Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 10 маусымдағы N 122 өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 232-ө өкiмi
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2003 жылғы 10 маусымдағы N 122 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
3-тармақта "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Б.Ә.Мұхаметжановқа" деген сөздер "Қазақстан Республикасы  Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С.Павловқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
Азаматтық форумды дайындау мен өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамына мыналар енгізiлсiн:
Павлов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Александр Сергеевич          Министрiнiң бiрiншi орынбасары, төраға
Абдрахманов                - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Сауытбек                     министрi, төрағаның орынбасары
Құлекеев                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Жақсыбек Әбдiрахметұлы       ғылым министрі
Досмұханбетов              - Астана қаласының әкiмi
Темiрхан Мыңайдарұлы
Қалетаев                   - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Дархан Аманұлы               Әкiмшiлiгi Iшкi саясат бөлiмiнiң
меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
көрсетiлген құрамнан Мұхаметжанов Бауыржан Әлiмұлы, Құл-Мұхаммед Мұхтар Абрарұлы, Беркiмбаева Шәмша Көпбайқызы, Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдіұлы, Қанешев Бiржан Бисекенұлы шығарылсын.
Премьер-Mинистр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 2003 года N 122
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 232-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июня 2003 года N 122 следующие изменения:
в пункте 3 слова "Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мухамеджанова Б.А." заменить словами "Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.";
внести в Состав организационного комитета по подготовке и проведению Гражданского форума:
Павлова Александра Сергеевича    - Первого заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, председателем
Абдрахманова Сауытбека           - Министра информации Республики
Казахстан, заместителем председателя
Кулекеева Жаксыбека              - Министра образования и науки
Абдрахметовича                     Республики Казахстан
Досмуханбетова Темирхана         - акима города Астаны
Мынайдаровича
Калетаева Дархана Амановича      - заведующего Отделом внутренней
политики Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию).
вывести из указанного состава: Мухамеджанова Бауржана Алимовича, Кул-Мухаммеда Мухтара Абрарулы, Беркимбаеву Шамшу Копбаевну, Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича, Канешева Биржана Бисекеновича.
Премьер-Министр