"Қазақстан Республикасының инвестициялар мәселелерi бойынша кейбiр заңнамалық актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 қазандағы N 251-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Инвестициялық заңнаманы одан әрi жетілдiру жөнiндегi ұсыныстарды дайындау мақсатында:
1. "Қазақстан Республикасының инвестициялар мәселелерi бойынша кейбiр заңнамалық актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобы мына құрамда құрылсын:
Мамин                      - Қазақстан Республикасының
Асқар Ұзақпайұлы             Индустрия және сауда бiрiншi вице-
министрi, жетекшi
Арынов                     - Қазақстан Республикасының
Ерлан Асатайұлы              Индустрия және сауда министрлiгi
Инвестициялар жөнiндегi комитетiнiң,
төрағасы, жетекшiнiң орынбасары
Үмбетәлиева                - Қазақстан Республикасы Индустрия
Дана Шекербекқызы            және сауда министрлiгiнiң Инвестициялар
жөнiндегi комитетi инвестициялық
жобаларды талдау және мониторинг
басқармасы құқықтық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы
Ердебай                    - Қазақстан Республикасы Индустрия
Дәурен Иманжанұлы            және сауда министрлiгiнiң Инвестициялар
жөнiндегi комитетi төрағасының
орынбасары
Бексарынова                - Қазақстан Республикасы Индустрия
Гүлнар Сәкенқызы             және сауда министрлiгiнiң аппараты -
Әкiмшiлiк және құқықтық жұмыстар
департаментi нормативтiк құқықтық
кесiмдердi құқықтық сараптау және
әзiрлеу бөлiмiнiң бастығы
Қабдиев                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Ахмад Аманханұлы             және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Стратегиялық жоспарлау және
инвестициялық саясат департаменті
инвестициялық жоспарлау және талдау
басқармасының бастығы
Сәбиева                    - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Айгүл Қасенқызы              халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң Еңбек және жұмыспен
қамту департаментi еңбек рыногын
реттеу басқармасының бастығы
Жақыпова                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бибiгүл Есiлбайқызы          министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетінің заң
басқармасы мемлекеттiк мүлiкпен
мәмiлелердi құқықтық қамтамасыз ету
және құрылтайшылық құжаттарды
талдау бөлiмiнiң бастығы
Тәжмағамбет                - Қазақстан Республикасының Жер
Тұрғанбай Қилажиұлы          ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi
жер кадастры және мониторингi бөлiмiнiң
бacтығы
Баймұханова                - Қазақстан Республикасы Кедендiк
Толқын Сағынбекқызы          бақылау агенттiгiнiң Кедендiк кiрiс
департаментiнiң посткедендiк бақылау
және әдiстемелiк басқармасы әдiстемелiк
бөлiмiнiң бастығы
Юсупова                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айжан Ранатқызы              министрлiгiнің Салық комитетi әдiснама
басқармасының корпоративтi табыс
салығының әдiснамасы бөлiмi бастығының
мiндетiн атқарушы

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиций"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 октября 2003 года N 251-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 15 октября 2003 г. N 251-p утратило силу постановлением Правительства РК от 31 мая 2007 года N  442 .
В целях подготовки предложений по дальнейшему совершенствованию инвестиционного законодательства:
1. Создать рабочую группу по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиций" в следующем составе:
Мамин                    - первый вице-министр индустрии и торговли
Аскар Узакпаевич           Республики Казахстан, руководитель
Аринов                   - председатель Комитета по инвестициям
Ерлан Асатаевич            Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Умбеталиева              - начальник отдела правового обеспечения
Дана Шекербековна          управления анализа и мониторинга
инвестиционных проектов Комитета по
инвестициям Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан, секретарь
Ердебай                  - заместитель председателя Комитета по
Даурен Иманжанулы          инвестициям Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Бексаринова              - начальник отдела правовой экспертизы и
Гульнар Сакеновна          разработки нормативных правовых актов
Департамента административной и правовой
работы - аппарата Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Кабдиев                  - начальник управления инвестиционного
Ахмад Аманханович          планирования и анализа Департамента
стратегического планирования и
инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сабиева                  - начальник управления регулирования рынка
Айгуль Касеновна           труда Департамента труда и занятости
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Жакупова                 - начальник отдела правового обеспечения
Бибигуль Есильбаевна       сделок с государственным имуществом и
анализа учредительных документов
юридического управления Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Тажмагамбет              - начальник отдела земельного кадастра и
Турганбай Килажиевич       мониторинга Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Баймуханова              - начальник отдела методологии управления
Толкын Сагынбековна        посттаможенного контроля и методологии
Департамента таможенных доходов
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Юсупова                  - исполняющая обязанности начальника
Айжан Ранатовна            отдела методологии корпоративного
подоходного налога управления
методологии Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан

2. Жұмыс тобы үш ай мерзiмде "Қазақстан Республикасының инвестициялар мәселелерi бойынша кейбiр заңнамалық актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе разработать в трехмесячный срок проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиций" и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан.
Премьер-Министр