всех      последующего месяца,
видов счетов     Комитет госимущества
Комитета гос-    и приватизации
имущества и      Минфина
приватизации
Минфина на 1-е
число
21  Отчет об испол-  20-го числа месяца,   Экономический отдел
нении государ-   следующего за
ственного        отчетным, Минфин
бюджета
22  Отчет об испол-  15-го числа месяца,   Экономический отдел
нении республи-  следующего за
канского бюджета отчетным, Минфин
с расшифровкой
раздела "Финан-
сирование
дефицита бюджета"
23  Информация       5-го числа            10-го числа
о состоянии      последующего месяца,  последующего месяца,
задолженности по Минфин                Экономический отдел
выплате заработ-
ной платы учреж-
дениями, содер-
жащимися за счет
местных бюджетов
24  Отчет об испол-  20-го числа месяца,   Экономический отдел
нении местного   следующего за
бюджета (свод-   отчетным, Минфин
ного и в разрезе
областей,
городов Астаны,
Алматы)
25  Отчет о факти-   15-го числа           Экономический отдел
ческом выделе-   последующего месяца,
нии из республи- Минфин
канского бюджета
сумм субвенций
и фактическом
поступлении в
республиканский
бюджет сумм
бюджетных изъя-
тий в разрезе
областей (прог-
нозные назначе-
ния и фактичес-
кое исполнение)
26  Отчет о выделе-  15-го числа           Экономический отдел
нии бюджетных    последующего месяца,
ссуд из респуб-  Минфин
ликанского
бюджета местным
бюджетам, сроках
их погашения и
непогашенных
остатках
27  Информация о     25-го числа           Экономический отдел
привлечении      последующего месяца,
денег населения  Нацбанк
банками второго  (по согласованию)
уровня и об
объеме кредито-
вания реального
сектора эконо-
мики банками
второго уровня,
в том числе
субъектов малого
предприниматель-
ства
28  Информация об    5-го числа           Экономический отдел
использовании    последующего месяца,
средств резерв-  Минфин
ного фонда
Правительства
на соответст-
вующий год по
каждому решению
Правительства
о выделении
средств из фонда
(секретно)
29  Информация о     5-го числа           Экономический отдел,
выплате пенсий   последующего месяца, Отдел регионального
и пособий за     Минтрудсоцзащиты     развития
счет средств
республиканского
бюджета, о чис-
ленности полу-
чателей и вып-
лате пенсий и
пособий
(в разрезе
областей)
30  Информация о     1-ое число второго    Экономический отдел
состоянии        месяца, следующего
задолженности    за отчетным, Минфин
по выплате
заработной
платы в госу-
дарственных
учреждениях,
содержащихся за
счет республи-
канского бюджета
31  Информация       23-го числа           Отдел производственной
о кредитах,      последующего месяца,  сферы и инфраструктуры,
выданных субъек- Нацбанк               Отдел регионального
там малого пред- (по согласованию)     развития,
принимательства,                       Экономический отдел
фермерским
хозяйствам по
отраслям и в
разрезе регионов
32  Информация о     15-го числа           20-го числа
зарегистрирован- последующего месяца,  последующего месяца,
ных негосударст- Нацбанк               Экономический отдел
венных нако-     (по согласованию)
пительных пен-
сионных фондах,
размерах их
уставных фондов,
количестве
граждан, объеме
страховых взносов
33  Информация о     10-го числа месяца,   Экономический отдел
возмещенных и    следующего за
подлежащих воз-  отчетным,
мещению из бюд-  Налоговый комитет
жета сумм НДС в  Минфина
разрезе регионов

5. Тоқсан сайынғы ақпарат
34    1) Қазақстан Республикасы      Есептi          Жиынтық талдау
Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға  тоқсаннан       бөлiмi,
арналған бағдарламасын iске    кейiнгі айдың   Экономика
асыру жөнiндегi iс-шаралар     15-күнi,        бөлiмi,
жоспарының орындалу барысы     Экономикаминi   Өңiрлiк даму
туралы ақпарат                                 бөлiмi,
2) Қазақстан Республикасы                      Өндiрiстiк сала
Үкiметiнiң 2003-2006 жылдарға                  және
арналған бағдарламасының                       инфрақұрылым
орындалу барысы туралы                         бөлімі,
талдамалы ақпарат                              Заң бөлімi,
Қорғаныс және
құқықтық тәртiп
бөлiмi, Сыртқы
байланыстар
бөлiмi, Кадр
жұмысы бөлiмi,
Әлеуметтiк-
мәдени даму
бөлiмi
35    Мемлекеттiк мүлiктi            Есептi          Өндiрiстiк
жекешелендiру туралы есеп      тоқсаннан       сала және
кейiнгi айдың   инфрақұрылым
25-күнi,        бөлiмi
Қаржыминiнiң
Мемлекеттiк
мүлiк және
жекешелендiру
комитетi
36    Салауатты өмiр салты үшiн      Тоқсаннан       Әлеуметтiк-
қоғамдық науқан жүргiзу        кейiнгi         мәдени даму
туралы ақпарат (облыстар       айдың 5-күнi,   бөлiмi
бөлiнiсiнде)                   Ақпаратминi,
Денсаулықминi,
Турспорт
агенттiгі
37    Тұрғын үй құрылысы             Есептi          Өндiрiстiк
бағдарламасын iске асыру       тоқсаннан       сала және
туралы ақпарат (облыстар       кейiнгi айдың   инфрақұрылым
бөлiнiсiнде)                   25-күнi,        бөлiмi,
Индустрияминi   Өңiрлiк даму
бөлiмi,
Жиынтық талдау
бөлiмi
38    Тексерудiң салалық бағыты,     Тоқсан сайын,   Экономика
тексерiлген мекемелердiң саны, есептi          бөлiмi,
анықталған және өтелген        тоқсаннан       Жиынтық талдау
нұқсанның, мақсатсыз           кейiнгi айдың   бөлiмi
шығыстардың және басқалардың   15-күнi,
сомасы туралы ақпарат          Қаржыминi
39    Көлiк түрлерi мен елдер        Тоқсан          Экономика
бөлiнiсiнде транзиттiк         аяқталғаннан    бөлiмi
тауарларды кедендік ресiмдеу   кейiнгi айдың
үшiн алынған кедендiк алымдар  20-күнi,
туралы мәлiметтер              Кедендік бақылау
агенттігі
40    Үкiмет мүшелерiнiң,            Тоқсан          Сыртқы
агенттiктер, комитеттер        аяқталғаннан    байланыстар
төрағаларының және олардың     кейінгі         бөлiмi
орынбасарларының шетелдік      10-күні,
iссапарларға арналған          СІМ
шығыстары туралы ақпарат
41    Балалардың мектепке толық      Тоқсан          Өңiрлiк даму
баруын қамтамасыз ету туралы   аяқталғаннан    бөлiмi және
ақпарат (облыстар бөлінiсiнде) кейiнгi 5-күнi, Әлеуметтiк-
Бiлiмминi       мәдени даму
бөлiмi
42    Басқаруға инвесторларға        Тоқсан          Тоқсан
берiлген (немесе сатылған)     аяқталғаннан    аяқталғаннан
кәсiпорындар бойынша басқаруға кейiнгi         кейiнгi
берiлгенге немесе сатылғанға   20-күнi,        23-күнi,
дейiн ұқсас көрсеткiштермен    Қаржыминiнiң    Экономика
салыстырғанда өсiм             Салық комитетi  бөлiмi
қорытындыларымен салық түрлерi
бойынша салықтардың тоқсан
сайынғы серпiнi
43    Облыстар бойынша iрi           Тоқсан          Экономика
кәсiпорындардан түскен роялти  аяқталғаннан    бөлiмi
түсiмдерi туралы тоқсан        кейiнгi
сайынғы есеп                   20-күнi,
Қаржыминiнiң
Салық комитетi
44    Республикадағы бағалы қағаздар Тоқсан          Экономика
рыногының жай-күйi туралы      аяқталғаннан    бөлiмi
ақпарат                        кейiнгi 25-күнi,
Ұлттық Банк
(келiсiм
бойынша)
45    Мемлекеттік мүліктi басқару    Тоқсан          Өндірiстiк
жөнiндегi жұмыстың жай-күйi    аяқталғаннан    сала және
туралы                         кейiнгi         инфрақұрылым
20-күнi,        бөлiмi
Қаржыминiнiң
Мемлекеттiк
мүлiк және
жекешелендiру
комитетi
46    Үкiметтiк борышты (сыртқы      Тоқсан          Экономика
және ішкі) және мемлекет       аяқталғаннан    бөлiмi
кепілдік берген борышты        кейiнгi
өтеудiң және оған қызмет       25-күнi,
көрсетудің жай-күйi туралы     Қаржыминi
eceп (құпия)
47    Жергілiктi атқаруды            Тоқсан          Экономика
органдардың борышын өтеудiң    аяқталғаннан    бөлiмi
және оған қызмет көрсетудiң    кейiнгi
жай-күйi туралы есеп           25-күнi,
Қаржыминi
48    Шоғырландырма төлем            Тоқсан сайын,   Экономика
теңгерiмiнiң жай-күйi туралы   алдын ала       бөлімі
ақпарат                        деректер -
есептi
тоқсаннан
кейiнгi
30-күні
(талдамалы
ұсыну).
Есептi
деректер -
есептi
кезеңнен
кейiнгi
90-күні
(талдамалы
және
стандартты
ұсыну),
Ұлттық Банк
(келiсiм
бойынша)
49    Халықтың денсаулығы мен        Тоқсан          Әлеуметтiк-
денсаулық сақтаудың негiзгi    аяқталғаннан    мәдени даму
көрсеткіштерi туралы ақпарат   кейiнгi         бөлiмi және
(облыстар бөлiнiсiнде)         20-күнi,        Өңiрлiк даму
Денсаулықминi   бөлiмi
50    N 1-П нысанды инвестициялық    Есептi          Экономика
жобаларды iске асыру туралы    тоқсаннан       бөлiмi,
ақпарат (облыстар бөлiнiсiнде) кейiнгi айдың   Өңiрлiк даму
30-күнi,        бөлiмi,
Индустрия.      Өндiрiстiк
минiнiң         сала және
инвестициялар   инфрақұрылым
жөнiндегi       бөлiмi
комитеті
51    Минералдық-шикiзат кешенiндегi Есептi          Өңiрлiк даму
инвестициялық қызметтiң        тоқсаннан       бөлiмi,
жай-күйi туралы ақпарат        кейiнгi айдың   Өндiрiстiк
(облыстар бөлiнiсiнде)         25-күнi,        сала және
Энергетикаминi, инфрақұрылым
облыстардың,    бөлiмi
Астана және
Алматы
қалаларының
әкiмдерi
52    Орталық атқарушы органдар      Тоқсан          Тоқсан
басшыларының республика        аяқталғаннан    аяқталғаннан
өңiрлерiнде болуы туралы       кейiнгi         кейiнгi
ақпарат                        5-күнi,         10-күнi,
Министрлiктер   Кадр
мен агенттiктер жұмыстары
бөлiмi
53    Криминогендiк мәселелерді      Тоқсан          Қорғаныс және
Үкiметтiң отырысында қарау     аяқталғаннан    құқықтық
жөнiнде ұсыныстар енгiзе       кейінгі         тәртiп
отырып, криминогендiк          20-күнi,        бөлiмi
ахуалы неғұрлым күрделi        ІІМ
облыстар бойынша
кеңейтiлген ақпарат
54    Қазақстан Республикасының      Тоқсан          Қорғаныс және
аумағында болған төтенше       аяқталғаннан    құқықтық
жағдайлар фактiлерiн талдау    кейінгі         тәртiп
15-күнi,        бөлiмi
Төтенше
жағдайлар
жөнiндегi
агенттiгi
55    Қазақстан Республикасында      Тоқсан          Өндiрiстiк
шағын бизнестi дамыту          аяқталғаннан    сала және
мониторингiнiң деректерi       кейінгі         инфрақұрылым
15-күні,        бөлiмi,
Статистика      Жиынтық талдау
агенттiгi       бөлiмi
56    Қазақстан Республикасында      Тоқсан          Өндiрiстiк
шағын бизнестi дамыту туралы   аяқталғаннан    сала және
талдамалы баяндама             кейінгі         инфрақұрылым
30-күнi,        бөлiмi,
Индустрия.      Жиынтық талдау
минiнiң         бөлiмi
шағын бизнестi
қолдау
жөнiндегі
комитетi
57    Мемлекеттiк сатып алу туралы   Есептi          Экономика
ақпарат                        тоқсаннан       бөлімі
кейiнгi екiншi
айдың 15-күнi,
Мемсатыпалу
агенттігі
58    Қазақстан Республикасының      Есептi          Қорғаныс және

5. Ежеквартальная информация
34  1) информация о  15-го числа месяца,   Сводный аналитический
ходе выполнения  следующего за         отдел,
Плана мероприя-  отчетным кварталом,   Экономический отдел,
тий по реализа-  Минэкономики          Отдел регионального
ции Программы                          развития, Отдел
Правительства                          производственной сферы
Республики                             и инфраструктуры,
Казахстан на                           Юридический отдел,
2003-2006 гг.                          Отдел обороны и право-
2) аналитическая                       порядка, Отдел внешних
информация о                           связей, Отдел кадровой
ходе выполнения                        работы, Отдел социально-
Программы Прави-                       культурного развития
тельства Респуб-
лики Казахстан
на 2003-2006 гг.
35  Отчет о привати- 25-го числа месяца,   Отдел производственной
зации государст- следующего за         сферы и инфраструктуры
венного          отчетным кварталом,
имущества        Комитет госимущества
и приватизации
Минфина
36  Информация       5-го числа            Отдел социально-
о проведении     последующего за       культурного развития
общественной     кварталом месяца,
кампании за      Мининформации,
здоровый образ   Минздрав,
жизни (в разрезе Спортагентство
областей)
37  Информация о     25-го числа месяца,   Отдел производственной
реализации прог- следующего за         сферы и инфраструктуры,
раммы жилищного  отчетным кварталом,   Отдел регионального
строительства    Мининдустрии          развития, Сводный
(в разрезе                             аналитический отдел
областей)
38  Информация об    Ежеквартально,        Экономический отдел,
отраслевом       15-го числа месяца,   Сводный аналитический
направлении      следующего за         отдел
проверок, коли-  отчетным кварталом,
честве охвачен-  Минфин
ных проверками
учреждений,
сумм выявленного
и возмещенного
ущерба, нецелевых
расходов и пр.
39  Сведения о       20-го числа, после    Экономический отдел
таможенных сбо-  окончания квартала,
рах, полученных  Агентство таможенного
за таможенное    контроля
оформление тран-
зитных товаров в
разрезе видов
транспорта и
стран
40  Информация о     10-го числа, после    Отдел внешних связей
расходах на      окончания квартала,
зарубежные       МИД
командировки
членов Прави-
тельства,
председателей
агентств,
комитетов и их
заместителей
41  Информация об    5-го числа, после     Отдел регионального
обеспечении      окончания квартала,   развития и Отдел
полной посещае-  Минобразования        социально-культурного
мости детьми                           развития
школ (в разрезе
областей)
42  Ежеквартальная   20-го числа, после    23-го числа, после
динамика нало-   окончания квартала,   окончания квартала,
гов по видам с   Налоговый комитет     Экономический отдел
нарастающим      Минфина
итогом по пред-
приятиям, пере-
данным в управ-
лении (или
проданным)
инвесторам, в
сравнении с
аналогичными
показателями
до передачи в
управление или
продажи
43  Ежеквартальный   20-го числа, после    Экономический отдел
отчет о поступ-  окончания квартала,
лении роялти от  Налоговый комитет
крупных пред-    Минфина
приятий по
областям
44  Информация о     25-го числа, после    Экономический отдел
состоянии рынка  окончания квартала,
ценных бумаг в   Нацбанк
республике       (по согласованию)
45  О состоянии      20-го числа, после    Отдел производственной
работы по        окончания квартала,   сферы и инфраструктуры
управлению       Комитет госимущества
госимуществом    и приватизации
Минфина
46  Отчет о состоя-  25-го числа, после    Экономический отдел
нии, погашении   окончания квартала,
и обслуживании   Минфин
правительствен-
ного долга
(внешнего и
внутреннего) и
гарантированного
государством
долга (секретно)
47  Отчет о состоя-  25-го числа, после    Экономический отдел
нии, погашении   окончания квартала,
и обслуживании   Минфин
долга местных
исполнительных
органов
48  Информация о     Ежеквартально,        Экономический отдел
состоянии консо- предварительные
лидированного    данные - на 30-й
платежного       день после отчетного
баланса          квартала (аналити-
ческое представление).
Отчетные данные -
на 90-й день после
отчетного периода
(аналитическое и
стандартное
представление),
Нацбанк
(по согласованию)
49  Информация об    20-го числа, после    Отдел социально-
основных показа- окончания квартала,   культурного развития
телях здоровья   Минздрав              и Отдел регионального
населения и                            развития
здравоохранения
(в разрезе облас-
тей)
50  Информация о     30-го числа месяца,   Экономический отдел,
реализации       следующего за         Отдел регионального
инвестиционных   отчетным кварталом,   развития, Отдел
проектов         Комитет по инвести-   производственной сферы
ф. N 1-П         циям Мининдустрии     и инфраструктуры
(в разрезе
областей)
51  Информация о     25-го числа месяца,   Отдел регионального
состоянии        следующего за         развития,
инвестиционной   отчетным кварталом,   Отдел производственной
деятельности в   Минэнерго, акимы      сферы и инфраструктуры
минерально-      областей, городов
сырьевом ком-    Астаны, Алматы
плексе (в раз-
резе областей)
52  Информация о     5-го числа, после     10-го числа, после
посещении регио- окончания квартала,   окончания квартала,
нов республики   министерства и        Отдел кадровой работы
руководителями   агентства
центральных
исполнительных
органов
53  Расширенная      20-го числа, после    Отдел обороны и
информация по    окончания квартала,   правопорядка
областям с наи-  МВД
более сложной
криминогенной
обстановкой с
внесением пред-
ложений по рас-
смотрению дан-
ных вопросов
на заседании
Правительства
54  Анализ фактов    15-го числа, после    Отдел обороны и
чрезвычайных     окончания квартала,   правопорядка
ситуаций,        Агентство по ЧС
происшедших на
территории
Республики
Казахстан
55  Данные монито-   15-го числа, после    Отдел
ринга развития   окончания квартала,   производственной
малого бизнеса   Статагентство         сферы и
в Республике                           инфраструктуры,
Казахстан                              Сводный
аналитический
отдел
56  Аналитический    30-го числа, после    Отдел
доклад о разви-  окончания квартала,   производственной
тии малого биз-  Комитет по поддержке  сферы и
неса в Республи- малого бизнеса        инфраструктуры,
ке Казахстан     Мининдустрии          Сводный
аналитический
отдел
57  Информация о     15-го числа второго   Экономический
государственных  месяца, следующего    отдел
закупках         за отчетным кварталом,
Агентство по госза-
купкам
58  Информация о     15-го числа месяца,   Отдел обороны и
ходе реализации  следующего за         и правопорядка
Плана мероприя-  отчетным кварталом,
тий по реализа-  Минэкономики
ции Стратегии
национальной
безопасности
Республики
Казахстан на

1999-2005 жылдарға арналған    тоқсаннан       құқықтық
Ұлттық қауiпсiздiк             кейiнгi айдың   тәртiп
стратегиясын iске асыру        15-күнi,        бөлiмi
жөнiндегi Iс-шаралар           Экономикаминi
жоспарының iске асырылу
барысы туралы ақпарат (құпия)
59    Қазақстан Республикасының      Есептi          Экономика
2001-2005 жылдарға арналған    тоқсаннан       бөлімі
Экономикалық қауiпсiздiк       кейiнгi айдың
стратегиясын iске асыру        20-күні
жөнiндегi iс-шаралар           Экономикаминi
жоспарының iске асырылу
барысы туралы ақпарат (құпия)
60    Банк жүйесiнiң жай-күйi туралы Тоқсан          Экономика
ақпарат                        аяқталғаннан    бөлiмi
кейiнгі
25-күнi,
Ұлттық Банк
(келiсiм
бойынша)
6. Жарты жылдық ақпарат
61    Мемлекеттiк материалдық        Есептi жылдың   Қорғаныс және
резервтер жөнiңдегi            20 шiлдесi мен  құқықтық тәртiп
агенттiктiң есебi, оның        келесi жылдың   бөлiмi
ішінде мемлекеттік резервтер   20 ақпаны,
(N 11 нысан), жұмылдыру        Мемматрезерв
резервтерi (N 12 нысан)        агенттігі
жөнiндегi есебi (құпия)
62    Қазақстан Республикасының      Келесi жылдың   Әлеуметтік-
ғылыми-техникалық саладағы     15 шiлдесi мен  мәдени даму
2030 жылға дейiнгi даму        15 ақпаны,      бөлiмi,
стратегиясын iске асырудың     Бiлiмминi,      Жиынтық талдау
барысы туралы ақпарат          Индустрияминi   бөлiмi
63    Көші-қон жөнiндегi және        Келесi жылдың   Әлеуметтiк-
демографиялық ахуал туралы     15 шiлдесi мен  мәдени даму
ақпарат                        15 ақпаны,      бөлiмi
Көшi-қон және
демография
жөнiндегi
агенттiк
64    Азаматтарды мерзiмдi әскери    Шақыру          Қорғаныс және
қызметке кезектi шақыру        қорытындылары   құқықтық тәртiп
қорытындылары туралы           бойынша         бөлiмi
жиынтық баяндама (құпия)       15 шiлде
және 15 ақпан,
Қорғанысминi
65    Қазақстан Республикасының      Есептi жылдың   Қорғаныс және
2002-2005 жылдарға арналған    20 шiлдесi және құқықтық тәртiп
жұмылдыру жоспарын iске        келесi жылдың   бөлiмi
асыру жөнiндегi Iс-шаралар     20 қаңтары,
жоспарының iске асырылу        Экономикаминi
барысы туралы ақпарат (құпия)
7. Жыл сайынғы ақпарат
66    1) Кезектi қаржы жылына        1) бюджеттi     Экономика
арналған республикалық бюджет  Парламентке     бөлiмi
туралы не оған өзгерiстер      ұсыну кезiнде;
енгiзу туралы Заң жобасын      2) Парламент
үкіметке енгiзген кезде        бюджеттi
мiндеттi түрде талдау ақпараты бекiткеннен
берiледi (кiрiстердiң, алынған кейiнгi екi
ресми трансферттердің,         апталық
кредиттерді қайтарудың,        мерзiмде
шығындардың, кредиттердiң,     нақтыланған,
бюджет тапшылығын              Экономикамині
қаржыландырудың әрбiр түрi
бойынша есептемелер);

1999-2005 гг.
