Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демографиялық саясатын iске асырудың ұзақ мерзiмдi жоспарын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 10 желтоқсандағы 306-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасының көші-қон және демографиялық саясатын iске асырудың ұзақ мерзiмдi жоспарын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстар дайындау мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жағанова                   - Қазақстан Республикасының Көші-қон
Алтыншаш Қайыржанқызы        және демография жөнiндегi агенттiгiнiң
төрайымы, жетекшi
Iзбанов                    - Қазақстан Республикасының Көші-қон
Мұхит Кәрімұлы               және демография жөнiндегi агенттiгi
төрайымының орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Ишмұхамедов                - Қазақстан Республикасының Көші-қон
Қадырбек Әпшейітұлы          және демография жөнiндегi агенттiгi
демография, ұйымдастыру жұмысы және
қаржы басқармасының бастығы, хатшы
Қасымқұлов                 - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Нұрлан Әбiлқасымұлы          министрлiгi Консулдық қызмет
департаментiнiң басқарма бастығы
Сәдiбеков                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Жеңiс Жақсылықұлы            халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
еңбек көшi-қоны және шетелдiк жұмыс
күшiн лицензиялау бөлiмiнiң бастығы
Баттал                     - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Роза Мұхаметжанқызы          ғылым министрлiгi орта бiлiм беру
басқармасы бастығының орынбасары
Байжүнiсов                 - Қазақстан Республикасы
Эрик Әбенұлы                 Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
Әлеуметтiк-мәдени даму бөлiмiнiң
консультанты
Қайырбекова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зикенқызы            сақтау министрлiгi
Емдеу-профилактикалық жұмыс,
лицензиялау және мемлекеттік сатып алу
департаментi директорының орынбасары
Серғазина                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Күлбараш Ғалифанқызы         министрлiгi Мемлекеттiк органдарды
қаржыландыру департаментi әлеуметтiк
сала басқармасы бастығының орынбасары
Әшiрова                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Нұрия Кенжаханқызы           және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Әлеуметтiк сала шығыстарын жоспарлау
департаментi денсаулық сақтау және
әлеуметтiк қорғау басқармасының бастығы
Доғалов                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Амангелдi Нәжмеденұлы        шаруашылығы министрлiгi
Агроөнеркәсiптiк кешен мен ауылдық
аумақтар дамуын талдау және оларды
мемлекеттiк реттеу департаменті
ауылдық аумақтарды дамыту
басқармасының бастығы
Сергеев                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Алексей Петрович             министрлiгi Көшi-қон полициясы
департаментi бастығының орынбасары
Боярина                    - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Людмила Васильевна           министрлiгi Ұйымдастыру жұмысы және
әлеуметтiк технологиялар департаментi
құқықтық қамтамасыз ету басқармасының
бастығы
Үрiстемов                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бауыржан Жарқымбекұлы        қауiпсiздiк комитетi 2-департаментi
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Әбдiлманов                 - Қазақстан Республикасының Жер
Жамсап Әбдiлманұлы           ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгi жерге орналастыру бөлiмiнiң
бас маманы

О создании рабочей группы по разработке долгосрочного плана реализации миграционной и демографической политики Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 декабря 2003 года N 306-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 10 декабря 2003 года N 306-р утратило силу постановлением Правительства РК от 22 мая 2007 года N  407 .
1. В целях выработки предложений по разработке долгосрочного плана реализации миграционной и демографической политики Республики Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Джаганова                - Председатель Агентства Республики
Алтыншаш Каиржановна       Казахстан по миграции и демографии,
руководитель
Избанов                  - заместитель Председателя Агентства
Мухит Каримович            Республики Казахстан по миграции и
демографии, заместитель руководителя
Ишмухамедов              - начальник управления демографии,
Кадырбек Апшеитович        организационной работы и финансов
Агентства Республики Казахстан по
миграции и демографии, секретарь
Касымкулов               - начальник управления Департамента
Нурлан Абылкасымович       консульской службы Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Садибеков                - начальник отдела трудовой миграции и
Женис Жаксылыкович         лицензирования иностранной рабочей силы
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Баттал                   - заместитель начальника управления
Роза Мухамеджановна        среднего образования Министерства
образования и науки Республики
Байжунусов               - консультант Отдела социально-
Эрик Абенович              культурного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Каирбекова               - заместитель директора Департамента
Салидат Зикеновна          лечебно-профилактической работы,
лицензирования и государственных закупок
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Сергазина                - заместитель начальника управления
Кульбараш Галифановна      социальной сферы Департамента
финансирования государственных органов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Аширова                  - начальник управления здравоохранения и
Нурия Кенжахановна         социальной защиты Департамента
планирования расходов социальной сферы
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Догалов                  - начальник управления развития сельских
Амангельды                 территорий Департамента анализа и
Нажмиденович               государственного регулирования развития
агропромышленного комплекса и сельских
территорий Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Сергеев                  - заместитель начальника Департамента
Алексей Петрович           миграционной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Боярина                  - начальник управления правового
Людмила Васильевна         обеспечения Департамента организационной
работы и социальных технологий
Министерства информации Республики
Казахстан
Урустемов                - начальник управления 2 Департамента
Бауржан Жаркимбекович      Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Абдильманов              - главный специалист отдела
Жамсап Абдильманович       землеустройства Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами

2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демографиялық саясатын iске асырудың ұзақ мерзiмдi жоспарын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды 2004 жылдың екiншi тоқсанында Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi А.С.Есiмовке жүктелсiн.
Премьер-Министрдің
мiндетiн атқарушы

2. Рабочей группе во втором квартале 2004 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке долгосрочного плана реализации миграционной и демографической политики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Есимова А.С.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра