Қазақстан Республикасы Стратегиялық объектiлерiнiң тiзбесiн әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 317-ө өкімі
"Мемлекеттiк күзетiлуi тиiс объектiлердiң қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 4 қыркүйектегi N 901 қаулысына сәйкес және Қазақстан Республикасы Стратегиялық объектiлерiнiң тiзбесiн әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Отто                            - Қазақстан Республикасының iшкi
Иван Иванович                     iстер бiрiншi вице-министрi,
жетекшi
Қошанов                         - Қазақстан Республикасының көлiк
Ерлан Жақанұлы                    және коммуникациялар
вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Сосорбармаев                    - Қазақстан Республикасының Iшкi
Александр Цыденович               iстер министрлiгі Мемлекеттік
күзет қызметi департаментi
басқарма бастығының орынбасары,
хатшы
Бадашев                         - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ерлан Айтмаханұлы                 шаруашылығы министрлiгi Су
ресурстары жөніндегі комитетi Cу
шаруашылықтарын, объектiлердi
пайдалану және жердi суландыруды
ұйымдастыру басқармасының бастығы
Көшербаев                       - Қазақстан Республикасының
Ғабдолхамит Оразұлы               Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Мемлекеттiк
құпияларды қорғау және жұмылдыру
жұмысы басқармасы бастығының
орынбасары
Бектанов                        - Республикалық ұлан Жедел
Мұрат Кәрiбайұлы                  басқармасының бастығы - орталық
аппараты штабының бастығы (келiсiм
бойынша)
Елемесов                        - Қазақстан Республикасының
Омархан Көптiлеуұлы               Индустрия және сауда министрлiгі
әскери-техникалық ынтымақтастық
бөлімнің бастығы
Гисматулин                      - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Наил Мансурович                   министрлiгi Штаб бастықтары
комитетi Жедел жоспарлау
департаментiнің бөлiм бастығы
Мадияров                        - Қазақстан Республикасының
Әзiмбай Әбiлбайұлы                Президентi Күзет қызметінің
хатшылығы екiншi бөлiмiнiң
бастығы (келiсiм бойынша)
Әшiмбаев                        - Қазақстан Республикасының
Серiк Қайтайұлы                   Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк
ақпарат, қорғаныс, қоғамдық тәртiп
пен қауiпсiздiк шығыстарын
жоспарлау департаментінiң
бөлiм бастығы
Ерқожанов                       - Қазақстан Республикасының
Мұрат Сатыбалдыұлы                Ұлттық қауiпсiздiк комитеті
Экономикалық қауiпсiздiк
департаменті басқарма бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Сейілханов                      - Қазақстан Республикасының
Әбдiраш Сейілханұлы               Төтенше жағдайлар жөніндегi
агенттiгi Төтенше жағдайлардың
алдын алу департаментi табиғи
дүлей зiлзалалардан алдын алу
бөлiмiнің бастығы
Бабатов                         - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Алмат Мешiтбайұлы                 министрлiгi Заңнама департаменті
заңи кесiмдердi әзiрлеу бөлiмiнiң
жетекшi маманы
Перков                          - Қазақстан Республикасының Iшкi
Сергей Алексеевич                 iстер министрлiгi Мемлекеттiк
күзет қызметi департаментi
бастығының орынбасары

О создании межведомственной рабочей группы по разработке Перечня стратегических объектов Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 317-p
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 901 "Некоторые вопросы обеспечения безопасности объектов, подлежащих государственной охране" и в целях выработки предложений по разработке Перечня стратегических объектов Республики Казахстан:
1. Создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Отто                    - первый вице-министр внутренних дел
Иван Иванович             Республики Казахстан, руководитель
Кошанов                 - вице-министр транспорта и коммуникаций
Ерлан Жаканович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Сосорбармаев            - заместитель начальника управления
Александр Цыденович       Департамента государственной службы
охраны Министерства внутренних дел
Республики Казахстан, секретарь
Бадашев                 - начальник управления организации
Ерлан Айтмаханович        эксплуатации водохозяйств объектов и
мелиорации земель Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Кушербаев               - заместитель начальника управления защиты
Габдулхамит Оразович      государственных секретов и мобилизационной
работы Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Бектанов                - начальник оперативного управления -
Мурат Карибаевич          начальник штаба центрального аппарата
Республиканской гвардии (по согласованию)
Елемесов                - начальник отдела военно-технического
Омархан Коптлеуович       сотрудничества Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Гисматулин              - начальник отдела Департамента
Наил Мансурович           оперативного планирования Комитета
начальников штабов Министерства обороны
Республики Казахстан
Мадьяров                - начальник второго отдела секретариата
Азимбай Абильбаевич       Службы охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Ашимбаев                - начальник отдела Департамента
Серик Кайтаевич           планирования расходов государственного
аппарата, обороны, общественного порядка
и безопасности Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Еркожанов               - заместитель начальника управления
Мурат Сатыбалдиевич       Департамента экономической безопасности
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Сейлханов               - начальник отдела предупреждения природных
Абдраш Сейлханович        стихийных бедствий Департамента
предупреждения чрезвычайных ситуаций
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Бабатов                 - ведущий специалист отдела разработки
Алмат Мешитбаевич         подзаконных актов Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Перков                  - заместитель начальника Департамента
Сергей Алексеевич         государственной службы охраны Министерства
внутренних дел Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы үш ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасы Стратегиялық объектiлерiнiң тiзбесi жөнiндегi ұсыныстарды енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в трехмесячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по Перечню стратегических объектов Республики Казахстан.
Премьер-Министр