2003 жылғы 30 қазанда Қазақстан кәсiпкерлерiнiң форумын өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 229-ө өкімі
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә. Назарбаевтың 2002 жылғы 18 қыркүйектегi Қазақстан кәсіпкерлерінің 10-шы форумында берiлген тапсырмасының 1-тармағы 10-тармақшасын орындау мақсатында:
1. 2003 жылғы 30 қазанда Қазақстан кәсiпкерлерiнiң форумын өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комиссиясы (бұдан әрi - Ұйымдастыру комиссиясы) мынадай құрамда құрылсын:
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы        Министрiнiң орынбасары, төраға
Исекешев                 - Қазақстан Республикасының
Әсет Өрентайұлы            Индустрия және сауда вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Асанов                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жақып Қажманұлы            вице-министрi
Рахметов                 - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы          Қаржы вице-министрi
Нығматуллин              - Қазақстан Республикасының Көлiк
Нұрлан Зайроллаұлы         және коммуникациялар вице-министрі
Исаев                    - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы        Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Мисников                 - Қазақстан Республикасының
Владимир Андреевич         Индустрия және сауда министрлiгi
Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы
Ибадоллаев               - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту
Азамат Амалұлы             қоры" жабық акционерлiк қоғамының
президентi (келiсiм бойынша).
2. Ұйымдастыру комиссиясы қазақстан кәсiпкерлерiнiң форумын өткiзудi қамтамасыз етсiн.
3. Ұйымдастыру комиссиясының отырыстары айына кемiнде бiр рет өткiзiлсiн.
Премьер-Министр

О создании Организационной комиссии по проведению Форума предпринимателей Казахстана 30 октября 2003 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 229-р
В целях исполнения подпункта 10) пункта 1 поручения Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А., данного на 10-ом Форуме предпринимателей Казахстана 18 сентября 2002 года:
1. Образовать Организационную комиссию по проведению Форума предпринимателей Казахстана 30 октября 2003 года (далее - Организационная комиссия) в следующем составе:
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич            - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Исекешев Асет Орентаевич               - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Асанов Жакип Кажманович                - вице-министр юстиции Республики
Казахстан
Рахметов Нурлан Кусаинович             - вице-министр финансов Республики
Казахстан
Нигматуллин Нурлан Зайруллаевич        - вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Исаев Батырхан Арысбекович             - вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Мисников Владимир Андреевич            - председатель Комитета по поддержке
малого бизнеса Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Ибадуллаев Азамат Амалович             - президент закрытого акционерного
общества "Фонд развития малого
предпринимательства" (по
согласованию)
2. Организационной комиссии обеспечить проведение Форума предпринимателей Казахстана.
3. Заседания Организационной комиссии проводить не реже одного раза в месяц.
Премьер-Министр