Атқарушылық іс жүргізу саласындағы заңнаманы жетілдіру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 321-ө өкімі
Атқарушылық іс жүргізу саласында заңнаманы жетілдіру жөніндегі ұсыныстар мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Бекбосынов                      - Қазақстан Республикасының Әділет
Сабыржан Мәдиұлы                  вице-министрі, жетекші
Борисов                         - Қазақстан Республикасы Жоғарғы
Владимир Михайлович               Сотының жанындағы Сот әкімшілігі
жөніндегі комитетінің төрағасы
(келісім бойынша), жетекшінің
орынбасары
Әмрин                           - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Кемеңгерұлы                 вице-министрі
Әшітов                          - Қазақстан Республикасының Еңбек Батыржан Зайырқанұлы              және халықты әлеуметтік қорғау
вице-министрі
Ақшанов                         - Қазақстан Республикасы Кедендік
Болат Қасымұлы                    бақылау агенттігі төрағасының
орынбасары
Есенов                          - Қазақстан Республикасының
Сергей Жұмағалиұлы                Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі Мемлекеттік
аппарат, қорғаныс, қоғамдық
тәртіп және қауіпсіздік
шығыстарын жоспарлау департаменті
директорының орынбасары
2. Жұмыс тобы атқарушылық іс жүргізу саласындағы заңнаманы жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды 2004 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по совершенствованию законодательства в области исполнительного производства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 321-р
В целях выработки предложений по совершенствованию законодательства в области исполнительного производства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Бекбосунов Сабыржан Мадиевич   - вице-министр юстиции
Республики Казахстан, руководитель
Борисов Владимир Михайлович    - Председатель Комитета по судебному
администрированию при Верховном
Суде Республики Казахстан
(по согласованию), заместитель
руководителя
Амрин Аскар Кеменгерович       - вице-министр финансов
Республики Казахстан
Ашитов Батыржан Заирканович    - вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Акчанов Болат Касымович        - заместитель Председателя Агентства
таможенного контроля Республики
Казахстан
Есенов Сергей Жумагалиевич     - заместитель директора Департамента
планирования расходов
государственного аппарата,
обороны, общественного порядка и
безопасности Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан.
2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2004 года выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по совершенствованию законодательства в области исполнительного производства.
Премьер-Министр