(секретно)
59  Информация о      20-го числа месяца,  Экономический
ходе реализации   следующего за        отдел
Плана мероприя-   отчетным кварталом,
тий по реализа-   Минэкономики
ции Стратегии
экономической
безопасности
Республики
Казахстан на
2001-2005 гг.
(секретно)
60  Информация о      25-го числа, после   Экономический
состоянии         окончания квартала,  отдел
банковской        Нацбанк (по
системы           согласованию)
6. Полугодовая информация
61  Отчетность        20-го июля           Отдел обороны и
Агентства по      отчетного года и     правопорядка
госматрезервам,   20-го февраля
в том числе по    следующего года,
государственным   Агентство по
резервам          госматрезервам
(ф. N 11), моби-
лизационным
резервам (ф. N 12)
(секретно)
62  Информация о      15 июля и            Отдел социально-
ходе реализации   15 февраля           культурного развития,
стратегии разви-  следующего года,     Сводный аналитический
тия Республики    Минобразования,      отдел
Казахстан до      Мининдустрии
2030 г. в научно-
технической сфере
63  Информация по     15 июля и            Отдел социально-
миграции и о      15 февраля           культурного развития,
демографической   следующего года,
ситуации          Агентство по
миграции и
демографии
64  Сводный доклад    15 июля и            Отдел обороны и
об итогах оче-    15 февраля по        правопорядка
редного призыва   итогам призыва,
граждан на сроч-  Минобороны
ную военную
службу (секретно)
65  Информация о      20 июля              Отдел обороны и
ходе реализации   отчетного года и     правопорядка
Плана мероприя-   20 января следующего
тий по реализа-   года, Минэкономики
ции Мобилизацион-
ного плана
Республики
Казахстан на
2002-2005 годы
(секретно)
7. Ежегодная информация
66  1) при внесении  1) при представлении  Экономический отдел
в Правительство  бюджета в Парламент;
проекта Закона   2) уточненный в
о республикан-   двухнедельный срок
ском бюджете на  после утверждения
очередной финан- бюджета Парламентом,
совый год либо   Минэкономики
о внесении изме-
нений в него в
обязательном
порядке пред-
ставляется
аналитическая
информация
(расчеты по
каждому виду
доходов, полу-
ченных официаль-
ных трансфертов,
возврата креди-
тов, затрат,
кредитов,
финансирования,
дефицита
бюджета);

2) республикалық бюджетке      1) бюджеттi
бюджеттік алулар мен           Парламентке
республикалық бюджеттен        ұсыну кезiнде;
субвенциялардың мөлшерiн       2) Парламент
реттеу мен анықтау жоспарын    бюджеттi
жасаған кезде қабылданған      бекiткеннен
әрбiр облыс бойынша көлемдi    кейiнгi екi
көрсеткiштер;                  апталық
мерзiмде
нақтыланған,
Экономикамині
3) болжамның бекiтiлген        1) бюджеттi
бюджеттен ауытқуына факторлар  Парламентке
бойынша талдау жасай отырып,   ұсыну кезiнде;
тиiстi жылға арналған          2) Парламент
бюджеттің жобасына есептеулер  бюджеттi
(бюджетке түсiмдердің түрлерi, бекiткеннен
шығыстар, функциялары бойынша  кейiнгi екi
және т.б.)                     апталық
мерзiмде
нақтыланған,
Экономикамині
67    Қазақстан Республикасының      Келесi жылдың   Қорғаныс және
