Ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы N 327-ө өкімі
1993 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы мен Америка Құрама Штаттарының арасындағы континентаралық баллистикалық ракеталардың шахталық ұшыру қондырғыларын, авариялық жағдайлардың салдарларын жоюға және ядролық қарудың таралуына жол бермеуге қатысты келiсiмдi (бұдан әрi - Келiсiм) ұзарту мәселесi бойынша Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi мен Америка Құрама Штаттарының Қазақстан Республикасындағы Елшiлiгi арасында ноталар алмасу нысанындағы келiсiмнiң қолданылуына жататын шаруашылық жүргiзушi субъектiлердi белгiлеу процесінің айқындылығын қамтамасыз ету жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда Ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Школьник                        - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич                Энергетика және минералдық
ресурстар министрi, жетекшi
Лукин                           - Қазақстан Республикасының
Андрей Иванович                   Индустрия және сауда
вице-министрi
Коржова                         - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна                 Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi
Yсенова                         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрилә Дүйсембiқызы               министрлiгi Салық комитеті
төрағасының орынбасары
Ахметoв                         - Қазақстан Республикасының
Тiлеукен Зейнiкенұлы              Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Импорт
алмастыру және сыртқы байланыстар
департаментi директорының
орынбасары
Әубәкiров                       - Қазақстан Республикасының
Амангелдi Ниязбайұлы              Қорғаныс министрлiгi жанындағы
Қару-жарақтың қысқартылуын
бақылау және инспекциялық
қызметтi қамтамасыз ету
жөнiндегi орталықтың бастығы
мiндетiн уақытша атқарушы
Шоранова                        - Қазақстан Республикасының Қаржы
Шолпан Едiгеқызы                  министрлiгi салық комитетi
халықаралық салық салу басқармасы
бастығының орынбасары
Тоғызбаев                       - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Олжас Қабдешұлы                   iстер министрлiгi Көп жақты
ынтымақтастық департаментiнiң
ЕҚЫҰ және халықаралық қауiпсiздiк
құрылымы бөлiмiнiң бастығы
Жұбанышев                       - Қазақстан Республикасының
Сақып Қаденұлы                    Индустрия және сауда министрлiгi
Экспорттық бақылау және
лицензиялау басқармасы экспорттық
бақылау бөлiмінің бастығы
Ақымбекова                      - Қазақстан Республикасының
Жазира Серікқызы                  Сыртқы iстер министрлігі Көп
жақты ынтымақтастық
департаментiнiң бiрiншi хатшысы
Жолдыбай                        - Қазақстан Республикасының Әділет
Мақсат Орынбекқұлы                министрлiгi халықаралық құқық
басқармасы халықаралық
міндеттемелерді талдау және
орындау мәселелерi жөнiндегi
бөлiмнiң жетекшi маманы

О создании Межведомственной рабочей группы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года N 327-р
В целях выработки предложений по обеспечению прозрачности процесса определения хозяйствующих субъектов, подпадающих под действие Соглашения в форме обмена нотами между Министерством иностранных дел Республики Казахстан и Посольством Соединенных Штатов Америки в Республике Казахстан по вопросу продления Соглашения между Республикой Казахстан и Соединенными Штатами Америки относительно уничтожения шахтных пусковых установок межконтинентальных баллистических ракет, ликвидации последствий аварийных ситуаций и предотвращения распространения ядерного оружия от 13 декабря 1993 года (далее - Соглашение):
1. Создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Школьник                - Министр энергетики и минеральных ресурсов
Владимир Сергеевич        Республики Казахстан, руководитель
Лукин Андрей Иванович   - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
Коржова                 - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна         планирования Республики Казахстан
Усенова                 - заместитель председателя Налогового
Нурила Дуйсембиевна       комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Ахметов                 - заместитель директора Департамента
Тлеукен Зейникенович      импортозамещения и внешних связей
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Аубакиров               - исполняющий обязанности начальника
Амангельды Ниязбаевич     Центра по контролю за сокращением
вооружений и обеспечению инспекционной
деятельности при Министерстве обороны
Республики Казахстан
Шоранова                - заместитель начальника управления
Шолпан Едигеевна          международного налогообложения Налогового
комитета Министерства финансов Республики
Казахстан
Тогузбаев               - начальник отдела организации по
Олжас Кабдешевич          безопасности и сотрудничеству в Европе
и международных структур безопасности
Департамента многостороннего
сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Жубанышев               - начальник отдела экспортного контроля
Сахып Каденович           Управления экспортного контроля и
лицензирования Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Ахымбекова              - первый секретарь Департамента
Жазира Сериковна          многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Жолдыбай                - ведущий специалист отдела по вопросам
Максат Орынбекулы         анализа и исполнения международных
обязательств Управления международного
права Министерства юстиции Республики
Казахстан

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы Қауіптi бiрлесiп азайту бағдарламасының шеңберiнде жасалған келiсiм-шарттарға сәйкес Келiсiмнiң қолданылуына жататын шаруашылық жүргiзушi субъектiлердi белгiлеу процесінiң айқындылығын қамтамасыз ету жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына ұсынсын.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Межведомственной рабочей группе представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по обеспечению прозрачности процесса определения хозяйствующих субъектов, подпадающих под действие Соглашения в соответствии с заключенными контрактами в рамках Программы совместного сокращения угрозы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр