Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 8 қазандағы N 245-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 12 қаңтардағы N 3-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының Су  кодексін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 8 қазандағы N 245-ө  өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Су кодексін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 21-жолда:
"Орындау мерзімі" деген бағанда "2003 ж. қараша" деген сөздер "2004 ж. шілде" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жауапты орындаушы" деген бағанда "АШМ, ККМ" деген қысқартылып жазылған сөздер "ККМ, АШМ" деген қысқартылып жазылған сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің нормативтік құқықтық кесімінің атауы" деген бағандағы реттік нөмірі 23-жолда: "және оларды пайдалану ережесін" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 27-жолмен толықтырылсын:
"27   Кеме жүретін су жолдарын           2004 ж.   ККМ,
пайдалану ережесін бекіту туралы   шілде     АШМ,
ДСМ".
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2003 года N 245-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 января 2004 года N 3-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 октября 2003 года N 245-р "О мерах по реализации Водного кодекса Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в Перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Водного кодекса Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 21:
в графе "Срок исполнения" слова "ноябрь 2003 г." заменить словами "июль 2004 г.";
в графе "Ответственный исполнитель" аббревиатуры "МСХ, МТК" заменить аббревиатурами "МТК, МСХ";
в строке, порядковый номер 23, в графе "Наименование нормативного правового акта Правительства Республики Казахстан" слова ", и правил их эксплуатации" исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 27, следующего содержания:
"27 Об утверждении Правил эксплуатации   Июль        МТК,
судоходных водных путей              2004 г.     МСХ, МЗ".
Премьер-Министр