жұмылдыру дайындығының         15 наурызы,     құқықтық тәртiп
жай-күйi жөнiнде жиынтық       Қорғанысминi    бөлімі
баяндама (құпия)
68    Шет елдермен ынтымақтастық     Келесi жылдың   Сыртқы
жөнiндегi үкіметаралық         10 қаңтары,     байланыстар
комиссиялардың жұмысы          СIМ,            бөлiмi
туралы ақпарат                 Комиссиялардың
тең төрағалары
69    Қазақстан Республикасы         Келесi жылдың   Сыртқы
қатысушысы болып табылатын     10 қаңтары,     байланыстар
халықаралық шарттар мен        СIМ             бөлiмi
келiсiмдерiн орындалу барысы
туралы ақпарат
70    Облыстардың әлеуметтiк-        Келесi жылдың   Өңiрлiк даму
экономикалық паспорттары       10 ақпаны,      бөлiмi
Статистика
агенттiгi
71    Орталық атқарушы органдар      Келесi жылдың   Келесi жылдың
мен Премьер-Министрдің         15 қаңтары,     1 наурызы,
Кеңсесi кадрларының құрамы     Министрлiктер   Кадр жұмыстары
және ауысымдылығы туралы       мен агенттiктер бөлiмi
статистикалық деректер мен
жазбалар
72    Жедел дайындық жоспарының      Келесi жылдың   Қорғаныс және
орындалу қорытындылары         15 ақпаны,      құқықтық тәртіп
туралы (құпия)                 Қорғанысминi    бөлiмi
73    Құқық қорғау органдарының      Келесi жылдың   Қорғаныс және
қызметi туралы ақпарат         20 қаңтары,     құқықтық тәртiп
ІІМ, Қаржы      бөлiмi
полициясы
агенттiгi және
Кедендік
бақылау
агенттiгі
74    Қазақстан Республикасы         Есептi жылдан   Қорғаныс және
жұмылдыру дайындығының         кейiнгi         құқықтық тәртiп
жай-күйi туралы жиынтық        1 наурыз,       бөлiмi
баяндама (құпия)               орталық және
жергiлiктi
атқарушы
органдар
Экономикаминiне,
Экономикаминi
есептi жылдан
кейiнгi
20 наурыз
75    Кезектi жылға арналған жедел,  Ағымдағы        Қорғаныс және
жауынгерлiк және жұмылдыру     жылдың          құқықтық тәртіп
дайындығы жоспары (құпия)      15 қарашасы,    бөлiмi
Қорғанысминi,
ІІМ, Төтенше
жағдайлар
жөнiндегi
агенттiк
76    Жедел, жауынгерлiк және        Келесi жылдың   Қорғаныс және
жұмылдыру дайындығы жоспарының 15 қаңтары,     құқықтық тәртіп
қорытындылары туралы           Қорғанысминi,   бөлiмi
ақпарат (құпия)                ІІМ, Төтенше
жағдайлар
жөнiндегі
агенттiк
77    Қазақстан Республикасының      Келесi жылдың   Қорғаныс және
Президентіне Қазақстан         25 қаңтары,     құқықтық тәртіп

2) объемные      1) при представлении
показатели по    бюджета в Парламент;
каждой области,  2) уточненный в
принятые при     двухнедельный срок
составлении      после утверждения
плана регулиро-  бюджета Парламентом,
вания и опреде-  Минэкономики
ления размеров
бюджетных изъя-
тий в республи-
канский бюджет
и субвенции из
республиканского
бюджета;
3) расчеты к     1) при представлении
проекту бюджета  бюджета в Парламент;
на соответст-    2) уточненный в
вующий год с     двухнедельный срок
пофакторным      после утверждения
анализом         бюджета Парламентом,
отклонений       Минэкономики
прогноза от
утвержденного
бюджета (по
видам поступле-
ний в бюджет,
расходам по
функциям и т.д.)
