Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 182-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 322-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
"Бұрынғы Семей ядролық сынақ полигонының және Арал өңірінің проблемаларын кешенді шешу бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 182-ө  өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
көрсетілген өкіммен құрылған ведомствоаралық жұмыс тобының құрамына:
Рахметов                  - Қазақстан Республикасының Парламенті
Ержан Оразұлы               Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша);
енгізілсін.
Премьер-Министр

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 182-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 322-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 30 декабря 2003 года N 322-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 182-р "О создании межведомственной рабочей группы по выработке предложений по комплексному решению проблем бывшего Семипалатинского испытательного ядерного полигона и Приаралья" следующее дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав межведомственной рабочей группы, созданной указанным распоряжением:
Рахметова Ержана Оразовича     - депутата Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию).
Премьер-Министр