Қазақстан Республикасының Орман кодексiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 231-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Орман кодексiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкiметi кесiмдерiнiң тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне енгiзсiн.
3. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдар екi ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Орман кодексiн iске асыру мақсатында тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдер қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Mинистр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2003 жылғы 26 қыркүйектегі
N 231 өкімімен бекітілген
Қазақстан Республикасының Орман кодексiн
iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
Қазақстан Республикасының Yкiметi
кесiмдерiнiң тiзбесi
Ескерту. 15-жолға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.09.15. N 266  өкімімен .
___________________________________________________________________
p/c |  Қазақстан Республикасының Yкiметi    | Орындалу | Жауапты
N   |  нормативтiк құқықтық кесiмiнiң атауы | мерзiмi  | орындаушы
___________________________________________________________________
1                      2                       3          4
___________________________________________________________________
1.   Мемлекеттік орман қоры учаскелерiнде    2003 жылғы  АШМ
ормандарды күзету, қорғау, молықтыру    қыркүйек
және орман өсiру жөнiндегi нормалар мен
нормативтердi бекiту туралы
2.   Орман шаруашылығы мемлекеттiк           2003 жылғы  АШМ
мекемелерiн құру және олардың қаражатын қыркүйек
пайдалану ережесiн бекiту туралы
3.   Орман қорының мемлекеттiк есебiн        2003 жылғы  АШМ
жүргiзу ережесін бекiту туралы          қыркүйек
4.   Мемлекеттік орман қорының учаскелерiнде 2003 жылғы  АШМ
орман ресурстарын ұзақ мерзімді         қазан
пайдалануға беру жөніндегі тендерлерді
өткізу ережесін бекіту туралы
5.   Мемлекеттiк орман қорының учаскелерiнде 2003 жылғы  АШМ
сүректі түбірімен босату ережесiн       қазан
бекiту туралы
6.   Мемлекеттік орман қорының учаскелерін   2003 жылғы  АШМ
ғылыми-зерттеу мақсаттары үшін          қазан
пайдалану ережесiн бекiту туралы

О мерах по реализации Лесного кодекса Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 231-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый Перечень актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Лесного кодекса Республики Казахстан (далее - Перечень).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно Перечню.
3. Центральным и местным исполнительным органам в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты в целях реализации Лесного кодекса Республики Казахстан и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 26 сентября 2003 года N 231
Перечень актов
Правительства Республики Казахстан,
принятие которых необходимо в целях реализации
Лесного кодекса Республики Казахстан <*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 15 сентября 2004 г. N 266 .
___________________________________________________________________
N !Наименование нормативного правового акта! Срок     !Ответст-
п/п!  Правительства Республики Казахстан    !исполнения!венный
!                                        !          !исполнитель
-------------------------------------------------------------------
1 !                  2                     !     3    !     4
-------------------------------------------------------------------
1. Об утверждении норм и нормативов по       сентябрь     МСХ
охране, защите, воспроизводству лесов и    2003 г.
лесоразведению на участках государствен-
ного лесного фонда
2. Об утверждении Правил образования и       сентябрь     МСХ
использования средств государственных      2003 г.
учреждений лесного хозяйства
3. Об утверждении Правил ведения государст-  сентябрь     МСХ
венного учета лесного фонда                2003 г.
4. Об утверждении Правил проведения          октябрь      МСХ
тендеров по предоставлению лесных          2003 г.
ресурсов на участках государственного
лесного фонда в долгосрочное
лесопользование
5. Об утверждении Правил отпуска древесины   октябрь      МСХ
на корню на участках государственного      2003 г.
лесного фонда
6. Об утверждении Правил пользования         октябрь      МСХ
участками государственного лесного         2003 г.
фонда для научно-исследовательских целей

7.   Мемлекеттiк орман қорының учаскелерiн   2003 жылғы  АШМ
мәдени-сауықтыру, рекреациялық,         қазан
туристiк және спорттық мақсаттар үшiн
пайдалану ережесiн бекiту туралы
8.   Мемлекеттiк орман қорының учаскелерiнде 2003 жылғы  АШМ
жануарлар дүниесiн, оның iшiнде аңшылық қазан
шаруашылығының мұқтаждары үшiн
пайдалану ережесiн бекiту туралы
9.   Мемлекеттiк орман күзетi туралы ереженi 2003 жылғы  АШМ
бекiту туралы                           қараша
10.  Өзендердiң, көлдердiң, су қоймаларының  2003 жылғы  АШМ
және басқа да су объектiлерiнiң         қараша
жағалауларындағы ормандардың тыйым
салынған белдеулерiнiң енiн белгiлеу
ережесiн бекiту туралы
11.  Жеке және заңды тұлғалардың орман қоры  2003 жылғы  АШМ
туралы ақпаратты пайдалану ережесiн     қараша
бекiту туралы
12.  Орман орналастыруды жүргiзу ережесiн    2003 жылғы  АШМ
бекiту туралы                           желтоқсан
13.  Ормандардың мемлекеттiк мониторингiн    2003 жылғы  АШМ
және мемлекеттiк орман кадастрын        желтоқсан
жүргiзу ережесiн бекiту туралы
14.  Шаруа қожалықтары мен өзге де ауыл      2003 жылғы  АШМ, ЖРА
шаруашылығы ұйымдарының мемлекеттiк     желтоқсан
бюджеттiң қаражаты есебiнен құрылған
ауыл шаруашылық мақсаттағы жерлерде
агроорманмелиоративтiк екпелердi сатып
алу ережесiн бекiту туралы
15.  Мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде    2004 жылғы  АШМ
ағаш кесу ережесiн бекiту туралы        желтоқсан
___________________________________________________________________

7. Об утверждении Правил пользования         октябрь      МСХ
участками государственного лесного фонда   2003 г.
для культурно-оздоровительных,
рекреационных, туристских и спортивных
целей
8. Об утверждении Правил пользования         октябрь      МСХ
животным миром на участках государствен-   2003 г.
ного лесного фонда, в том числе для нужд
охотничьего хозяйства
9. Об утверждении Положения о государствен-   ноябрь      МСХ
ной лесной охране                          2003 г.
10. Об утверждении Правил установления ширины  ноябрь      МСХ
запретных полос лесов по берегам рек,      2003 г.
озер, водохранилищ и других водных
объектов
11. Об утверждении Правил использования        ноябрь      МСХ
физическими и юридическими лицами          2003 г.
информации о лесном фонде
12. Об утверждении Правил ведения              декабрь     МСХ
лесоустройства                             2003 г.
13. Об утверждении Правил ведения государст-   декабрь     МСХ
венного мониторинга лесов и государствен-  2003 г.
ного лесного кадастра
14. Об утверждении Правил выкупа крестьянскими декабрь     МСХ,
хозяйствами и иными сельскохозяйственными  2003 г.     АУЗР
организациями агролесомелиоративных
насаждений на землях сельскохозяйственного
назначения, созданных за счет средств
государственного бюджета
15. Об утверждении Правил рубок леса на        декабрь     МСХ
участках государственного лесного фонда    2004 г.
--------------------------------------------------------------------