67  Сводный доклад   15-го марта           Отдел обороны и
по состоянию     следующего года,      правопорядка
мобилизационной  Минобороны
готовности
Республики
Казахстан
(секретно)
68  Информация о     10-го января          Отдел внешних связей
работе меж-      следующего года,
правительствен-  МИД, сопредседатели
ных комиссий по  комиссий
сотрудничеству
с зарубежными
странами
69  Информация о     10-го января          Отдел внешних связей
ходе выполнения  следующего года,
международных    МИД
договоров и
соглашений,
участником
которых является
Республика
Казахстан
70  Социально-       10-го февраля         Отдел регионального
экономические    следующего года,      развития
паспорта облас-  Статагентство
тей
71  Статистические   15-го января          1-го марта следующего
данные и записки следующего года,      года, Отдел кадровой
о составе и      министерства и        работы
сменяемости      агентства
кадров централь-
ных исполнитель-
ных органов и
Канцелярии
Премьер-Министра
72  Об итогах        15-го февраля         Отдел обороны и
выполнения плана следующего года,      правопорядка
оперативной под- Минобороны
готовки
(секретно)
73  Информация о     20-го января          Отдел обороны и
деятельности     следующего года,      правопорядка
правоохранитель- МВД, Агентство
ных органов      финполиции и
Агентство таможенного
контроля
74  Сводный доклад   1-го марта            Отдел обороны и
о состоянии      следующего за         правопорядка
мобилизационной  отчетным годом,
подготовки       центральные и
Республики       местные исполнитель-
Казахстан        ные органы в
(секретно)       Минэкономики;
20-го марта
следующего за
отчетным годом,
Минэкономики
75  План оператив-   15-го ноября          Отдел обороны и
ной, боевой и    текущего года,        правопорядка
мобилизационной  Минобороны, МВД,
подготовки на    Агентство по ЧС
очередной год
(секретно)
76  Информация об    15-го января          Отдел обороны и
итогах Плана     следующего года,      правопорядка
оперативной,     Минобороны, МВД
боевой и мобили- Агентство по ЧС
зационной под-
готовки
(секретно)
77  Проект доклада   25-го января          Отдел обороны и
Президенту       следующего года,      правопорядка
Республики       Минэкономики
Казахстан о ходе
реализации
Стратегии
национальной
безопасности
Республики
Казахстан на

Республикасының 1999-2005      Экономикаминi   бөлiмi
жылдарға арналған Ұлттық
қауiпсiздік стратегиясының iске
асырылу және Стратегияны
iске асыру жөнiндегi
іс-шаралар жоспарының орындалу
барысы туралы баяндаманың
жобасы (өте құпия)
8. Жоспарлы есептiлiк
78    Қазақстан Республикасы         Бiр жылға       Жиынтық талдау
Статистика жөнiндегi           арналған        бөлiмi,
агенттiгiнiң статистикалық     статистикалық   Экономика
есептiлiгі                     жұмыс жоспарына бөлiмi,
сәйкес,         Өндiрiстiк
Статистика      сала және
агенттігi       инфрақұрылым
бөлiмi,
Өңiрлiк даму
бөлімi,
Сыртқы
байланыстар
бөлiмi,
Әлеуметтiк-
мәдени даму
бөлiмi
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 24 қыркүйектегі
N 228 өкіміне 2-қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
күшi жойылған кейбiр өкiмдерiнiң
Tізбесі
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20-ө  өкімі.
2. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 15 маусымдағы N 90-ө  өкiмi .
3. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 22 қыркүйектегi N 118-ө  өкiмi .
4. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкiмiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 21 маусымдағы N 46-ө  өкiмi .
5. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 16 мамырдағы N 51-ө  өкiмi .
6. "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкiмiне өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2002 жылғы 20 мамырдағы N 53-ө  өкiмi .

1999-2005 годы
и выполнении
Плана мероприя-
тий по реализа-
ции Стратегии
(совершенно
секретно)
8. Плановая отчетность
78  Статистическая   В соответствии        Сводный аналитический
отчетность       с планом статисти-    отдел, Экономический
Агентства        ческих работ на год,  отдел, Отдел производ-
Республики       Статагентство         ственной сферы и
Казахстан по                           инфраструктуры, Отдел
статистике                             регионального развития,
Отдел внешних связей,
Отдел социально-
культурного развития
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 24»сентября 2003 года N 228
Перечень
утративших силу некоторых распоряжений
Премьер-Министра Республики Казахстан
1.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20-р "Об утверждении графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан".
2.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июня 2000 года N 90-р "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N№20".
3.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 118-р "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20".
4.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 июня 2001 года N 46-р "О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года№N 20".
5.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 2002 года N 51-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20".
6.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 мая 2002 года N 53-р "О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20-р".