Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн бақылауды жаңғырту бағдарламасын iске асыру жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 316-ө өкімі
Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн бақылауды жаңғырту бағдарламасын iске асыру жөнiнде конкурс өткiзуге құжаттар дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Дарбеков                        - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Керiмжанұлы                 министрiнiң бiрiншi орынбасары -
Штабтар бастықтары комитетiнiң
төрағасы, жетекшi
Ахмадиев                        - Қазақстан Республикасы Әуе
Көпен Қабылқасымұлы               қорғанысы күштерiнiң бас
қолбасшысы, жетекшiнiң орынбасары
Сапаров                         - Қазақстан Республикасының Әуе
Оқас Базарғалиұлы                 қорғанысы күштерi бас
қолбасшысының әуе шабуылына қарсы
қорғаныс жөнiндегi орынбасары
Солодилов                       - Қазақстан Республикасының Қарулы
Сергей Петрович                   Күштерi Жаңа технологиялар бас
басқармасының бастығы, хатшы
Исаев                           - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы               Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi
Қыпшақбаев                      - "Қазақстан инжиниринг"
Әбдiл Исаұлы                      ұлттық компаниясы" ашық
акционерлік қоғамының
вице-президентi
Мамин                           - Қазақстан Республикасының
Асқар Ұзақпайұлы                  Индустрия және сауда бiрiншi
вице-министрi
Нығматулин                      - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Зайроллаұлы                Көлiк және коммуникациялар
вице-министрi
Асанов                          - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жақып Қажманұлы                   вице-министрi
Ойнаров                         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы                  вице-министрi
Құлназаров                      - "Қазаэронавигация" республикалық
Сергей Дабысұлы                   мемлекеттiк кәсiпорнының бас
директоры;
Зиновьев                        - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Сергей Васильевич                 қауiпсiздiк комитетiнің Әскери
қарсы барлау басқармасы
бастығының Әуе қорғанысы күштерi
жөнiндегi орынбасары (келiсім
бойынша).
Жарасов                         - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Жанат Абдоллаұлы                  қауіпсiздік комитетi Әскери қарсы
барлау департаментiнің бастығы
(келiсiм бойынша)
Аманбаев                        - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Мұрат Ермұқанұлы                  бақылау агенттiгi төрағасының
орынбасары
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Премьер-Министрінің 2004.01.14.  N 7 өкімімен .

О создании рабочей группы по реализации Программы модернизации контроля воздушного пространства Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 316-p
В целях подготовки документов на проведение конкурса по реализации программы модернизации контроля воздушного пространства Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Дарбеков                - Председатель Комитета начальников штабов -
Булат Керимжанович        первый заместитель Министра обороны
Республики Казахстан, руководитель;
Ахмадиев                - Главнокомандующий силами воздушной
Копен Кабылкасымович      обороны Республики Казахстан, заместитель
руководителя;
Солодилов               - начальник Главного управления новых
Сергей Петрович           технологий Вооруженных Сил Республики
Казахстан, секретарь;
Сапаров                 - заместитель Главнокомандующего силами
Окас Базаргалиевич        воздушной обороны Республики Казахстан по
противовоздушной обороне;
Мамин                   - первый вице-Министр индустрии и торговли
Аскар Узакпаевич          Республики Казахстан
Исаев                   - вице-министр экономики и бюджетного
Батырхан Арысбекович      планирования Республики Казахстан;
Кипшакбаев              - вице-президент открытого акционерного
Абдель Исаевич            общества "Национальная компания
"Казахстан инжиниринг";
Нигматулин              - вице-министр транспорта и коммуникаций
Нурлан Зайруллаевич       Республики Казахстан;
Асанов                  - вице-министр юстиции Республики
Жакип Кажманович          Казахстан;
Ойнаров                 - вице-министр финансов Республики
Азамат Рыскулович         Казахстан;
Кульназаров             - генеральный директор республиканского
Сергей Дабусович          государственного предприятия
"Казаэронавигация";
Зиновьев                - заместитель начальника Управления военной
Сергей Васильевич         контрразведки Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан по
Силам воздушной обороны (по согласованию);
Жарасов                 - начальник Департамента военной
Жанат Абдуллаевич         контрразведки Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию);
Аманбаев                - заместитель председателя Агентства
Мурат Ермуханович         таможенного контроля Республики
Казахстан; <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 14 января 2004 г. N 7-р .

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 наурызға дейiнгi мepзiмдe:
Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн бақылауды жаңғырту бағдарламасын iске асыру жөнiнде конкурс өткiзуге құжаттар дайындасын;
Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн бақылауды жаңғырту бағдарламасын iске асыру жөнiндегі қаулының жобасын енгiзсiн.
Премьер-Mинистр

2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2004 года в установленном порядке:
подготовить документы на проведение конкурса по реализации программы модернизации контроля воздушного пространства Республики Казахстан;
внести проект постановления Правительства по реализации программы модернизации контроля воздушного пространства Республики Казахстан.
Премьер-Министр